Koncert LMFAO !

25. února 2012 v 20:16 | Mišule |  Před ODLETEM
Cha - to čumíte, co?! Nakonec jsem se za 5 minut 12 rozhodla zvednout svůj líný zadek, naklusat do Plzně a vyrazit směr Prague - Tipsport Aréna.
Tuším, že jsem to tu psala, ale někdy na začátku týdne jsem se rozhodla lístek vrátit a smiřovala jsem se s tím, že se koncert pro mě konat nebude, že budu doma na prdeli a budu tiše závidět těm, kteří to nezvdali. Já se snažím najet na režim - "úsporný". (ne že by se mi to dařilo) Lístek jsem vrátila, říkala jsem si, že to bude stát za hovno, nechtělo se mi jet zase do Prahy (byla jsem tam středa, čtvrtek), neměla bych kde spát, takže bych musela bejt do rána vzhůru a pak se záhadným způsobem dopravit domů, člověk by zase spoustu peněz utratil za dopravdu a metro, jídlo a pak nějaké to pitivo, že jo. Nemluvě o tom, že SkyBlue je zraněný a nemůže vystupovat, takže tam byl jen RedFoo. A to ještě byl prý problém s šatnami - nebylo jisté, že budou a vypadalo to, že věci budeme muset mít u sebe a vtipně my měli lístky na stání.
V pátek jsem se rozhodla pro úklid hadrány. Sjela jsem si na kožní (oční jsem nestihla) a smiřovala se s tím, že prostě se párty nekoná. Proto jsem vyházela věci ze skříni a třídila - co chci vyhodit, dát na charitu či co si uschovat (případně pak vybrat "TOP 10"). Zapla jsem žehličku a všechno, co prošlo tříděním jsem vyžehlila. Najednou mi píše kamarád, ze svých důvodů se nemohl zúčastnit koncertu (nebudu to rozvádět) a nabídl mi svůj lístek do VIP za 250,- ... No co si myslíte? Samozřejmě to ve mě začalo hlodat a přemýšlela jsem - jet?! nejet?! jet?! nejet?! .. Nakonec to dopadlo tak, že jsem se rozhodla JET a musím říct - Díky Bohu, že jsem jela, protože bych byla abnormálně blbá, kdybych nejela !
Koncert byl velice vydařený, užila (užili) jsme si to úplně maximálně ! Tohle byla nejlepší párty mýho života a to můžu říct s naprosto klidným a čistým svědomím! Předskokani Far East Movement neměli chybu, to bylo prostě LUXUSNÍ! Ti co předávděli na tom pódiu - MAZEC ! Mě osobně (a mým společníkům) se to líbilo ! Pak se čekalo .... Lidi jak šíleli?! TO nemělo chybu, na pódiu se pak objevil RedFoo s tanečníky a párty mohla začít na plno. Lidi šíleli, tancovali, pařili jak jen mohli.. Takovou skvělou atmosféru jsem fakt dlouho a možná ani nikdy nezažila! :-) Takže já jsem plná dojmůůůůůů !!!
Pak jsme vyrazili za nočním - pražským - životem! To byl taky dobrej mazec. Po dlouhé době jsem se zase objevila v Harley's - luxus. Pilo se, bavilo se .. Vedle nás u stolu seděla Debbie, Nikol Štíbrová, Marek Ztracený ... Takže fakt mazec neuvěřitelnej ... A pak jsme se přesunuli do baru - tuším M1 (nebo jak se jmenoval) ... Opravdu ... BOMBAAAA !!! No a pak jsme někdy ve čtvrt na sedm jeli spát, strávili jsme pak ještě odpoledne v Praze a po návratu do Plzně si mě převzali naši a jelo se šopovat. Byli jsme se kouknout i na kufry - bude sranda koupit nějakej, aby vyhovoval mému tatínkovi .. :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama