MEETING v Praze + co se tak děje/neděje.

13. února 2012 v 23:12 | Mišule |  Před ODLETEM
Musela jsem napsat jen maličkou zprávu (článek se tomu nedá říkat), že plánujeme sraz au pairek v Praze. Klárka naše má zamluvený na příští týden pohovor, takže plánujeme, že se tam srazíme. :) Zatím 100% jedu já, Ivka a samozřejmě Klárka, ta prostě nesmí chybět! Doufám, že se k nám přidá zase Růženka a Anet. Je to naše poslední šance vidět se s Anetkou, protože ta 27. odlétá a v podstatě moje poslední možnost zastihnout i Ivču v Praze, protože ta letí v březnu.. :) Takže se nemůžu dočkat příštího týdne. Navíc mě čeká ještě koncert LMFAO - hell yeaaaah ! :)

Jinak je to NUDA, NUDA a NUDA! Chodím doučovat kamarádku z angličtiny, nárazově hlídat, pomáhat, dneska jsem s Terezkou pekla (mezinárodní pečení), chodím bruslit ... Samozřejmě každý den si dávám do těla s Jillian! Byť mě po mém cvičení (které jsem si dala první den 2x - dopoledne a večer - Terka říká, že jsem jak komunista :D) bolelo druhý den celé tělo, nemohla jsem si sednout, zvednout se, chodit, do schodů vylézt velký problém, sejít schody ještě větší. Sranda v posteli - usnula jsem a sotva jsem se obrátila na bok, tak moje všechny svaly zařvaly bolestí a já byla okamžitě vzhůru. A můžu vám říct, po dlouhé době vím o všech svalech ve svém těle (i o těch, o kterých jsem neměla páru, že je vlastním!) Tak prostě poctivě cvičím, baví mě to a baví mě prudit mojí rodinu se smradlavou koňskou mastí. Teda, mě mast voní a miluju jí, protože mě zachraňovala na trénincích, soustředěních etc. (dělala jsem závodně taneční aerobic) Není nad to uvolnit svaly v horké koupeli a pak je namazat hřejivou koňskou mastí. (dokonce jsem se mazala před Terezkou, který jsem ukazovala rozdíl mezi namazanou části a nenamazanou částí - mazec! :D)

21.2. mě čeká zubař - ooooo bože proč já, proooooooč ! Zubaře k smrti nesnáším, čím jsem starší, tím mám větší hrůzu tam chodit, obzvlášť když mě na preventivní mučí a já pak chodím k zubaři znova z hrůzou, co mě čeká tentokrát. A jelikož mi bude zuby dávat dohromady tak, abych to vydržela v USA bez zubaře, tak potěš koště - jsem fakt posera no!

Co se týče Valentýnu - cha cha, letos mě čeká premiéra. Takže letos si ho oslavím pěkně ALONE! :D Viděla bych to na nekřesťantský přežrání se něčím zatraceně dobrým - nějaký ty čokošky. A příští Valentýn oslavím s tím mým fešákem, kterého budu hlídat! :-)

No a jinak ... nemůžu se dočkat chvíle, až budu pryč. Je to divný, ale každým dnem se těším víc a víc, až budu pryč. :) Já holt potřebuju fakt vypadnout odtud. Tady prostě se pohybuji v místech, který mi připomínají věci, který fakt připomínat nepotřebuji, ale vzpomínky člověk nevymaže, že jo. A nějak se nemůžu dočkat nového prostředí, nových lidí ... PROSTĚ všeho, co mě čeká! (Jóó, ušetřete mě toho, že se mi bude stejskat a že se to ve mě za chvíli začne prát :-D nemá to cenu mi to říkat - stejskat se mi bude, to je JASNÝ, ale prostě se NEMŮŽU DOČKAT!) ... Ale jako čas hrozně letí - to bez debat. Nedávno to bylo něco kolem 110 dní, teď je to bude měsíc od "match" a čeká mě krásných 84 dní do odletu - ha ha ! :D Půlka února za náma .... čas nečeká, letí jako blázen!

Jóóó, nedávno jsem se těšila na svojí první občanku (cha, teď mám už druhou - to jsem stará koza, co?), pak na svojí plnoletost a na svůj první řidičák, na maturák, na oslavu 20 - POŘÁDNÁ PÁRTY, pořádný kulatiny ... A teď? Teď se děsím každých dalších narozenin (dobře, 21. díky USA ještě uvítám s nadšením, ale tím to hasne), ale jedno je jisté. Kapitola života, kterou žiju teď se dopíše, uzavře a 7.5.2012 se začne psát další nová kapitola z mého života ... ! I can't wait!

Amerikooooo těš se, můj příjezd na tu tvou půdu se nezadržitelně blíží každým dnem! :P
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lili Lili | 14. února 2012 v 18:58 | Reagovat

To uteče rychle ;-)

2 Iva Kratochvílová Iva Kratochvílová | Web | 14. února 2012 v 22:45 | Reagovat

ty voe, Míšo, skoro mi ukápla slzička, jak krásnej závěr tento článek měl ;)) :*

3 Iva Kratochvílová Iva Kratochvílová | Web | 14. února 2012 v 22:45 | Reagovat

*má

4 Míša Míša | Web | 14. února 2012 v 22:58 | Reagovat

Děkuji drahá ! :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama