Užíváme si volné a poslední chvíle v ČR!

19. února 2012 v 17:58 | Mišule |  Před ODLETEM
Jelikož se odlet nezadržitelně blíží, což je fakt hustý, jak ten čas letí, tak se snažím z volného času vytěžit maximum ! Starosti ohledně pojištění, jaký koupit kufr, co si zabalit, co koupit klukům etc. hážu na nějakou dobu za hlavu. Byť ten čas letí, tak JÁ POŘÁD MÁM ČAS!
V naší skupině je nás krásných a uctihodných 55 ! A pozor, máme ve skupině prvního KLUKA! :) Takže už tam nejsme jen samé něžné pohlaví, ale přidal se k nám i Jakub! :) Momentálně čeká na odlet 11 holek a z tohoto počtu odlétá 5 holek v následujících 14ti dnech a po nich hned Petra s Ivčou. Takže to tam tak nějak prožíváme všechny společně. Zkušené au pairky předávájí rady těm, které se chystají tady tomu zamávat a odfrčet za oceán, což se velice hodí, protože takhle čerpám užitečné informace a rady i já a pak se mi to v dubnu/květnu bude hodit. Hlavně hodně mi radí Miška a Terezka (http://misha-au-pair-usa.blog.cz/ a http://terynainusa.blog.cz/). Musím se pochlub, že mě čeká s nima výlet do NYC ! Protože Terezka se tento víkend chystá navštívit Mišku a plánují výlet do NYC, tak mě prý vezmou s sebou! Tak doufám, že skype bude fungovat stejně dobře, jako když mě Terezka vyvážela po Hershey. Já je próóóstě miluju! :)
Spousta lidí mě zahlcuje dotazy, zda-li už se nějak připravuji na odlet, balím, plánuji etc. Bóóóže !!! Já jsem si prostě dala OFF a začnu až ve chvíli, kdy mi odletí Ivča ! :) Ivča teď má všechny tyhle starosti s odletem, balením a vším, takže sleduji, jak si to vychutnává a jakmile mi ofrčí, tak přijde řada na mě a humor mě přejde natotata! V momentě, kdy odletí Ivča, tak já budu mít měsíc a půl do odletu, takže začnu i já řešit koupi kufru, pojištění zařídit, dárky a všechno nezbytně nutné.
Jak jsem řekla, teď si užívám posledních chvil. Hodně volného času trávím doma - hlavně s rodinou, občas máme ponorku, protože nejsme zvyklí spolu bydlet. (od střední jsem převážně bydlela v Plzni a domů jezdila jednou za uherák) V jeden den jsou doma srandičky, pohodička a klídek a druhej den se můžeme seřžrat. :) Klasika. Byla jsem teď poprvé na Fotbalovém plese a včera na hokejovém (resp. sportovním). Nikdy předtím jsem v Holýšově na plesy moc nechodila. (Hlavně z toho důvodu, že jsem furt byla v Plzni) Včera jsem byla na tom hokejovém, kde byl můj děda pořadatel. Takže jsem toho využila/zneužila a šla jsem. Byla jsem tam převážně s dědou, abych si ho užila co nejvíc můžu, protože svýho dědu já MILUJU a prostě je to jeden ze tří nejlepších chlapů na světě (brácha, táta a děda - muži mého života). A jelikož jsem tam měla Pájinu s holkama, tak jsem byla s nima. Takže jsem vlastně pendlovala mezi dědou a holkama. A musím říct, byl to hrozně fajn večer - fakt jsem si ho užila. Jen moje nožky teď pláčou a proklínají mnou tolik milované lodičky - cha! :)
V tomhle týdnu jsem se rozhodla jít s holkama na bodyforming - jupíííí ! Takže si dáme zejtra do těla! (Já dvojnásobně, protože dneska nemám na Jillian sílu, takže si jí dám zejtra dopo a odpo boďák!) V úterý mě čeká teda zubař - :-! - a když to dopadne, tak doučko. Chodím totiž doučovat svojí kamarádku z angličtiny, resp. snažím se jí trošku pomoct před maturitou. Ale o tom sem psát nebudu, protože bych se musela opět rozčílit. :))) No a ve středu již zmiňovaný meeting s holkama - au pairkama! :-) Zatím to vypadá, že půjdu Já, Klárka (samozřejmě nesmí chybět, když jde na ambasádu), Ivča a Růža. Zřejmě se k nám přidá i Anetka, která letí za týden do USA, uvidíme, jestli nebude líná. A já pak v Praze zůstávám. Jsem domluvená s kamarádkou, že si půjdeme užít trošku toho pražskýho nočního života. A ve čtvrtek mám naplánované kafíčko v Praze s naším Vojtou (můj strejda, ale je jen o rok starší) a když to klapne, tak ještě s nekým. Nu a v pátek mě čeká koncert LMFAO s Renkou - už se nemůžu dočkat, byť jsem teď byla taková, že bych radši i byla doma, kort když Sky Blue tam nebude ze zdravotních důvodů.
Vzhledem k tomu, jak mám tenhle týden nabouchanej, tak mám dojem, že to zase uteče jako voda a já ani nemrknu a budu mít zase o týden míň času. A pak mě čeká spořitelna a vyřídit novou kartu a než se naděju, bude 17.3. (brrr, tohle datum nemám z jistých důvodů ráda), bude bráchovo žákovský ples ... MŮJ poslední ples této sezóny na dlouhou dobu ! :)
Takže se mějte famfárově - snad jsem vás neuspala a neunudila ! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama