Destruktor + Stresor !

8. února 2012 v 21:46 | Mišule |  Před ODLETEM
Na popud Terezky (http://terynainusa.blog.cz/) jsem se rozhodla sdílet s vámi mojí neuvěřitelnou zručnost.

U nás v rodině není žádným tajemstvím to, že jsem velice zručná v ničení mobilních telefonů. Dneska jsem trhla svůj osobní rekord. Většinou mi mobilní telefon vydrží tak půl roku (v této době buď chci nový nebo začne telefon zlobit a brzy jde na odpočinek). Teď si učitě myslíte, že jsem nějaká pipinka, co musí mít každý půl rok nový telefon a mít ten nejnovější, abych s ním mohla machrovat. Bohužel, není to pravda. :) Jsem v tomhle ohledu po mém tatínkovi. Dostanu nový telefon a dokud tam neobjevím i neobjevitelné, tak je to OK, jakmile tam přijdu na všechny fígle a srandy, tak mě přestane časem bavit a chci zkoumat něco nového. Je to taková moje nemoc. V horším případě dojde k tomu (a to se stává nejčastěji), že ho oddělám. Telefon jsem utopila v řece (vylovila jsem ho a pak DÍKY BOHU fungoval), utopila jsem ho v louži za vanou, v kýbli s vodou, spadl mi z lavice na zem etc. Veškeré tyto telefony končí pak v rukou mého tatínka, kterej je zprovozní pro své potřeby. Takže můj táta má po mě dobrých 6 telefonů a zbytek je v krabicích ve sklepě. (Je vášnivý sběratel starých telefonů, máme doma od největší a nejhorší cihly po nejnovější). Některé spravil tak, že je bylo možné prodat. Jak říká můj táta, moje maličkost ho vyučila hotovým servisákem a velice technicky zdatným - v oblastni mobilních telefonů. (I když celkově můj táta je takovej kutil - v dobrém slova smyslu - vše spraví, se vším si poradí - DÍKY BOHU, ŽE HO MÁM)
Největší držák byla moje Nokia C6 s výsuvnou klávesnicí. Tu já milovala. Rok uplynul a můj táta se divil, že ještě nehučím, že chci novej nebo že je nefunkční. Co čert nechtěl, 3 měsíce před odletem mi moje milovaná C6 odešla. Ze dne na den. Vtipně v den, kdy jsem byla na ambasádě. Když jsem totiž telefon zapla cestou z ambasády, tak mě začal zlobit a pak se vypnul úplně a nefunguje. Pravděpodobně bude na vině flexi kabel a další skryté vady. Takže jsem byla nasraná, že se musí kupovat novej, že jsem s ním chtěla do USA vydržet. Táta mi tedy objednal nový telefon. Domluvili jsme se, že si teď pořídím horší telefon a v USA si pak koupím nový, až bude potřeba nebo tak. :) Telefon mi přišel včera .... A co se nestalo? ... Moje nové LG, se kterým jsem byla naprosto spokojená, který jsem si zamilovala a se kterým jsem chtěla přečkat 3 měsíce do odletu jsem utopila v kýbli s vodou. ANO, utopila! Vtipně jsem položila telefon na stůl, ale tak nešikovně, že se sklouznul a spadnul do kýble s vodou, který byl pod stolem - protože jsem utírala prach. No, telefon jsem vylovila s šíleným křikem, že mi zahučel do vody. Táta s mámou už se smáli, byť jsem dostala trošku vyčiněno ... A teď se budu modlit, aby mi telefon fungoval. Táta ho rozebral, vyfénoval, průběžně ho suší na topení (ano, já vím, že nejhorší co může člověk udělat dát telefon na topení, ale můj táta není debil, ví co dělá a má s tím bohužel díky mě zkušeností habaděj) .... Takže se budu modlit, protože jestli nebude fungovat, tak jsem v prdeli ! ....

