Byla jsem NAPÁLENA!

31. ledna 2012 v 23:23 | Mišule |  Před ODLETEM
:-D :-D :-D Neměla jsem v plánu sem psát článek dřív jak po návštěvě ambasády, ale tohle musím sdílet s mými milovanými čtenáři i nečtenáři..

Jelikož bydlím na malém městě a neměla jsem cestu do Plzně, abych si zamluvila lístek na Student Agency do Prahy, tak jsem požádala spolužáka ze základky, mého velmi dobrého kamaráda, který tam bydlí. Musím být v Praze velmi brzo, protože pohovor je od 08:45 a před tím musíme s Ivčou do CA vyzvednout originály dokumentů, tak musím jet v 6 ráno z Plzně. Péťovi jsem napsala sms, zda-li by mi mohl koupit lístek z Plzně (CAN - Centrální autobusové nádraží) do Prahy, na 2.2.2012, v 6 hodin ráno, dospělého. Měla jsem obavu, že nestihnu si lístek koupit sama, protože lístky rapidně ubývaly. A mě nejde platit přes internet - bohužel (bohudík).

Péťa mi lístek pořídil, já poděkovala a jelikož je marod, tak že si pro něj přijdu ve středu (tzn. zítra). On že teda OK. Dneska mi píše na FB, tak si tak píšeme až dojde na mojí otázku - zda-li je opravdu lístek koupen dle mých požadavků. :D Péťa mi napíše jojo, 2.2.2012, Plzeň-Praha v 6. Za chvíli píše, 18:00 pro upřesnění. No to už jsem seděla celá politá potem ... PÍŠU, v 6 odpoledne?! A on si ještě ze mě dělá srandu, že neznám hodiny, že 18:00 se rovná 6ti hodinám odpoledne. V tu chvíli já hysterák - rychle se podívat na net, jestli je volno ještě v buse a zarezervovat rychle jízdenku. Péťa začal hrát na lítost, že to posral etc. Neodpovídala jsem a mobilizovala celou rodinu. Mámu jsem přepadla okamžitě s notebookem v ruce mezi dveřma, že okamžitě potřebuji zaplatit jízdenku na studenta, jinak nestihnu pohovor na ambasádě a budu v prdeli. Máma mi dala její platební kartu - nešlo to, protože nemá povoleno platit přes internet. Tak mi dal táta kartu. UF - zamluvila jsem jedno z posledních pěti míst a utřela si čelo mokré od potu. V tu chvíli mi píše Péťa, že to posral, že se s ním nebudu bavit. Tak mu říkám, ne pohoda, stane se. Já už mám novou jízdenku.. Petr vylítnul, cože? Ty sis koupila novou? A já mu říkam, ano, naštěstí bylo pět posledních míst a já jsem to stihla zarezervovat... V tu chvíli stuhnul zřejmě taky. V tu chvíli z něj vylezlo, že si dělal srandu ... MŮŽU VÁM ŘÍCT, nevěděla jsem, jestli brečet, smát se, nebo dělat obojí. :-D :-D Během 5ti minut jsem zažila naprosto infarkntní situaci, která se obrátila v před-aprílový joke ! :D

Doufám, že jste se taky trošku pobavili na můj účet ! :-D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Petra M. Petra M. | Web | 1. února 2012 v 16:02 | Reagovat

Tak to je taky dobrý :D to by mě taky málem asi kleplo :) jinak jsem uvěřejnila tvůj blog ve svém článku spolu s dalšími, snad to nevadí Vás takhle propagovat, je to jen souhrn blogů aupairek a určitě kdo se chystá vyjet tak to ocení protože všechny blogy jsou super :D :)

2 wertz wertz | Web | 9. září 2016 v 2:17 | Reagovat

smlouva o půjčce zaměstnanec :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama