Slavný MATCHING ...

15. prosince 2011 v 22:19 | Mišule |  Fáze "MATCHING" - vybírání rodiny
No, je to tu ... (nebojte, žádná rodinka se ještě neozvala)

Včerejší záplava štěstí se zase odplavila a nastoupila nervozita. Přece jenom, je to něco nového, mnou nepoznané. Po včerejší akceptaci partnerskou agenturou "APIA" jsem konečně i já viditelná pro rodinky. Ale mám pocit, že teda nejsem online v moc příznivém období - ne moc příznivém pro mě.
Dneska jsem mluvila s Ditou, moje koordinátorka z CA. Bavily jsme se o tom, co mám dělat v případě, že se rodinka ozve aj. Mimo jiné mi i pogratulovala a popřála mi hodně štěstí. První z věcí, které mi řekla, tak že nemám čekat, že se mi hned teď všichni ozvou a budou po mě toužit jako po nikom jiném. (Takhle to samozřejmě neřekla) Shodly jsme se na tom, že je docela "špatné" období. Přece jenom, je konec roku, je před Vánoci, hodně lidí tedy řeší záležitosti vánoční. A že teda by po Novém roce mělo vše být ok.
Upřímně?! Mám trošku obavu. Jsem hodně v kontaktu teď s Nikki (sk) a Lenkou. (Samozřejmě i dalšími, ale to až později) ... Hodně řešíme otázku matching. Ani jedné z nás se rodinka neozvala (u mě to je celkem pochopitelný, jsem online cca den?!), ale holky už delší dobu. A zatím nic ... Různě tak kolují "drby" či "fakta"?! Těžko říct... O tom, jak to teď chodí v těchto měsících s rodinami (prosinec, leden, únor..) A prý to žádná sláva není, ba je to BÍDA! Abych pravdu řekla, tak vůbec nevím, co si o tom mám myslet. Protože se pořád snažím myslet pozitivně a uklidňuji se tím, že zas taková bída to taky být nemůže. Na leden jsou hned tři odlety, únor dva, březen dva .. Možná jsem magor a chytám se každé maličkosti i falešné naděje, ale prostě si furt říkám, že není možný, aby se fakt třeba tři měsíce nikdo, ale vůbec nikdo neozval ne? :) Docela beru i to, že přes léto je hodně rodin, jak kdyby se s nima pytel roztrhl, ale tak snad i tyto zimní měsíce se někdo objeví, ne? :) Já fakt nevím, co si o tom vy, zkušené, au pairs myslíte? :))) Nebo máte někdo osobní zkušenost s matchem v těchto měsících? :)))) (Já už v těch blogách mám takový bordel, že se mi to slejvá dohromady, tak se omlouvám) ...
Jinak ...
Poslední dny hodně trávím s Terezkou (PA) na skypu, skypovaly jsme i 6 hodin. Takže sranda. Dokonce mi Terezka udělala prohlídku po baráčku, ukázala mi úúúúplně všechno ! :) Takže jsem se kochala ... Další dvě její rána (a moje odpoledne) jsem trávila s ní na skypu a byla přítomná u snídaně a oblékání jejího dítka ! Musím říct holky, ten malej je andílek, je to tak krásný dítě a hodný ! :) A musím to napsat i sem, je podobnej hrozně svému tátovi.. také jsem včera byla svědkem hraní s malým. Nasmála jsem se jako už dlouho ne a navíc malej je skvělý tanečník ! Ale stejně to bude asi IT technik! :) Malýho s Terezkou už viděla celá moje rodina ... Mamce jsem ukázala Terku s malým, brácha dokonce taky omrknul situaci a zamával Terce a táta ten taky. A to jsem čuměla, protože poslední dny není moc dobře naladěnej. :) Přišel do pokoje, já skypovala s Terezkou, puštěná web kamera a táta koukal a hrozně se divil, že má Terezka tak malý dítko na starosti .. :) Tak to musím veřejně poděkovat ještě TEREZCE za příjemné chvíle a hlavně se díky ní nenudím, protože hniju doma v posteli s angínou .. :)
A poslední věc je ta, že náš táta se zbláznil! Už by mi kupoval kufr a všechno, aby mě poslal do Ameriky.. :D Odpoledne si mě zavola do obýváku a hrozně ho zajímalo všechno. Hodně se mě vyptával na Terku, co měla s sebou, kufry a prostě vše ho zajímalo. Když jsem prohlásila, že asi budu potřebovat pak nový kufr (až bude aktuální a až budu mít taky rodinku), tak se na mě moje mamka zděšeně podívala, jako že JEDEN? Tak jsem jí vysvětlila, že jeden a že s sebou co nejmíň věcí, že si stejně vše nakoupím pak tak ... A máma mi řekla, že teda nikam nejedu, že bude pro mě velký problém se do toho jednoho zabalit až to přijde.. (Zažila moje stěhování do Plzně, z Plzně, do Prahy, z Prahy a do Plzně ... :DD) ... No, takže asi tak ... :)

Tak uvidíme, jak se nám to pohne v následujících dnech a týdnech. Se omlouvám, že tu prudím furt s něčím, ale fakt se nudím, tak píšu články i o kravinách! :))))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mary z Kanady Mary z Kanady | 15. prosince 2011 v 22:27 | Reagovat

Mně v kanadský APIA řekli, že do února je to hodně slabé, že spíš leden-únor je ideální na kompletaci přihlášky. No a pak záleží, kolik budeš mít referencí :-) To půjde :-)

2 Míša Míša | 15. prosince 2011 v 22:30 | Reagovat

No, ono já jsem s tím počítala, že to nebude žádný šlágr, jako když jely holky v letních měsících a některým se nabídky hrnuly ve velkým. Ale zase si říkám, že to nemůže bejt tak hrozný, aby se ani jedna neozvala.. No uvidíme. Na jednu stranu mě to děsí, na druhou stranu se snažím myslet pozitivně. Chystáš se nakonec do USA? :)

3 Nikki Nikki | Web | 16. prosince 2011 v 2:05 | Reagovat

Míšo.. já z toho taky měla strach, protože se už říkalo, že i podzim je slabý. Ale jak vidíš, tak sem nakonec odletěla :) Hodně to záleží na štěstí.. držím palce a čekám v brzké době článek o první rodince :)

4 Kristýna Kristýna | Web | 16. prosince 2011 v 12:26 | Reagovat

ahojky, taky taky čekám, až informuješ o nalezení rodinky :)) objevila jsem Tě před nedávnem a od tý doby sem furt bloudím :D měj se a rychle se uzdrav :))

5 Míša Míša | 16. prosince 2011 v 16:07 | Reagovat

Doufám Nikki, že budu mít také štěstí. Na jednu stranu čím dřív se to podaří, tím líp. V únoru mě vyrazí ze školy, takže bych byla hrozně ráda, kdyby se to podařilo, abych tu pak nebyla dlouho našim na krku. Čekám totiž na studijní stipendium a pořád mám tu výhodu, že nemusím platit sociální a zdravotní..

Jinak holky, děkuju ! :) Cha, táta za mnou teď chodí a ptá se ... Tak co? Už se ti někdo ozval? Už tě někde chtějí? :D Je horší jak já!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama