E-mail od HM, E-mail od koordinátorky z USA a HOUSTON (zase) ! :)

22. ledna 2012 v 5:10 | Mišule |  Před ODLETEM
Přišla jsem domů z plesu a čekaly na mě 3 e-maily.

1. HM - psala mi hrozně milý e-mail, ve zkratce : Že jsou hrozně nadšení, že jsem se rozhodla pro match s nima, že získám skvělé zkušenosti, něco malinko o Atlantě zmínila a napsala mi moc hezkou věc : Tell your Mom to call me anytime if she wants to chat and be assured
that we will take good care of you :-]

- Mamina si s ní asi nepokecá, škoda. Ale je to milé. :))

2. a 3. Koordinátorka APIA - Cindy ! :) Psala mi, že tedy bude můj "community counselor" a že jsem udělala "match" se skvělou rodinou a bydlí kousek od ní, takže budeme skoro sousedky! :) Také mi psala o tom, že tam je holka z Čech a že přijedou další holky v dubnu, květnu a červnu. (Ta v květnu mě zaujala, mohla by letět se mnou na školení a pak společně do Atlanty). Pak mi psala o tom, že každý měsíc je meeting au pairek. Pak ještě něco a nakonci mi psala, že květen bude než se naděju a že doufá, že zde budu mít krásný rok a že je tu pro mě, aby mi pomohla. Stačí napsat či se zeptat na cokoliv. MOC MILÉ ... Ten další e-mail byl se všema kontaktama na ní etc. :-)

A rodina z HOUSTONU.

Dneska jsem napsala HD, že teda děkuji, že měli o mě zájem a kontaktovali mě, ale že co jim chci říct je to, že jsem udělala match s jinou rodinou. Že jim přeji hodně štěstí a že doufám, že najdou pro své syny perfektní au pair.
Večer, kdy jsem měla nejvíc na spěch mi psal HD ! NA skypu - jakoby nic! TO jsem těžce nechápala, ale tak za dvě minuty mi začal volat. Tak já šílená lítala po bytě, nestíhala a do toho todle. Jelikož jsem musela běžet (čekali na mě s lístkama), tak jsem zaklapla pc a odešla. Přišel mi e-mail od něj. Že teda je jim líto, že nebyli schopní něco "spáchat" se mnou rychleji. Ale že teda by byli rádi, kdybychom zůstali v kontaktu. A kam teda nakonec jedu se ptal.. Tak jsem mu normálně odepsala ... Nemám problém si s nima občas napsat co a jak. NA féra jsem mu i řekla, že jsem si upřímně nebyla ani jistá, jestli o mě mají nebo nemají zájem. Nějaký kecy.. :-)

No nic, běžím spát a zítra musím odepsat na všechny ty maily HM a Cindy. A v pondělí na poštu, poslat balíčky konečně Mišce (NY) a Terezce (PA) a pošlu i pohled mojí nové rodince do Atlanty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mary z Kanady Mary z Kanady | 22. ledna 2012 v 9:51 | Reagovat

V atlante je au-pair zuzka. Mam ji v odkazech :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama