Pohovor na ambasádu zamluven ! :)

26. ledna 2012 v 23:46 | Mišule |  Před ODLETEM
Takže, dneska jsem byla v Plzni, jak jsem psala v předchozím článku. Zařídila jsem si vše potřebné, došla si pro fotky na žádost o vízum a dokonce jsem nakoupila i dárečky. Nějak jsem se procházela po Plaze a svrběly mě peníze, tak jsem koupila malému Robertovi, HM a HD dárek. Tímto je mám z krku .. A kluky Laina a Cartera vyřeším někdy v březnu, dubnu - času dost.

Jinak, jak jsem psala už v předchozím "článku", tak mi přišly dneska papíry k vyplnění k žádosti o vízum. Dneska jsem se na to vrhla společně s Ivčou ! :) Musím říct, že jsem se párkrát docela zapotila a koukala na to jak z jara! :) Ale nakonec se to dalo zvládnout. Opravdu jsem se od srdce zasmála některým otázkám..

Domluvila jsem si rovnou i datum pohovoru na ambasádě. Možná se vám to bude zdát brzo (mě samotné to přijde brzo taky, na to, že mám odlet 7.5.), ale domluvila jsem si termín shodný s Ivčou. (Zjistila jsem si, že je to opravdu jedno, kdy se člověk objedná na ambasádu, protože vízum bude platné ode dne, který je uveden v dokumentech DS 2019. To moje je 7.5. takže schválími-li žádost a dostanu vízum, tak je stejně platné od tohoto dne.) Domluvily jsme se už dříve, že půjdeme spolu, takže příští týden si uděláme výlet do Prahy. :-) Náš termín je čtvrtek 2.2.2012 v 08:45. Předtím se musíme zastavit spolu v CA a vyzvednout si originály dokumentů, které máme u Dity v bezpečí a pak se spolu můžeme vydat směr v amabasáda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jimai Jimai | Web | 25. dubna 2012 v 1:19 | Reagovat

Brzo? :D
Když jsme jeli my, tak jsme pohovor měli 3. ledna a 27. už jsme frčeli do US.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama