Jak se s novými Au Pairs roztrhl pytel ...

13. prosince 2011 v 15:43 | Mišule |  Kompletace přihlášky
Já se s vámi musím prostě podělit o události z včerejšího večera ! :) Roztrhl se totiž pytel s novými Au Pairs, které cestují přes CA !

Včera jsem si psala s Terezkou, která je v Pensylvannii (kdo neví, uděláme reklamu Terezce - http://terynainusa.blog.cz/ ), Terezka včera objevila blog další holčiny, která touhle dobou je již v USA a to blog Lucky. Když jsem rozklikla Lucčin blog, našla jsem dam další au pairku a to Péťu ze Sloveska, která má match za sebou a chystá se odcestovat za velkou louži. Tak jsem se tak prohrabávala na těch blogách, tak jsem narazila asi u Péti na komentář Nikki (Abychom to rozlišili a nepletlo se nám to s Nikki, která "válčí" v New Jersey, tak jsme s Terezkou vymyslely, že je budeme rozlišovat - slovenská Nikki, česká Nikki :D) ... Bohužel jsem v tu chvíli nenalezla Nikkčim (SK) blog, byl tam jen e-mail, tak jsem neváhala a okamžitě jí napsala e-mail. Kupodivu odpověď mi přišla prakticky okamžitě! :) (udělám reklamu i Nikki - sk, snad mě nezabije :D - http://nikki-au-pair-usa.blogspot.com/ ) ... Měla jsem hroznou radost. Koukám na FB a najednou zpráva, koukám od koho je a píše mi nějaká Lucía z SK, též jede do USA, už má za sebou také match. Ta si blog nepíše a psát ani nebude. Takže jsem během jediného večera "poznala" další doufám kolegyně (stále jsem ve fázi ověřování přihlášky). Koukala jsem, že Nikki SK, má podobnou "story" jako já ... Také jsem začala vyplňovat přihlášku, pak jsem nastoupila na VŠ, sekla jsem s tím a po čase se ptala sama sebe, co na tý škole děláš až to dopadlo tak, že jsem se jednoho dne dobře vyspala a vrhla jsem se do toho procesu znova! :) Tak jsme si vyměnily FB a píšeme si. Musím říct, že je hrozně super mít kolem sebe lidi, kteří jsou ve fázi jako já nebo jsou o krok napřed, ale můžete to zase s někým dalším prožívat a sdílet jejich nervozitu, nadšení, radost etc. U Nikki (sk) jsem hned vyzvídala, jak dlouho jí trvalo, než jí ověřili přihlášku - což tak cca týden ... :))) A abych nezapomněla ... píšu si teď hodně s Lenkou (http://lenikusa.blogspot.com/) a Ivčou, která bohužel blog zatím nemá a ještě další slečnou a to Růžou! :) Leni stále čeká na svojí rodinku a já společně s Růžou a Ivčou čekáme na ověření přihlášek. Takže si hodně píšeme... (Taky jsem včera Lenku a Ivču v noci bombardovala e-mailama o nových holčinách, jak pominutá) ... A navíc, všechny holčiny/slečny jedou nebo se chystají jet přes CA!!! :) Takže konečně taky někdo z CA, hodně z vás jelo nebo jede přes SA .... ! Tak vás třeba doženeme! :)

Doufám, že jste se v těch jménech neztratili. :) Ale já jsem vám to sem musela napsat, měla jsem hroznou radost. Za jeden jediný den/večer tolik nových holek ! To je hrozně fajn! :))))

Jinak, já jsem stále nervózní (stejně jako Ivča a Růža), čekáme na e-mail a kontrolujeme profil na APIA. Já jsem jak magor, protože e-mail asi brzo zavařím. Ještě k tomu, jak jsem nemocná, tak furt aktualizuji...

Jinak musím ještě říci, že jsem pořád překvapená z včerejška (viz. článek níže) ... Docela mě překvapilo, že co jsem napsala na FB na APIA s mým zvědavým dotazem, tak mi bylo prakticky hned odpovězeno. A poté, co mi napsali, že teda zjistí, co se děje s mojí přihláškou (což jsem nepotřebovala, nevyžadovala ani jako nechtěla - proč na sebe zbytečně upozorňovat že jo, i když výhodu to na jednu stranu mělo), tak vlastně do půl hodiny mi přišel e-mail z londýnské pobočky. Fakt koukám, jak to tady sviští... :)))

Každopádně doufám, že další článek bude už o dalším posunu a doufám, že bude kladný ..... !!!!!! :)))) Tak nám holky a kluci držte palce, ať nám to taky dopadne a ať brzo navštívíme americkou půdu stejně jako vy! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mary z Kanady Mary z Kanady | 13. prosince 2011 v 16:33 | Reagovat

HAHA, Ja zrovna taky chtěla napsat článek o boomu nových au-pairs.Ale je to jedině dobře, že ty blogy existují :-)

2 Tereza Tereza | Web | 13. prosince 2011 v 16:41 | Reagovat

ooo, děkuju za velkou reklamu :-)
člověk najde jeden novej blog a už se to tu sype jako lavina :-)

3 Lůca Lůca | Web | 13. prosince 2011 v 17:58 | Reagovat

Týýýjo jenom koukám kolik nových blogů se objevilo !!! :-) :D Aspoň budu mít co číst :-)) Jinak přeju ať to jde rychle a neee jako mě !! :D :-)

4 Sayos Sayos | E-mail | 13. prosince 2011 v 18:38 | Reagovat

A to já se taky eště přidám :D ale se vším začnu až tak kolem května a po maturitě :D

5 Nikki Nikki | Web | 13. prosince 2011 v 20:41 | Reagovat

česká Nikki taky děkuje za reklamu :D:D Ale jo máš pravdu.. je to vždycky zrovna nějak moment kdy je holek hodně, pak zas chvíli nic.. a zas jich je pak plno.. :)

6 Míša Míša | 13. prosince 2011 v 23:10 | Reagovat

No jako vzpomínám si, jak jsem honila někoho, kdo je od CA a najednou za jeden den tolik nových holek, co se chystají od CA! :) Je to hrozně fajn, že člověk může sdílet pocity s dalšíma holkama, obzvlášť když jsou ve stejné fázi. Já, Ivča a Růža čekáme na vyjádření APIA, takže si píšeme a sdílíme nervozitu a tak. Je to fakt fajn. Ale samozřejmě jsem ráda za všechny ! :)))

7 Iva Iva | 14. prosince 2011 v 8:57 | Reagovat

můžu jen souhlasit - jsem hrozně ráda za Míšu a Růžu, je hrozně moc fajn, že v tom nejsme ani jedna sama a navzájem si můžeme říct, jak pokračujeme: "já ještě nic, já taky ne " atd. ;) velké dííík ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama