Pohovor + psychotest !

25. listopadu 2011 v 13:58 | Mišule |  Kompletace přihlášky
Ahojte,

tak vás všechny srdečně zdravím z našeho krásného hlavního města! :) Jelikož čekám na autobus do Plzně v Praze na Zličíně a mám dlouhou chvílí, tak mě napadlo, že vám sem napíšu, jak pohovor + psychotest probíhal.

Celkově nemám moc dobrý týden, v pondělí jsem měla nepříjemnou "nehodu". Jela jsem vlakem, který zastavili ve Stodě s tím, že jsme někoho přejeli v Holýšově. Takže to nezačalo moc dobře. Abych si to nějak vylepšila, tak jsem ve středu vyrazila na nákupy do Mnichova se svou spolužačkou. Takže místo jazykového cvičení z němčiny a morfa němčiny jsem brázdila po Mnichově a nakupovala jak jen to šlo ! :) No a dneska jsem si udělala výlet do Prahy, abych odevzdala přihlášku (to už vás asi zajímá) ...

Takže, musím říct, že jsem chviličku netušila, kde to v tý Jungmanovce je, fakt jsem koukala jak prdlá, nakonec jsem trefila díky popisného čísla. Přišla jsem do takové malé kanceláře, kde mě uvítala mladá slečna, milá, usměvavá, takže to bylo fajn. Odkázala mě do vedlejší místnosti, kde jsem si odložila své "zavazadla". Hned mi přinesla nějakou brožuru o Au pair in America, vytiskla mi papíry o pojištění, ale bohužel jí došla barva v tiskárně, takže musela tisknout znovu, rovnou mi vytiskla i nějaký papír, kde jsem podepisovala, že mám levnější poplatek americké straně (nějaká akce či co :D), hned na to mi vytiskla smlouvy, kterou jsem si pořádně proštudovala a následně podepsala. Odevzdala jsem jí papírovou formu přihlášky (reference, Medical Form, výpis z rejstříku atd.) Následoval pohovor v anglickém jazyce, kdy se mě ptala na otázky typu: Jak byste se popsala jako osobnost, co děláte právě teď a ve svém volném čase, jaké jsou podle vás hlavní vlastnosti pro au pair atd.... Na to jsem jí odpověděla, mohlo to trvat tak půl hodiny, co jsme si povídaly v angličtině. Na závěr by řekla, že by se mé angličtiny nebála, že mám velmi hezkou angličtinu apod. (což potěší i kdyby to pravda nebyla). Jelikož jsem nestíhala si vybrat, tak jsem si odskočila vybrat peníze, abych mohla zaplatit ten poplatek 1000 Kč. Poté se mohlo pokračovat a to obávaným psychotestem. Musím říct, že ačkoliv tam byly věci, u kterých jsem si nebyla jistá nebo jsem tomu nerozuměla, tak jsem to asi čekala horší. Zabralo mi to tak 30-45 minut. Většinou mi přišlo, že se otázky opakují. A někdy mi chyběla jiná možnost než TRUE a FALSE (protože některý jsem měla tak fifty fifty) ... Nakonec jsem teda psychotest vyplnila (jak už jste možná četly od holek, co cestovaly či budou s CA, tak se to dělá na PC - tuším, že to bylo ve wordu) ... No, takže teď už asi zbývá jediné a to podstatné ....

Počkáme si na vyhodnocení testu, doověří se zbytek referencí (některé už stihli ověřit), pošlou se do Londýna (kde je pobočka pro evropské země, které vyřizují au pairs) a buď mě přijmou do programu nebo nepřijdou. Pokud ano, tak se začne hledat rodinka a pokud ne, tak mám smůlu. Tak uvidíme. Může to trvat týden, ale také dva až tři, jelikož je teď prý hodně zájemnic, tak uvidíme jak to dopadne.

Každopádně já zase letím, protože mám večer oslavu 20. narozenin. Takže doufám, že se máte všichni skvěle a užijte si víkend !! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peťa Peťa | 25. listopadu 2011 v 18:55 | Reagovat

Tak snad to vyjde :) Jinak, všechno nejlepšíí :-)

2 Nikki Nikki | Web | 25. listopadu 2011 v 23:26 | Reagovat

držím palce! I když týden nezačal dobře, ale pokračovalo to na jedničku :)

3 Míša Míša | Web | 26. listopadu 2011 v 20:23 | Reagovat

Děkuju holky!:)

No, myslím, že na tenhle týden jen tak nezapomenu ty jo a teď mě čeká to hrozné čekání na rozsudek!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama