Červen 2012

HELP! Šílený víkend!

25. června 2012 v 23:08 | Mišule |  Druhý měsíc v USA
Potřebuji akutně zabavit všechny karty, jinak fakt utratím všechny peníze. :)

V pátek jsme s holkama vyrazily do Firkina a poté do Eclipse di Luna. Byl to takový "oddychový večer" před sobotní nocí. Zamilovala jsem si whiskey, takže pátek byl ve znamení whiskey. :) Měly jsme jet domů s Danielle, která má bohužel o víkendech "večerku", takže musela v jednu být doma. Dopadlo to tak, že za mnou přijel G., takže jsme jely domů s ním. Po cestě jsme se opět zastavili ve Firkinovi.

V sobotu jsem měla na hodinu bejbáč, protože HM chtěla jít na jógu. Takže hned po bejbáči jsme se vydaly s holkama do outletů. Po dvou a půl hodinách jsem si myslela, že odjedu s prázdnýma rukama a plnou kartou, ale co se nestalo, odjížděla jsem s rukama plných tašek. Vykoupila jsem Guess, Tommyho Hilfigera etc. :( :D Ale tak, v Guessu jsem si koupila nádherný šaty! :) Dvoje, jedný v lososové barvě, druhé v černé. Musela jsem si udělat radost a připravit si něco hezkého na večer, protože jsem šla s G. na večeři. A taky chlapec docela koukal, když pro mě přijel. :D :D :D

No, asi někdy v 11 večer mě holky vyzvedávaly u G. a my pokračovaly do Loca Luna na párty. Jako musím říct, že jsem si ten večer nehorázně užila, zatancovala si a prostě jsem se bavila, ale ti chlapi. Těm bych jednu lískla nejraději. Oni prostě přijdou, natáhnou ruku a říkaj pojď tancovat. Prostě jak kdyby jsme byly nějaký laciný kurvy s prominutím. Natáhne a pojď. Takže jsem několikrát řekla, že s nima nikam tancovat nepůjdu, že prostě NEMÁM ZÁJEM. Pak přišli i nějací, co po nás chmatali. Jednoho jsem seřvala na dvě doby, ať laskavě na mě nehrabe. Takhle vzteklá jsem dlouho nebyla. Za chvíli tam stáli nějací dva, otočení na nás a čuměli na nás. Jsem si připadala jak na plátně. Chyběl jim jen popcorn, fakt mě to vytáčelo. Nejsme sakra v nějakým movie! Každopádně pominu-li tohle, tak to bylo skvělý. Potom jsme ve tři ráno jely do Waffle House na waffles! :D yuuuup ... je miluju!

Neděle byla taková, odpočinková spíš... Po náročné sobotní noci (:D) jsem si dávala se stáváním na čas. Odpoledne jsem se vyhrabala a šla jsem s Péťou a holkama na kafe a pak do gym. Jsem si dala hezky 3 kiláčky na pásu a pak jsem si splnila svůj plán. Zavezla jsem věci domů a jela jsem k Pétě. Ta měla bejbáč. S jejíma klukama jsme koukali na movie - docela jsem se nasmála. :D Škoda jen, že si nepamatuju, jak se to jmenuje. Udělala se večeře a šlo se spát. Teda, kluci šli. My jsme koukaly na Dirty Dancing a pak na Little Fuckers. Bylo trošku divný sledoval Hříšný tanec v ájině, ale nu co. :-) Samozřejmě jsem si poplakala u scény "baby nebude sedět v koutě" .. v tu chvíli jsem si připadala jak moje mamka, co u téhle scény taky utírá slzy. :D Péťa se mi smála jak pitomá, já se smála pak už taky jak debil ...

Pondělí pracovní den začal víc než skvěle. Dítě mi spalo do půl desáté, takže já v 9 si lehla k němu v pokoji a spali jsme do půl, kdy mě vzbudila Péťa, že pojedeme s klukama na hřiště, pak na oběd a do bazénu. Takže jsem nebyla proti a jelo se. To jsou dny, kdy miluji svůj job. Myslím tím, válení se u bazénu! :) Teď mi dítě spinká, takže čekám, až se vzbudí, dám mu najíst a HM převezme štafetu a já půjdu s Péťou do gym. G. si ze mě dělá srandu, že nevydržím ani jeden večer doma. Dělá si srandu, že tak trošku s Péťou randim a že si nedokáže představit, co by se stalo, kdybychom se my dvě jeden den neviděly a nekomunikovaly spolu. :D To si nedokážu představit ani já!

Zítra plánujeme udělat český oběd našim klukům. Takže dopoledne pojedeme nakoupit a odpoledne zabijeme vařením. :-) Tak uvidíme ...

Jinak o víkendu se stěhuji k Pétě. Od pátka do neděle budu u ní. Plánujeme zase vyrazit do víru nočního "města". :) Každopádně 4. July budou obrovský slevy, tak se musím udržet - i když ... možná udělám výjimku. :) A 7.7. jedeme na dovolenou do jižní Karolíny. Nemůžu se dočkat. Oooooceáááán! :) A taky jsme si vyhlídly už carneval loď, takže pojedeme zřejme do Karibiku, na Bahamy. Poletíme zřejmě 26. do Miami a odtud na loď a pak zase zpět. Takže I can't wait. Moje 21. narozeniny budou special! :)

Neuvěřitelný zážitek - LMFAO vol. 2

21. června 2012 v 21:48 | Mišule |  Druhý měsíc v USA
Konečně 20.6.2012. Tenhle den pro mě znamenal jediné, KONEČNĚ KONCERT LMFAO ve Philips Aréně v Atlantě. Jely jsme si s holkama nakoupit extra oblečení, přece jen tam nepůjdeme ve všedním oblečení. :)


Koncert začínal od 7mi, takže jsme v půl 6 vyrážely z Dunwoody. Když jsme šly na Marta station tak jsme se potkaly ve výtahu s jednim mladým klukem. (Mimochodem byl nádhernej! :D) Prohodilo se pár slov, zeptal se, jestli taky vyrážíme na LMFAO, že on jde taky a jelo se. :-)
Každopádně přijely jsme po 6té, všude strašně moc lidí, všichni výborný hadry na sobě. No prostě radost pohledět. Šly jsme se najíst a vyrazly směr LMFAO.
V Aréně jsme samozřejmě opět potkaly toho kluka z výtahu. Ale nu což. Došly jsme si pro náramky a šly jsme pod pódium. Bylo šíleně moc lidí, ale bylo to výborný. Předskokani opět Far East Movement.
Když jsem byla na nich v Praze, tak jednoznačně převálcovali LMFAO. (Ti měli bohužel nevýhodu v tom, že chyběl Sky Blue) Far East Movement udělal nepochybně výbornou show, ale na LMFAO jednoduše tentokrát neměli. Jinak jsme znova potkaly toho týpka z výtahu. Byl přímo u nás. Nemohly jsme si nevšimnout, že pořád po nás kouká, akorát že my schválně nekoukaly ve chvíli, kdy jsme věděly, že on nás pozoruje. Ale za chvíli to dopadlo tak, že za náma přišel a dal se s náma do řeči znova. Představil nám kámoše a bylo to. Fakt pěknej ty jo, dokonce je ze Sandy Springs. Ach jo ... :D Pak šli pro pití, já osobně myslela, že už se nevrátí a vrátili. No jenže to dopadlo tak, že oni se pak přesunuli víc dopředu. Samozřejmě, od konce LMFAO jsem ho už neviděla. :-D Byla jsem jak puberťačka, protože jsem koukala, jestli NÁÁÁHODOU ho nezahlídnu po 4té! A když jsem se rozplívala ještě na Marta Station, tak mě dopálila naše Zuzu, která mi řekla, že se jí zeptali, jestli s nima nepůjdeme pak na drink někam, že jdou pak po koncertě pít. Jste měli vidět můj výraz, když mi tohle řekla. Já nevěděla jestli se smát nebo brečet. :D Tím chci říct, že Zuzu jim řekla, že jako se s náma domluví. No já nevěděla, jestli budu brečet nebo se smát. Každopádně dneska jsme zjistily s Péťou, že ho máme na fotce, když nás borec vyfotil. Tak mám alespoň fotku! :D
Zpět k LMFAO, udělali neuvěřitelnou SHOW! Dokonce tam byl na písničku SHOTS - LIL JOH! Ooooooo, jsem měla páté Vánoce! Výborný, výborný, výborný! Holky si ze mě dělaly srandu, že jsem jak králíček Duracel (píše se to fakt takhle?:D) Řádila jsem od začátek po konec. :) Maximálně jsem si to užila.
Po koncertně jsme se vydaly směr domů. :D Asi hodinu jsme čekaly na train s tím, že máme jet red line, jenže jsme měly jet gold line a z gold line přestoupit. Takže trošku jsme si počkaly. Ale jelikož jsme byly hladový, tak jsme jely do WAFFLE HOUSE. V životě jsem neměla nic lepšího! Bože, už se nemůžu dočkat, až tam půjdeme znova! :)


No ... takže domů jsme dorazily po druhé hodině. A ráno vzhůru do práce, že?! Chodím po baráku jak spící panna! A to večer jdeme s Péťou na tenis, pak do YMCA odmakat si náš plán od trenéra a pak jdeme k nám - Já, Magda, Danielle a Péťa. Dohodly jsme se, že si uděláme večeři u nás a pustíme si nějaký movie, nebo budeme jen drbat. Máme saving proces. Protože se chystáme bookovat ten výlet lodí. Zatím ale nevíme kam, jestli Bahamy nebo Karibik.

Jinak o víkendu mě možná čeká další date s panem G. Uvidíme ... Ale objevil se někdo nový, máme jít spolu na BRAVES again! Huhůů. Miluju baseball! :) Tak jsem na to zvědavá. Čepici už mám, tak budu děsně cool! :)

Jinak rodina je pryč, já mam celý barák pro sebe, dítě chodí spinkat k babi ... Takže pohoda a klídeček. Celé odpoledne trávím na zahradě a opaluji se. Dneska jsme měly jet na bazén, ale já nemám sílu někam jet, balit dítě etc. Takže jdeme zítra, protože ta moje malinká prdelka má swim lesson ! :) Je úplně k sežrání, ale hrozně šikovnej. To dítě je fakt abnormálně chytrý a šikovný - myslím tím, na svůj věk.

No nic, doufám, že se máte všichni krásně ! :)

Nevím co dřív a kam dřív!

19. června 2012 v 6:02 | Mišule |  Druhý měsíc v USA
Máme tu další pracovní týden.. A JÁ NEVÍM, CO DŘÍV a kam dřív! :) Dneska jsem celé odpoledne byla s Péťou a malým na bazénu. Takže pohodička - tyhle dny naprosto miluji, kdy se jen válíme u vody! :) Večer jsem pak jela s holkama na minigolf- byl to cluster meeting!

Kdo neví - začala jsem běhat - LOL! :D Tři kiláčky vždycky. Sice mám pocit, že v cíli vždy čekám, až doběhnout plíce, ale zvládá se to! :) Docela mě to baví. Akorát si musím na Iphone koupit takový to pouzdro, co si dám pak na ruku, protože mě vyloženě vytáčí si ten telefon přehazovat v rukách. Chodíme pravidelně do gym a přidáváme k tomu všemu tenis! Takže jak to s náma vypadá na následující dny?!

úterý - dopoledne - odpoledne budeme s malým a Péťou na bazénu a ještě jedeme nakoupit do sportu. Jedeme si koupit rakety na tenis. Já končím v 6, takže mě pak Péťa vyzvedne a jedeme rovnou na kurty, kde si dáme hodinku - hodinku a půl - tenisu a po tenise vyrážíme směr YMCA, dát si do těla, splnit si náš plán, aby měl náš osobní trenér radost, jak dřeme! :)

středa - končíme všechny dřív, jedeme na koncert LMFAO !

čtvrtek - Přijede ke mě na večer Magda, Péťa a Danielle. Moje HM bude od úterý pryč, odjíždí z města a vrací se v pátek a ve středu odjíždí všechno mužstvo kromě Roberta. Takže si večer uděláme jídlo společně, pustíme nějaký film a zamluvíme lístky na baseball ! :) (možná gym nebo běh)

pátek - jedeme buď do Loca Luna nebo do Eclipse di Luna na párty. Začneme u nás a budeme pokračovat do jednoho z barů. Péťa sleepover u mě, takže pohoda.. Možná po práci dáme gym nebo běhat půjdem - kdo ví.

sobota - dopoledne pohlídám na hoďku prcka, aby HM mohla na jógu. Zeptala se mě, jestli bych nemohla hlídat, protože klucí s HD se vrací někdy večer až. Takže samozřejmě jí ráda vyhovím, když ona vyhověla mě s tím, že můžu jet na koncert. :-) Večer pojedeme do jednoho z barů, kam nepůjdeme v pátek ...

neděle - NIC NEDĚLÁNÍ! I když možná sjedeme do GYM či na běhání, ale to je ve hvězdách ...

KAŽDOPÁDNĚ, JE TOHO DOST!

A to jsem měla jít ještě jít hangout s Georgem. Ale to už asi nezvládám. . .

Doufám, že se máte skvěle! :))))

Řidičák v Americe

16. června 2012 v 19:47 | Mišule
No, tak jsem dneska šla zkusit napsat si test na řidičák. Jako šla jsem tam s tím, že to prostě nemůžu udělat, že to nenapíšu a asi při mě stáli všichni svatí, protože se stal zázrak a já jsem ten test dala.

Skládá se ze 40ti otázek - 20 je na teorii a 20 je na značky - prakticky je to samé. Jsou to dvě části, musíte dát obě a můžete mít v každé části MAX. 5 špatných odpovědí.

Já jsem dostala oprávnění k řízení vozidla, takže teď už si jen odjedu jednu jízdu. Prostě tady opravdu řídí každý debil, protože tam přijdete, napíšete test a pak prostě bez předchozích zkušeností můžete jít řídit a pak se jen objednáte na jízdu s instruktorem, kam přijedete svým autem. To není jako u nás, že si musíte odchodit teorii, že si musíte odjezdit tolik a tolik hodin a pak musíte dělat techniku, test a jízdy. Tady přijdete, oni vám řeknou k jakýmu kompu, ještě vám řeknou "Ujistěte se, že máte vypnutý zvonění u telefonu" ... Žádný, vypnout telefon a prostě věci někam odložit, schovat. NIC! Jako dalo by se krásně podvádět. A co víc, dalo by se i radit. Protože já byla na čísle 9 a Péťa byla na 11. Čekala jsem nějakou místnost, kde to někdo bude hlídat, ale dělá se to v ruchu, hned v tý hlavní budově, kde lidi chodí žádat, kde chodí vyzvedávat řidičáky. Takže sranda. No a pak akorát dostane člověk povolení, tím pádem já teď můžu řídit s mojí HM například a pak si jen domluvím schůzku, půjdu si zajet na parkoviště s instruktorem a tím to hasne... Takže tady má každej debil řidičák no.

Bahamy, Karibik, Hawaii, Kanada, Kalifornie ... + co se tak děje/neděje

15. června 2012 v 18:45 | Mišule |  Druhý měsíc v USA
Tento pracovní týden byl poněkud klidnější. Dítě se konečně hodilo do normálu, takže jsme to zvládli relativně bez řvaní a scén. Mám opravdu štěstí, protože je to zlatíčko. Cokoliv mu řeknu, to prostě udělá, poslechne.

Vesměs jsme nikde nebyli - dva dny jsme strávili v parku, takže jsem dítě utahala a pak mi spalo až do konce pracovní doby. Konečně jsme se dokopali jít s holkama do GYM! Takže jsme v pondělí jsme po šichtě naklusaly do YMCA! Dostaly jsme s Péťou osobního trenéra, který s náma sestavil náš plán. Musím říct, že na nás asi nikdy nezapomene, protože to, co se dělo v tý kanceláři a poté v gymu, to nemělo obdoby. Několikrát nám řekl "Girls, you made my day/night" ... :D Chudák, jsme tam všichni tři brečeli smíchy. Každopádně nás pak vzal do posilky, ukázal nám stroje, které máme pro tentokrát v plánu, nastavil s náma kolik čeho musíme udělat, my jsme mu předtím řekly, na co se chceme a nechceme zaměřit, takže máme plán na míru a dneska se tam jdeme teda oddělat. :D

Jinak si pořád zkouším testy na autoškolu a mám pocit, že jsem úplně tupá. Zjistili jsme, že prostě Američani to mají tady na těch silnicích úplně pošahatý, bez systému, který by měl hlavu a patu. U nás to alespoň má logiku, tady?! ... NIKOLIV! Další věc je, že neznají to, že když přejedeme stop line, že si zacouváme zpět, oni hned mají dojem, že se jim chystáme nabořit auto, aby nám to zacvakala pojišťovna - tak to tady prostě chodí. :)

Rodinka mě chce vzít v nejbližší době na oběd, prý je tady kousek někde v mrakodrapu restaurace, je úplně až nahoře, takže je výhled na celé okolí. Tudíž to prý musím vidět a za každou cenu mě tam musí a chtějí vzít.
Jinak naplánovaly jsme s holkama výlet ....

Na moje 21. narozeniny, které tu oslavím, jsme se rozhodly, že se vydáme na výlet lodí. Takže v průběhu 14ti dní budeme bookovat výlet na Bahamy nebo cestu Karibikem. To se ještě musíme rozhodnout, co z toho vybereme. Na vánoční prázdniny/Silvestr plánujeme, že pojedeme na Hawaii - takže pomalu, ale jistě šetříme na Hawaii ! :))) Další věc je, že Danielle má BRATRANCE, který dělá wrestling. Takže když vše klapne, tak pojedeme do Vancouveru na jeho zápas (zkusí nám sehnat lístky zadarmo) a pak do Kalifornie, kde bydlí. :-)

Jinak já jedu s rodinkou za 3 týdny do jižní Karolíny do jejich plážového sídla. Nemůžu se dočkat! Konečně pláž a oceán. :)

Dneska plánujeme kromě gym i movie night. S holkama zůstaneme výjimečně doma a pustíme si film. Když budeme mít náladu, tak se pak s Péťou přesuneme tradičně do Firkinse. Každopádně zase u nás bude Péťa spát, takže si nakoupíme něco dobrého a užijeme si fajn večer. Též plánujeme shopping, protože příští týden jdeme na koncert LMFAO, takže potřebujeme něco ujetého! :)

Přijela nám konečně Magdalena, takže jsme v úterý měli menší au pair meeting. Já, Dani, Magda, Péťa a ještě jedna slečna z UK. Což bylo fajn, nasmály jsme se. :)

Též jsme se dokopaly jít na Salsu, to byla PARÁDA. Tolik chlapů jsem na hodině tancování neviděla. Holt asi v Americe to neberou, že tanec je pro teplý (nic ve zlým, ale mám několik známých, co tento názor opravdu zastávají) ... Tancovali jsme nejdřív každej sám a pak jsme udělali dvě řady - kluci proti holkám a tancovali jsme společně a pokaždé jsme se střídali ob jednoho, takže jsme vyzkoušeli víc tanečních partnerů. A ANO, černoši tancují úplně božsky. Dokonce jsme tam pak zůstali s nějakýma na baru, takže jsme pokecali. Co mě potěšilo, když mi ten jeden řekl, že kdybych mu neřekla, že jsem z Čech, tak si myslí, že jsem rodilá Američanka, že mám perfektní angličtinu. Pak se ptal, jestli teda jsem nežila delší dobu v cizí zemi, tak jsem řekla že ne a on mi nechtěl věřit, že jsem se takhle anglicky naučila ve škole v Čechách. I kdyby to nebyla pravda, tak to potěší.

Jo, jinak každej si myslí, že moje práce je procházka růžovou zahradou. Ano, na jednu stranu je, ale na druhou stranu pořád mám neuvěřitelnou zodpovědnost za malého. Ale co, zase to byl týden plný hoven. Včera jsem si ho vyndala z postýlky, když měl nap odpoledne a co si myslíte? Hovna od pat až na záda. :) Happy au pair's life!

No, už mě nenapadá nic, co bych napsala. Mějte se krásně!

FOTOGRAFIE

14. června 2012 v 22:35 | Mišule |  Druhý měsíc v USA
Protože si hodně z vás psalo o fotografie, tak jsem založila zde složku - MIX of AMERICA, kam jsem nahrála pár fotek ! :-)

PÁRTY, shrnutí víkendu + americký hajzl

11. června 2012 v 20:40 | Mišule |  Druhý měsíc v USA
Tento víkend byl opět BUSY! V pátek i v sobotu spala u mě Péťa, takže si asi dokážete představit, jak to vypadalo. Jít spát nad ránem a vstávat pár hodin na to a vystřelit do neznáma.

V pátek jsem měla to rande, jelikož jsme neplánovaně šli do kina, tak Péťa přijela krátce po půlnoci ke mě, s tím, že jedeme koupit nějaký ten alkohol a ožereme si čumáky doma. To jsme ale netušily, že alkohol se v Americe po půlnoci neprodává. A co víc, nejpozději alkohol můžete koupit v 23:45, jinak už není kde by vám ho prodaly. Takže jsme si koupily SPRITE. :D Spát jsme šly někdy kolem 4té a ráno vstávaly brzo, protože jsme jely vyřídit to, co jsme nestihly v pátek. Plánovaly jsme, jak si vyřídíme posilovku, zajedeme do dolarového krámu (všechno stojí max. DOLAR a najdete tam ÚPLNĚ VŠECHNO!). Jenže Péťa měla bejbáč v pátek večer, ale nevěděla od kolika. Takže v půl 6 přijela ke mě a čekaly jsme až mi skončí šichta, abychom pak mohly vyjet. Vyjely jsme a v 6:20 přišla Pétě sms, jestli v 6:30 může bejt doma - lol! :D A my vtipně vyjely v 6:10. Takže jsme si daly otočku, já si stihla zajít do banky a Péťa mě odvezla zpět. Takže jsme nic nevyřídily. Každopádně jsme si to stihly zařídit v sobotu. A neplánovaně jsme šly nakupovat, takže jsem provětrala kartu jako NIKDY. Ale tak mám nakoupeno kompletně vše, co jsem potřebovala.
Večer jsme vyrazily za zábavou. Šly jsme do Firkina (celkem tradičně už), kde byla karaoke night, pak jsme se přesunuly do Eclipse, kde jsme tancovaly salsu a pily whiskey (kdo by řekl, že si zamiluji pít whiskey). Potkala jsem tam hrozně krásnýho kluka, fakt kus! :) Ale pak jsme se přesouvaly do Velvet room. To je normálně bar jak z filmu. Jdete kolem zábrat, prohrabou vám věci, vyhážou vám všechno pití, svačinky a cokoliv co máte v kabelce a nepatří to tam, zkontrolují vám ID a pak jdete zaplatit. Mě se málem protočily panenky, protože jakožto "neplnoletá" jsem platila 20 dolarů. Ono tady totiž pokud nemůžete pít, tak vás do barů nepustí a to jednoduše proto, že jim neuděláte kšeft, ale někde, kde vás pustí, tak vám napálí vstupný vyšší, než ostatním. LOGICKY... Přišly jsme tam a tam černo. Prostě to byl bar/klub, kde bylo spousta černých týpků a pak vietnamců etc. Takže jsme byly v menšitě. Na každým rohu stáli vyhazovači. Týpci v kvádrech, červených kravatách, docela hovada ...
Tancovaly jsme a bylo to docela fajn. Akorát prostě Američanky jsou kurvy a to, co tam předváděly, to nemělo obdoby. Další věc je, že tanec v tom baru připomínal spíš porno. Jsem jen čekala, kdy sundaj ze sebe ty hadry a na férovku ....... No nic, prostě to vypadá, že ty holky si samy sebe neváží a že jsou všechny laciný. Alespoň 90% se tak chovalo. Kluci jsou otravnější než ti, co jsme zatím potkali v Loca Luně. Hrozný, bych to fackovala. :) Další věc, je tu děsně v módě mít podpatky jak Lady Gaga - tím myslím, platformu a nejlépe X centimetrový podpatky, na kterých půlka z těch holek neumí chodit - loool ! :D To je hrozná komedie, když jde holka, lezou jí z šatů prsa i zadek (extrémně krátký šaty nosí) a pak se jim kynklá noha v těch několikacentimetrových botech. To čekáte kdy padne na zem a rozbije si hubu nebo zlomí nohu.
Co jim ale musím nechat, umí se bavit! Všichni tancují, baví se a neřeší co lidi kolem. Tohle byl spíš takovej hip hop klub nebo jak to nazvat a byla tam VIP zóna. A DJ zahrála nějaký song jim a jak pařili?! No prostě černí týpci tancujou fakt nejlíp na světě, to jako klobouček. Prostě scény jak z typických amerických filmů !
Neděle byla klidnější, jely jsme na oběd do CHeesburger Paradise, daly jsme si docela do nosu. Ještě jsme se zastavily v nějakých krámech, nakoupit nějaké věci a pak jsme jely do Atlanty do CCN centra! :) To byla paráda ... Fakt se mi to líbilo .. Koukat přes sklo na živé vysílaní, to nemělo chybu. Akorát jsme myslely, že oni za těma stolečkama sedí (jako u nás ve zprávách), v televizi to tak působí a ve skutečnosti celou dobu stojí. Na těch podpatkách stát - to jsem jí fakt nezáviděla. :D

Další věc, NIKDY SE NIKOMU NESMĚJTE! Já jsem se několikrát smála svým kolegyním, že ucpaly v Americe záchod. Nesmějte se, je jen otázkou času, kdy se vám stane to samé! .. :D Já jsem si užila rochání se v záchodu a už to nikdy nechci zažít!

Proč jsem byla naštvaná. Mám báječnou rodinu, fakt skvělou. Ale jestli mi něco vadí, tak to je jejich lážo plážo ... Moje HM má jezdit domů na 6tou, kdy já mám OFF. Ale jeden den přijede o 15 minut, druhý den o 25 a třetí den o HODINU ! Nejhorší je, že není schopná mi napsat zprávu - Přijedu pozdě, nebo COKOLIV! Já si pak domluvím plány a musím tu čekat na ní, než teda přijede a nebo si nemůžu vlastně vůbec nic domluvit, protože nemám tušení, kdy přijede. A nejhorší bylo, když přijela o hodinu a neřekla ani bů. ANI PROMIŇ ! Kdybych já místo v 9 šla pro malýho v 10, tak se jí to taky nebude líbit. A ono se to nezdá, je to hodina sem, půl hodina tam, ale když se to sečte za celý týden, tak to už máte nad rámec 45 hodin týdně, které MAX. můžete odpracovat.

Opět jsem se smála Pétě, jak hrotí peníze. Nebo ne jak hrotí peníze, ale přijela nasraná, že nedostala výplatu a že jí rodina dluží nějaké peníze. Opět platí pravidlo - nesmát se, potká to i tebe! Co se nestalo?! V pátek mi nedala HM výplatu. Tak jsem říkala no super ... Ona pak sama říkala, že na to zapomněla a že mi napíše šek. Myslíte si, že mi ho napsala? V sobotu ráno jsem hledala po celým baráku šek a on NIKDE. Proč? Nenapsala ho! Takže jsem se vztekala taky, protože jsem musela platit vše z karty, kde mi nic nezbylo že ... Protože jsem platila posilovnu na měsíc, členský příspěvek, boty do gym a další věci. Musela jsem jí psát sms, že teda jestli by mi ho nemohla napsat, ať nemusím utrácet. Napsala, ale jak jsem ho dostala v sobotu a v sobotu jela do bankomatu, abych šek uložila, tak peníze stále nemám na účtě. Takže čekám, až ty peníze tam budou. Což se obávám bude až zítra.

Jinak nám začal nový pracovní týden, tak uvidíme, jak to půjde tentokrát! :) Každopádně od dnešního dne jsem začala makat. Večer jdeme do posilovny zřejmě a já jsem v malého pokoji cvičila na stroji. Takže každý den 20 minut na stroji, večer v gym a je to pohoda. Asi jsem se nakazila tím americkým stylem. Tady každej běhá, každej chodí do posilky. I běhat začnu dokonce! :)

HODNĚ lidí mi psalo (či komentovalo) kvůli fotkám. Ráda bych vám sem dala fotky nějaké. Ale určitě sem nebudu dávat žádné fotky, kde je barák, moje rodina nebo kluci. Nechci to riskovat. :) Takže se nezlobte!

Stěhování .. + americké date

9. června 2012 v 18:04 | Mišule |  Druhý měsíc v USA
No, tak dneska jsem se dozvěděla tu zázračnou novinu. Čeká mě stěhování ...

Díky bohu ne do jiného města, ne do jiného baráku ... Kdo ví, mám pro sebe celý basement - koupelnu, obývák s plazmou, barem, krbem, vlastním pokojem etc. HM mi dneska řekla, že se bude přistavovat k baráku jakoby garáž a nad tím se mi postaví nový bejvák s koupelnou. V mém pokoji, který mám teď, mi udělají posilovnu a udělají dole pro malého playroom. Takže super! :) Dneska se začínají kácet stromy, takže jdeme na to.

Další věc, měla jsem první americké date. :) Musím říct, že to bylo hrozně super. Jeli jsme do Starbucks na kafe, potom jsme šli na Sněhurku do kina. No jako bylo to hrozně fajn, strašně jsem si to užila a tak uvidíme, jak se to vyvine dál. Nechci to tu popisovat do detailů, aby moje rodiče netrefil šlak (sorry mami, tati a zbytku rodiny!) a jelikož je to v začátcích, tak to nechci zakřiknout.

Jinak přišla mi karta konečně, přišel mi ten dopis do YMCA. Takže teď jedeme do YMCA zažádat o trenéra, jdeme nakoupit, já si koupit boty na cvičení konečně a další věc, jdeme do nového baru večer. Tak uvidíme, jestli někoho nového nepoznáme, nebo co se bude dít.

Jinak jsem byla nasraná, ale napíšu samostatně o tom článek. Byl plný hoven (doslova - Díky můj svěřenče!) .. Takže tohle byl jen takový rychlý článek.

Dítě na pěst, LEGOland, Coca-Cola, Aquarium, YMCA ...

5. června 2012 v 23:57 | Mišule |  Druhý měsíc v USA
Tenhle týden je asi "něco ve vzduchu", protože jsou všechny dětičky (o kterých teda vím) na pěst. Náš malej je jindy zlaté dítě, co nepláče, poslouchá a naopak je zlatíčko. Ale od včera?! Celý dva dny jsme prořvali!
V pondělí jsem si ho vzala do kuchyně, že dáme snídani. Malej, že chce jogurt. Tak říkám fajn, dám ti jogurt. Obvykle na mě začne křičet nedočkavostí "SPOOOON" (lžíce). Tentokrát nic. Rozhodl se, že si jogurt vypije, tak mu říkám, ani omylem mladej, hezky si vem lžíci. V tu chvíli člověk viděl rudý obličej, škleb roku a řev. Jsem myslela, že mě trefí šlak v tu chvíli. Tak jsem mu vyrvala jogurt z ruky a říkám mu, že ho rozhodně pít nebude ať použije lžíci, tak jí použil, ale do mikrosekundy se opět snažil o pití jogurtu. Tak mi ruply nervy, vyrvala jsem mu oboje z ruky a říkám tak a máš smůlu. Takže začal zase řvát jak tygr. To já už byla zralá na hard. Nakonec teda se mi podařilo dítě přesvědčit, jak má jíst, ale řev nás pronásledoval celé dopoledne, že jsem se rozhodla ho dát spát dřív, než obyvkle. A udělala jsem dobře, protože jsme se rozhodli s Péťou, že vezmeme děti do Legolandu. Není to ten normální Legoland, jak ho všichni znáte, je to v obchodním centru prostě patro. Takže tam jsme byli asi 4 hodiny. Malej byl pak už naštěstí hodnej, i když chvílema zakňoural a byl protivnej! :) Nakonec jsme přijeli domů až ve čtvrt na devět (a to jsem měla končit v 6 .. :D) a já odevzdala dítě a vyletěla směr náš oblíbenej bar - Firkin and Gryphon. Tam jsme si daly s holkama jídlo, pokecaly, podrbaly a když jsme odcházely, tak přijelo auto plný fakt pěkných kluků. Samozřejmě my v tu chvíly stály jak telata a naprosto shodně jsme řekly, jestli nezůstaneme. Ale nakonec jsme teda jely domů. Ale z auta na parkovišti mi volá Péťa, že oni něco říkali (dokonce když jsme odcházely, tak nějak na nás mluvili, tak jsem na ně jen mávla, protože jsem je neslyšela). No a přijely jsme k sobě autama a bavily jsme se z okýnka do okýnka, když za mnou se objevili ti kluci, jestli se k nim nepřidáme. Takže jsem jim řekla, že ne a jely jsme. Doma jsem padla za vlast do postele, protože se ráno vstávalo. :)
Dnešní ráno bylo opět hektické. Samozřejmě mě dítě nechtělo vstávat, ale nakonec se umoudřilo a odkráčelo se mnou do kuchyně, kde já lítala jako koza, protože jsme měli pár minut na to se nasnídat, než přijede Petra s klukama. Opět byla scéna, tentokrát chtěl jogurt, ale mě pak viděl, jak si beru ovoce, tak dítě začalo řvát a kňourat, že chce ovoce. Tak jsem mu dala ovoce, ale přestal jíst jogurt. Tak jsem ho nechala a připravovala jsem dál svačinu. V tu chvíli viděl, že připravuji chleba a dávám mu do sáčků chleba, tak začal řvát, že chce chleba, tak jsem mu dala půlku mýho, za chvíli jsem dávala do tašky banán a on začal na celej barák řvát, že chce banán. To dokonce přišel i HD, co se děje. Tak jsem mu to řekla, co a jak a on, že v pohodě, že to dělám skvěle a že prostě ať sní to, co má a pak dostane banán o svačině až budeme pryč. SUPER, díky bohu.
Cesta do akvária byla v pohodě, akvárium bylo skvělý. Přijeli jsme a šli jsme rovnou na delfíní show. Malej z toho byl hotovej! V životě jsem neviděla takhle šťastný dítě. Jak se smál, skákal po mě, no prostě štěstím bez sebe. Jediný háček byl, že se mi tam posral, ale fakt to byla pecka! Hlavně na čichové buňky. Myslím, že 90 procent lidí, co seděli kolem nás přišlo o veškeré chlupy v nose.. :D Tohle byla fakt vypalovačka. Po přebalení jsme pokračovali a procházeli celé to akvárko. Je to BOMBA, neuvěřitelný zážitek. I když pro mě nejvíc nejlepší a největší zážitek byl, když jsem si hladila žraloka. ANO, pohladila jsem si žraloka a cítila jsem se jako děsně velkej borec! :) Ale musím říct, že to je fakt bomba tam! :) Po akvárku jsme se vydali do Coca-Cola ... V Atlantě totiž Coca-Cola vznikla a byla založena company tady. To bylo výborný !!! Ale vydáme se určitě znova bez dětí s Péťou.. :) Největší zážitky mám stejně asi z 4D kin. Bylo jak v legolandu, tak v coca-cole. Ale COCA-COLA měla to, jak s váma hází i sedačky. Takže já tam seděla a když někdo ve "filmu" padnul na hubu, tak s náma házela sedačka sem a tam. Když tam po nás lítala taková mrcha a štípla nás, tak nás do zad dloubla sedačka, když jsme jeli po kostkách ve Francii, tak to s náma házelo, nebo po nás šplouchala voda. No komedie ! :-) Musí to fakt člověk zažít! :)))
No a taky mi přišel e-mail od BANKY, takže konečně mám hotový i internetové bankovnictví, jen čekám na kartu. A přišlo mi schválení členské karty do YMCA. Díky bohu, musím začít něco dělat, protože takhle nic nedělání, to se mi moc nelíbí! :)
No, možná jsem nenapsala to, co jsem vše chtěla, ale mám fakt dost, musím dítěti udělat laundry a uklidit. :-) A taky si jít zacvičit a připravit se na večer! Mějte se famfárově!

Změny + slizcí Američani

3. června 2012 v 21:22 | Mišule |  První měsíc v USA
DNESKA JSEM MĚSÍC V AMERICE - VÝROČÍ (na neděle to připadá dneska, ale datumově na středu)

V pátek mi přišlo SSN, což znamenalo jediné. Můžu jít zažádat o účet v bance. Měla jsem jet s holkama do té Savannah, jak to dopadlo? Já zůstala doma, protože jsem v sobotu musela s HM žádat o ten účet. Což mě sralo s prominutím celý víkend. Hlavně mě to mrzelo a netušila jsem, jak naložím s volným časem, jelikož nemůžu řídit, tak logicky nemůžu nikam jet, navíc holky skoro všechny jsou out z města. Nakonec jsem kolem dvanácté jsem padla do postele a šla spát, protože jsem z pátka na sobotu skoro nespala, jelikož jsem si do 4 do rána skypovala s klukama z Prahy/Plzně. Probrala jsem se z kómatu kolem 4té a zrovna mi psala Zuzka, jestli někam nepojedeme. Takže jsme jely do Publixu, já si opět nakoupila - už NIKAM celý týden nevlezu - přísahám! Po nákupech jsme jely k Zuzce, kde jsem se seznámila s její rodinkou. Zůza měla babysitting do jedenácti, takže jsme byly tam a pak nás napadlo, že pojedeme do Loca Luna, takže jsme po jedenácté vypálily směr Downtown.
NENÁVIDÍM TY AMERICKÝ OSLIZLÝ ČERNOCHY A MEXIKÁNCE A PODOBNOU PAKÁŽ! ... To nejde jinak napsat totiž už. Protože, pokud tancujete, tak oni se k vám vtírnou, lepí se na vás, že nemůžete ani dýchat. Pokud jim neřeknete DŮRAZNĚ NE, nechci s tebou tancovat, tak se od vás nehnou. Další věc je, pokud jim řeknete, NE DĚKUJI, momentálně tancovat nechci, tak se stane, že obejde kolečko a za chvíli přijde znova, jestli teda už chci tancovat. Takže opět co musíte?! Říct, nechci s tebou tancovat!!! Protože pokud nedostanou jasné NE, tak přijdou opět znova! A další skupina (a ty bych mlátila - blbečky), vy jim důrazně řeknete, že nemáte zájem s nima jít na pití ani tancovat a oni se ztratí a za půl hodiny je tam máte znova, protože pánové mají dojem, že jsme během půl hodiny zapomněly na to, že už tam jednou/dvakrát/třikrát takhle oxidovali.
Další postřeh byl ten, že některý si to na tom parketu spíš div nerozdávají, než tancují. :) To jsou kreace, kdy přemýšlíte nad tím, jestli ti dva, co se tam po sobě tak plazí, nemají dojem, že jsou někde v posteli etc. Já jsem stála a čuměla jak debil. :D
KAŽDOPÁDNĚ za ten večer jsme odmítly kluků víc, než jsem odmítla za celej svůj život! :) Byla jsem v jednu chvíli tak nakrklá, že jsem Zuzce oznámila, že příště tam jdu jenom s G. A i jeho jsem na to připravila, že od tohoto večera bude chodit tam se mnou jedině on, protože to je jediný způsob, jak být v bezpečí.
Zajímavá věc je - teda mě to přišlo docela zajímavý - že mi G. řekl, že Američanky jsou marný. Za prvé jsou hrozně laciný - to, v čem lezou do barů, to prostě se nedá nazívat oblečení. Leze jim z toho zadek, kozy (jinak to napsat nejde), mají x centimetrové podpatky a myslí si, že jsou hvězdy večera, přitom se jim v tom klepou nohy, jdou jak kdyby měly plný kalhotky a ještě je podpírají jejich přítelíčkové. A jako když jsem se dozvěděla jaký ty holky tady většinou jsou, tak chápu, proč si Američani berou cizinky a proč o americké holky nestojí. :)
Tím bych dnešní víkend asi uzavřela. Rozhodla jsem se, že se vrátím ke cvičení než si koupím boty. Čekám na členství do YMCA a pak začne makačka! :)

Pro zasmátí:

V pátek jsem se pohoršovala nad malým, že ucpal záchod a strkal do něj hlavu. Tak mě dneska naprosto schladila moje máma, když mi řekla, že jsem jako malá strkala do záchodu hard na vytírání a pak jsem z něj tu vodu cucala. Takže od dnešního dne šoupu nohama a nepohoršuji se už nad ničím!

+ čeká mě řidičák a dokopala jsem se a začala jsem číst stmívání v angličtině. :D Jsem na sebe zvědavá. Za dva dny to přečtený mít asi nebudu jako českou knížku.

Podlé dítě !

2. června 2012 v 0:33 | Mišule |  První měsíc v USA
Dospěla jsem k názoru, že mě můj malý boban nenávidí, jinak si nedokážu vysvětlit to, že během minuty nepozornosti své jinak dokonalé au pair ucpal záchod vlhkýma ubrouskama. (Já jsem si říkala, že jich máme nějak málo, když jsem mu přebalovala hovňouse) Asi má dojem, že miluji rachání se v hajzlu, tak mi dopřál pár minut slávy u záchodové mísy. Ale že pak přijde vysmátý zpátky a začne strkat hlavu do záchové mísy, aby objevil taje záchové vody, to jsem si fakt nemyslela. Nevím, jestli se mám smát, nebo mám brečet! :-)