Taky už se mi stalo to, že jsem ztratila telefon, když jsem nakupovala s rodiči věci do školy (věci = hadry). Byla jsem s mámou v TRN a zkoušela si v kabince věci. Odložila jsem telefon tam a ještě když jsem se slíkala, jsem si říkala, nezapomeň ho tu. Samozřejmě jsem došla k autu a říkám "kurva", běžela jsem zpět a telefon nikde (ten telefon jsem ztratila už jednou, kdy mi vypadl u babi před barákem, ale našel ho táta mýho kamaráda a ten mi ho vrátil - lucky girl). Táta mi koupil do týdne nový, za měsíc jsem jela s tátou na výlet a pak nakupovat opět do Tesca. Co si myslíte? Telefon nikde. Nevím, jestli jsem ho nechala na záchodě, nebo mi ho někdo fakt ukrad. Každopádně když jsem přišla na policii se dvouma krabicema, PRÁZDNÝMA, že chci zablokovat oba telefony, tak čuměli všichni tam ... :D Ale dvě a půl hodiny na fízlech dobrých... :D (btw. ten novej jsem zablokovala i kódem na klávesnici, takže ten telefon byl k hovnu pro toho, kdo ho našel, musel by do servisu a tam by se díky policajtům poznalo, že je kradenej)... :)

Teď jistě chápete název článku. A ten stresor je z toho důvodu, že stresuji mého tatínka a celou rodinu ... :D

Doufám, že jste se zasmáli ... Mě už smích přešel :)

Na závěr básnička, kterou složil tatík - óda na Mihalku (MIHALKA je správně, říká mi Miguela a Mihalka)

"Zažila jsem věci děsný, můj mobil není vodotěsný. Koupat ho prý nemůžu, na nový se nezmůžu ... "
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Monique Monique | Web | 9. února 2012 v 10:37 | Reagovat

Teda, já mám taky hezkou historii s telefonama (rekord ztráty mám dva týdny) =D ... proti tobě jsem ale loser =D

2 Peťa Peťa | 9. února 2012 v 15:19 | Reagovat

Tak to nechápu :D Já mám mobil necelý 4 roky a i když taky občas zlobí, tak jsem řekla že jinej nechci, protože už na něm umím všechno dělat i poslepu.. Nechtěla bych se učit nový věci :D

3 michalka-bubice michalka-bubice | 10. února 2012 v 3:05 | Reagovat

Ty nebudes mit mobil od rodiny v USA?
Oni vetsinou maji smlouvy pro rodinu a u toho telefon i pro au-pair.
Jinak prave v USA je blbe, ze treba u me spolecnosti (Verizon) treba uz v telefonech nemaji ani sim karty, takze ono neni lehke sehnat telefon, ktery by ti posleze fungoval i v CR.
Ja najivne si myslela, ze si tu poridim "ajfona" za levno, ale on pry ten, co by fungoval i v Evrope stoji 700dol (nevim to jiste, jen jsem to slysela), takze to je levnejsi snad i u nas.

4 Michaela Michaela | Web | 10. února 2012 v 10:47 | Reagovat

Mně doma zase říkají Michajela (čti c a h, ne ch :-D ) nebo Míšánek :-D Kolik krásných variací se dá na naše jméno vymyslet..:-)

Jinak co si vzít jeden z těch telefonů, které jsi psala, že tvůj tatínek opravil, že by bylo možno je i prodat?

5 Míša Míša | Web | 10. února 2012 v 11:32 | Reagovat

Dostanu telefon od rodiny, ale letím za 3 měsíce, tak potřebuji telefon, který mi tady bude fungovat a který bude fungovat i v USA na školení. Také mi jde o to, abych tam měla český telefon a české číslo i kdybych ho neuvyužívala, tak nikdy člověk neví. :) A další věc je, že u operátora mám zaplacený internet a ráda bych ho využívala, jsem zvyklá používat různé aplikace, které mi umožní ušetřit - whatsapp, gosms, oskárek, skype, shazam etc. :)

Míša druhá: Ha .. mě říkají taky všelijak, ale nejvíc Mihaela a Miguela :D Úplně mě sere, když mi někdo řekne Michaelo nebo Michalo - brrrrr ... :-D A  HM mi říká Mikejlo a to já vždy mám osypky, na to si musím zvyknout. :D

A táta všechny schopné telefony prodal. Čekáme, jak to dopadne s tím LG - leží zahrabaný v rejži stejně jako baterka :))) Ono to nějak dopadne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama