Oslava a "ztráta" dokladů ...

26. listopadu 2011 v 20:18 | Mišule |  Kompletace přihlášky
Začala bych asi tím, že mi je hrozně a možná bych to přirovnala k tomu, že se cítím jak přejetá bagrem.. Kdo neví, tak jsem měla včera oslavu dvacátých narozenin. Za prvé už jenom to číslo je katastrofa, fůj ... A za druhé jsem asi lepší oslavu nezažila. :) Užila jsem si ten večer jak jenom to šlo, přišlo spoustu lidí a dostala jsem k mému překvapení spoustu krásných dárečků. Druhá stránka věci je, že si polovinu večera nepamatuju, protože mám okno. :D Táta mi ráno říkal, když mi volal, ať se podívám na fb, že tam určitě bude někde, co jsem kde dělala. No a BYLO ! :D No prostě jsem si těch cet zapila poctivě.

Další věc je ta, že včera jsem čekala dvě a půl hodiny, než mi pojede autobus z Prahy (samozřejmě, pátek, linky narvaný, Student Agency plný) ... Takže jsem si čekání šla zkrátit do Metropole. Cha,to byla asi osudová chyba. Seděla jsem tam asi dvě hodiny, byla na pc a konečně se najedla. Vše ok, jdu na bus, sednu si do něj a koukám, z tašky od notebooku mi zmizely moje desky se smlouvou od CA, moje kopie maturitního vysvědčení, kopie pasu, řidičáku, moje fotky ... ZA prvé si nejsem vědoma toho, že bych ty desky někde vyndavala, měla jsem je celou dobu daný v tý tašce, odkud čouhaly ven. Vypadnout mi nemohly, protože prostě jsem si to pořád hlídala a běžně takhle věci nosím do školy. Na druhou stranu jsem si říkala, proč by mi bral někdo desky .. No, ale jelikož tam mám všechny svoje údaje, od rodnýho čísla po nevím co, tak jsem dneska volala na policii. Buď to někdo někde našel a vyhodil, nebo mi to vzal a vyhodil, nevím, ale prostě mám strach, že se to dostalo do rukou někoho,kdo by toho mohl zneužít. Úplně v pohodě by se na to mohl nechat vzít úvěr, stačí totiž dva doklady nějaké a klidně to mohou být kopie. Tak mi pán na policii řekl, že to buď mám jít nahlásit na služebnu jako kráděž a podat tak trestní oznámení na neznámou osobu (cha cha) a nebo jít na úřad a tam to sepsat. Takže to udělám jednudše tak, že zajdu na úřad. Ačkoli jsem si fakt stopro jistá, že jsem to nikde nevyndavala a že jsem to nikde nenechala, tak stejně to radši nahlásím jen na úřad. Ale pěkně mě to sere vám musím povědět (s prominutím).

No, takže já jdu dál pokračovat v rekonvalescenci a jdu spát. Zítra mě čeká další kolo oslav, tzn. rodinná párty, takže dobrou ! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mary z Kanady Mary z Kanady | 27. listopadu 2011 v 11:51 | Reagovat

Mně se tedka tohle stalo v Kanadě s pasem. Tam se mě ptali, jestli jsem ztratila i něco jiného (řidičák, občanka nebo i ty kopie), tak by mi to museli všechno zablokovat a udělat nový. Takže tě asi taky čeká výměna dokladů, co? :-(

2 Míša Míša | Web | 27. listopadu 2011 v 12:23 | Reagovat

Ježiš, no tak to je taky nepříjemné. Já doufám,že nebudu muset všechno dělat nový, by mě trefil šlak.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama