Výlet do Hershey, Pennsylvania !

17. února 2012 v 15:47 | Mišule |  Před ODLETEM
Tak za prvé, hned na úvod se musím pochlubit, že mi od Terezky (http://terynainusa.blog.cz/) přišla dneska krásná valentýnka. To jsem trošku nečekala, když přišla máma a předala mi obálku. Cha cha !


No a teď se dostanu k tomu "výletu". :) Terezka dostala konečně nový telefon, kde má samozřejmě internet, takže jsme dneska výjimečně volaly na skypu přes Iphone. (já totiž většinou s Terezkou s malým Reedem skypuju, když malej snídá a pak se chystají do jeslí) A tu se v Terezky hlavě zrodil ďábelský plán.. Pojedu do jeslí s nima! Takže se nasedlo do auta - já krásně na spolujezdce a jelo se! Takže jsem tak očumovala, jak to Terce jde, jak jí to jede! Na semaforech mi ukazovala různé budovy a místa. Takže jsem viděla Hershey továrnu, nemocnice, křižovatky, heliport, jak staví nové jesle, jak staví atrakci v Hershey parku, autobusy, americká auta, divadlo, týrák hershey etc.
Dojela jsem s Terezkou a Reedem do jeslí, tak jsem si to tam trošku prohlídla, když bylo možno - mazec! :) Po hlase tam ty paní učitelky nebo jak jim tam říkají byly moooooc milý! :) Viděla jsem i nějakou třídu jinou, než tu, do které chodí Reed.
Pak mě Terezka vzala na nákup do lékárny. Tak to jsme shoppovali s ní (já a můj táta), protože občas s náma skypuje i můj tatík. Takže jsme se podívali, jak to vypadá v americkým shopu (prej je to HLAVNĚ LÉKÁRNA, ale mají tam všechno - papírnictví, drogerii, potraviny - prostě VŠE)! :) A pak se Terezka se mnou vydala do místní kavárny kam jezdí. Tam už jí znají jak svoje boty, takže vždycky ví, co si Terezka dá.. Cha a Terka jí řekla, že může teda mi říct ahoj do Český Republiky, tak jsme se pozdravily! Cha cha - můj vrcholný zážitek. Musím říct, sympatická slečna! :)

Můžu vám říct, užila jsem si to! :D Kdo z vás může říct, že si jezdí po Hershey a Hummelstownu a přitom dřepí v Čechách, hm? :) Cha, už se těším, protože plánujeme s Terezkou další výlety!

Jinak vše je pořád stejný, nic se neděje. Psala jsem si s HM (posílala jsem jí Valentýnku), ze slušnosti a zvědavosti jsem napsala rodině do Houstonu, abych zjistila, jak se jim daří a novinka jedna malá je asi to, že si mě přidala moje community counselor na FB, což jsem nečekala! :-) Já mam fakt z pekla štěstí na tu Cindy (Od Jahodky vím, že je skvělá a sama jsem si mohla udělat malý obrázek z e-mailů a její péče). Jo a když jsem už u tý Jahody naší, tak ta se chystá na maraton Atlantou a prej, že já to ještě nevím, ale já prej běžím s ní. :D To mě pobavilo! Už se vidím, jak běžím 10 kiláků nebo kolik Atlantou ! :D

Mějte se famfárově ! Jinak, dneska je to 80 dní do odletu, takže počínaje půlnocí začínáme novou desítku!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Iva Kratochvílová Iva Kratochvílová | Web | 17. února 2012 v 21:34 | Reagovat

jeee, tak to je super, holky, pěkně si to užíváte..jen tak dál, jen tak dáááál :D :D

2 Danus Danus | Web | 18. února 2012 v 17:47 | Reagovat

Tak uz jsem si precetla o vyletu na Terky blogu a ted i na Tvem :) Pekne to vedete, jen tak dale..Ja chci taky :D :D I am so jealous chaachaa
Jinak jako 80 dni...to uz utece jako nic hlavne s tim tvym sezenim na fb :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama