ČEKÁNÍ na rozsudek (HF, Atlanta)

19. ledna 2012 v 15:30 | Mišule |  Fáze "MATCHING" - vybírání rodiny
Mám šílenou potřebu sdílet s Vámi moje pocity/nepocity. Celou noc jsem spala/nespala. Já, která neusnu dřív než ve dvě hodiny ráno a nevstanu dřív než v jednu hodinu odpoledne, jsem celou noc kontrolovala e-mail jak magor a vzhůru jsem od 9:20 - což není u mě ani trošku normální. Celou dobu jsem kontrolovala e-mail, seděla u telefonu až do teď (teď je 15:22). Nejen, že se mi o tom i zdálo (když už jsem konečně tak nějak spala), ale nemůžu se zbavit té nervozity. Už jsem dělala všechno možný - znova se podívala na poslední díl Gossip Girl, shlédla pár videí na youtube, dodělávala palačinky, uklízela, myla nádobí ... ale furt na to musím myslet. Jsem pět minut mimo dosah počítače a okamžitě běžím zpátky - co kdyby náhodou.
Ve snu jsem byla nejšťastnější. Byl to tak živý sen. Zdálo se mi, že mi přišel e-mail od HM z Atlanty, s tím, že teda jestli chci udělat MATCH s nima. Samozřejmě v ten moment jsem se vzbudila a koukala na e-mail, jestli se mi to zdá nebo jestli je to pravda. K mé smůle do dnešní chvíle nevím "rozsudek".
Přijde mi, že je ve finále i lepší, když člověk neví, kdy má v plánu rodina udělat rozhodnutí, s kým půjde/nepůjde do MATCH. Jelikož mě včera HM řekla, že rozhodnutí padne ten samý den, případně dnes, tak jsem velice nervózní. Takže furt stopuju e-mail i telefon a říkám si, co když už udělala match s jinou holkou, co když mi napíše I'm sorry but ... ?! Po předchozí zkušenosti s jinou rodinou (též z Atlanty) si netroufám ani maličko věřit. Minule to vypadalo nadějně a jak to dopadlo? Místo toho, aby mi KONEČNĚ napsala čas dalšího skype-hovoru, tak mi napsala SORRY, ale vybrali jsme jinou au pair - zbytek už znáte.
No, každopádně. HM je v práci řekla bych, na Au Pair roomu je mám stále, tak uvidíme. Odcházím k tetě a snad tam přijdu na jiné myšlenky. Telefon si vezmu s sebou - co kdyby náhodou a e-mail zkontroluji přes tel.

Jo a odepsala jsem rodině z HOUSTONU. Napsala jsem jim takovou neutrální odpověď. Jako, že jak se mají, jestli je vše v pohodě. Že chodím hlídat děti, takže jsem busy a kdy teda chtějí volat. Opět už skoro 48 hodin bez odpovědi. Opravdu mě jejich přístup víc než sere.. :-) Ale co ...

So - WE'LL SEE ... A nezbývá mi nic jiného dodat, než "DOUFEJ V LEPŠÍ, POČÍTEJ S HORŠÍM" ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Catherina Catherina | Web | 19. ledna 2012 v 15:52 | Reagovat

Zeptej se jednorozce na otazky ktere te trapi - mrkni na muj web

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama