Červenec 2012

Panama City Beach, Florida ! :) + foto

30. července 2012 v 16:38 | Mišule |  Třetí měsíc v USA
Takže, tento víkend jsme se vydaly s holkama na výlet na Floridu. Cíl cesty byla Panama City Beach ! :) V pátek po šichtě jsem vyrazila k Pétě, kde jsem měla spát a odtud ve dvě ráno vyrazit směr Florida. No, dopadlo to tak, že jsem přijela v půl desáté a spala jsem možná tak půl hodiny a v jednu ráno jsem usnula znova na dalších půl hodiny. Takže nic moc, spánek žádnej. Než jsme všechny sesbíraly a než jsme se naskládaly do auta, tak byly tři hodiny. Takže místo ve dvě jsme vyrazily skoro v půl 4. HAHA ... Cesta nebyla špatná, dalo se to přežít. Dorazily jsme do Panamy kolem osmé možná?! Navíc, tam mají o hodinu méně, což jsme nikdo netušil, protože např. na Miami mají stejný čas, jako my tady v Atl.

Sobota byla taková utahaná, haha. Byly jsme jak spící panny. Po příjezdu jsme se jely podívat na hotel, udělat check-in a pak jsme vyrazily na snídani a omrknout pláž. Musím zmínit, že nás provázel déšť, ale nechutnej. To byl slejvák, bouřka. Nakonec se to přehnalo a odpoledne bylo horko jako kráva (jinak to říci nelze). MY jsme se vydaly po nákupech, kde jsme strávily celou věčnost, odpoledne jsme se pak přesunuly na pláž, kde jsme všechny vytuhly, haha.. A pak se jelo rovnou na hotel, dát sprchu a připravit se na večer. Zřejmě v Panamě není IN nosit šaty nebo nejsou zvyklí na to, na co jsou zvyklí lidi v Atlantě. My jsme vylezly jako největší hvěždy, lodičky, šaty a lidi se mohli s prominutím posrat. Chlapi si mohli vykroutit hlavu. Když jsme šly pak po té hlavní třídě, tak na nás auta troubila, chlapi pískali, volali na nás, chtěli se s náma vykecávat, některý auta kolem nás projela OPAKOVANĚ NĚKOLIKRÁT. Nakonec jsme zůstali v jednom baru a užili jsme si skvělý večer. Na baru tancovaly holky a my jsme po příchodu řekly, že bysme tam v životě nevlezly. Nemusím říkat, jak to dopadlo.. Samozřejmě jsme tam skončily taky.. HAHA :D

V neděli se vyspávalo jak jen to šlo, ve dvanáct jsme musely udělat check-out, takže jsme se vydaly na oběd, pokoupit suvenýry a hurá na pláž a dom. My jsme si s Péťou koupily luxusní trika. Dělaly jsme si pořád srandu z toho, jak tu mluví černoši, to jejich Hey maaan, what's up? Whatcha doin' bro? Hey bro? :D Teď si tak vzpomínám, že jsme se potkaly s týpkama na baru a bavily jsme se s nima. Jeden byl černoch, byla s nima prdel. A já mu ze srandy po jejich povídám "Hey whatcha doin' bro.." Měli z toho Vánoce ... A když volal s kámošem, tak mi dal telefon ať mu to řeknu, tak jsme se fakt nasmáli ... Nemluvě o tom, jaký problémy jim dělalo říct Petra, lol :D Po nákupech jsme se sebraly a jely na pláž. S Péťou jsme řádily v oceánu a užívaly si pohody. V půl 6 jsme se pak vydaly na cestu domů a do Atlanty jsme dorazily kolem půlnoci. LUXUSNÍ VÍKEND!!!!

Jinak dneska budeme zřejmě bookovat cruise na moje narozeniny! Takže to vypadá, že svoje narozeniny oslavím ve velkém stylu na lodi po karibiku a hezky na Bahamy a pak dva dny zůstaneme na Miami, hell yeah bro! :) Nemůžu se dočkat, haha ... :))))

FOTKY:
HANGOVER + bad girl, LOL !

22. července 2012 v 23:29 | Mišule |  Třetí měsíc v USA
Tak, tenhle víkend byl OBZVLÁŠTĚ NÁROČNÝ ... Začneme hezky od začátku.

Pátek. V pátek jsem slíbila Danielle, že s ní půjdu do LOCA LUNY, takže jsme se domluvily, že bude spát u mě. Během týdne mi začal psát DJ z Loca Luny. Pozval mě na pátek a já jsem řekla, že možná přijdu. Když zjistil, že přijdu, tak byl děsně excited. Nicméně, Danielle přijela s věcma k nám, připravily jsme se a jelo se! :) Byl pěknej chcavec, takže dostat se do ata z baráku byla trošku challenge. Ale zvládly jsme to myslím na jedničku. Přijely jsme do Loca Luny a já dělala, že DJ nevidím. Jak malá holka, lol.. :-) Tancovaly jsme, pohodička. Najednou periférně vidím, jak Rony (DJ) na mě ukazuje nějakýmu klukovi, kterej se do vteřiny sebral a šel pro mě. Takže jsem teda naklusala na stage. :) Před všema mě tam objal a dal mi pusu na tvář, takže jsem myslela, že po mě všechny ty jeho fanynky skočí a umlátí mě ... haha. Chvíli jsme se bavili a já se pak vrátila k Dani. A jelikož jsem toho měla dost, tak jsme jely pak na jídlo do Waffle house a domů.


SOBOTA, na tu jsem se těšila celý týden!!!

Byla ve znamení fotbalu a párty, lol! :) Potkaly jsme v Ivy týpka, který je manažer fotbalového klubu, takže jsme měly lístky zadarmo, proč nejít na fotbal za 20 dolarů zadarmo, že? Takže mě Zůza nabrala a jely jsme ještě s Jenni a Lucille. Fotbal byl v pohodě, sice chviličku pršelo, ale bylo to fajn. Po fotbale jsme se sebraly a jely jsme nakoupit pitivo a jelo se do IVY! KONEČNĚ... Já jsem si koupila 6pack Pilsner Urquel ! :) Jak já jsem se na něj těšila, bože český pivo já miluji! Vyrazily jsme noooo a musím říct, tenhle večer byl SAKRA zajímavý! Při vstupu musíte ukazovat občanku, že jste over 21, já měla občanku mojí kamarádky. Týpek očividně poznal, že to nejsem já, vzhledem k tomu, že tam na mě mrkal, ale pohoda. Pustil mě dovnitř naprosto bez problémů, stejně jako posledně. :) Jinak ... Já jsem první hodinu strávila z holkama, ale dopadlo to ve finále tak, že jsme se rozprchly každá po svým. Já jsem se poznala s klukem, tancovali jsme spolu. Nádhernej kluk, žádný štěně, haha ... :) Takže jsem další dvě a půl hodiny strávila v příjemné společnosti. Mimochodem, americký kluci jsou hrozně vyčůraní. Mají tendenci ukazovat - "Tahle holka je moje.." V životě jsem tohle v Čechách nezažila, že by se kluci takhle "ke svým holkám hlásili. Každopádně to je asi tak všechno, zbytek si necháme pro sebe. Ale myslela jsem si, že budu odcházet s tím, že haha ... byla večer fun, that's it. Nic víc, nic míň. Ale když jsem se s ním loučila, že musím jít (kamarádka byla totálně na ....., takže jsme jí musely společnými silami dostat do auta a domů - challenge), tak to dopadlo tak, že mě poprosil, jestli by mi mohl dát jeho číslo. Jsem čuměla jak z raja, každopádně jsem mu podala můj telefon s tím, ať mi ho teda napíše.. :) Teď to vypadá asi tak, že se mi chlapec celý odpoledne vypisuje. Haha, každou chvílí mi znoví telefon, že mám novou msg. Ale je to sweet ... :))))

Jestli to půjde takhle dál, tak se tu fakt vdám, protože tohle není možný. V Čechách člověk strádal a tady člověk neví, koho dřív. Možná to vyzní blbě, ale je to tak...


Rodina z Houstonu.

19. července 2012 v 5:57 | Mišule |  Třetí měsíc v USA
Haha,

pamatujete si na mojí první rodinku z Houstonu? Už dlouho jsem se o ní nezmínila, ale je tu něco, co bych možná mohla sdílet ... :)

Pominu-li fakt, že od doby, co jsem je "odmítla" utekla dlouhá doba, tak tatínek z Houstonu se mi pořád vypisuje. Nejen, že mi několikrát psal e-maily, že mi psal na skypu, ale několikrát se mi snažil i volat. Dokonce i v den mého odletu, kdy já jsem mamině dělala účet na skypu, tak mi volal a psal. Pak mi poslal e-mail.
Ze slušnosti jsem normálně odpověděla, když jsem byla na školení. To mi zase zkoušel volat a psal mi jak divý.

Nedávno mi psal znova, po měsíci asi, neodpovídala jsem a psal mi e-mail a volal mi. Haha dneska zapnu skype, co se nestane, píše mi tatík znova. Tak jsem si s ním chviličku psala, jakože jak se máme a tak. Ale pak mi "chlapec" dostal tím, že jejich nanny u nich končí, že jí začne škola. A já, proč jako nezkusí au pair a on začal, jak že nenajdou tak awesome au pair, jako jsem já. Lol, tak jsem se tomu zasmála a říkám, no dobrý tatíku, dej si led na hlavičku. Za chvíli mi volal a já to nezvedala, tak mi psal, jak by mě strašně chtěl znova vidět. Tak to jsem tak strnula. Dala jsem si na čas a píšu mu, že se mi skype nehodí. Že jsem přišla z gymu a mířím do sprchy. Tak mi napsal "matt *******: cant even see ur smile for 1 min?" ... Já mu dám takový úsměv, že se z toho neprobere.

Můžu být ráda, že jsem do té rodiny nešla, protože jinak bych asi skončila blbě a dostala se do menších potíží. :) Na druhou stranu, je to mladej kluk, když to tak vezmu. Je mu čerstvých 29, takže zas tak daleko ode mě není. Co to je 8 let?! NIC ... Každopádně zajímavé..

UPDATE:

Příští víkend jedeme na Panama city beach na Floridu! :) Nemůžu se dočkat. A tuto neděli bude mít muj prďola oslavu narozenin, protože příští týden slaví 2 roky, zlatíčko moje milovaný! :) Strašně bych si přála vám ho ukázat, zamilovali byste si ho! Všichni ho milují !!! :)))

Chlapi .. HAHA .. "Ve vzduchu visí láska" .... :D

Návrat do reality, párty víkend.

17. července 2012 v 1:11 | Mišule |  Třetí měsíc v USA
Ok, takže v sobotu jsme se vrátili z nádherné jižní Karolíny, kde jsme strávili týdenní dovolenou.. :) Vůbec se mi domů nechtělo. Taková pohodička tam byla! :)


Co se mi zase nestalo: Byla jsem nakupovat ve Walmartu, potřebovala jsem si dokoupit kosmetiku, která mi došla a jelikož jsem měla hlad, tak jsem si koupila něco na zub. Byla jsem s Péťou, zaplatila jsem, sebrala jsem tašku a šla jsem. Přijeli jsme k nám, pohoda, najednou asi po hodině si říkám, kam jsem dala tašku s tou kosmetikou. No a taška nikde, pak mi došlo, že jsem z krámu odcházela jen s jednou. Ono totiž, tady vám v obchodě dávají věci do tašek na pokladně oni. Buď to dělá pokladní a nebo tam stojí někdo u tašek a dává to tam. V tu chvíli mi došlo, že zřejmě dala kosmetiku do jedné a jídlo do druhé. Takže jsem pak požádala rodinu, aby mě tam vzali. V Čechách by se to asi nestalo, ale tady jsem přišla na informace, řekla jsem jim, co se stalo, ukázala účtenku a oni mě poslali pro ty věci, abych si je vzala znova z regálů a vrátila se s nima pak na informace. Myslím, že v ČR by mi řekli, že jsem blbá a že je to moje blbost. A vykašlali by se na mě. :)
Jinak v sobotu byl FAMILY meeting. Všechny au pairky s rodinami (vyjma těch, co byly pryč) se sešli v Stone mtns. Bylo to úžasný. Spousta lidí, výborný večer. Byli jsme na laser show, výborná záležitost. Na konci vyzvali všechny, aby si stoupli a začala hrát hymna. Můžu říct, že NIKDO není tak pyšný na svoji zemi, jako jsou pyšní Američané. Bylo to fakt hezký, jak všichni okamžitě vstali a celých 5 minut stáli. Standing ovation pak nebraly konce! :) Přijeli jsme domů asi v 11 večer a já jsem rychle měnila au pair tričko za nové šaty z Guess. Jeli jsme do baru, který se jmenuje The Ivy. Tam je vstup jen OVER 21. Těším se, až tam tuhle sobotu půjdeme znova. Je to prostě komplex, kde je spousta barů! Výboooorný. A ti kluci, my tam přišly a říkám vám, nám padly brady k zemi. Neuvěřitelní rozdíl oproti místům, kam jsme chodily do teď! :) Amerika má nejhezčí kluky na světě bych řekla. Každopádně holky jsou naprostý opak, jsou to tragédky. Ony jsou většinou krásný, ale 98% holek tam bylo naprosto totálně do sraček (pardon za výraz) opilých a stěží stály na těch svých podpatkách..Šla jsem pak na záchod a tam na záchodě polonahá holka, pod sebou všude nablito, když jsem vylezla z kabinky, tak tam ležela na zemi vedle toho záchodu v těch zvrtakách a toaleťáku. No nechutný !!! Druhý den jsme se o tom bavili s rodičema Péti (host rodičema). Oni říkali, že to je to, co Američani neumí, pít. Polovina lidí se tu prostě zleje do sraček, protože neví, jak pít. A většinou jsou to holky ... a ty buď dopadají tak, jak jsem zmínila, nebo skončí s někým týpkem kdo ví kde a .... (domyslete si sami)

V neděli jsme s Péťou a klukama jeli hrát Laser Tag, ty kráso, to byla taková sranda! Já jsem se vyřádila jak malá holka, připomínalo mi to díl How I met your mother, jak hraje Barney. Jsem to prožívala víc, jak on, haha! :) Výborný !!!!


HAHA, jinak jak jsem sem dávala tu fotku z Loca Luny, kde jsem vyfocená s tím DJ. Tak ten mě mimochodem pozval na večeři, stejně jako George ... a v následujících dnech mě čeká date s vojákem. Teda, asi možná. :) No, světe div se, dává se to tu nějak moc do pohybu.

A v sobotu razíme na americkej fotbal ! :) Potkaly jsme týpka v Ivy, který je manažerem, takže dostaneme zadarmo lístky. :))))

Fotky z pláže.

13. července 2012 v 0:24 | Mišule |  Třetí měsíc v USA


Tohle je divný. + Náš plážový dům..

12. července 2012 v 2:20 | Mišule |  Třetí měsíc v USA
No, tak musím bez obalu říci, že si tu připadám fakt divně. Samozřejmě se tu mám skvěle, všechno je tu naprosto úžasný, nemůžu si stěžovat, ale ...

Například..

Seděla jsem u bazénu, pohodička klídeček. Nohy nahoře, že jo. Knížku v ruce a relax. Kolem mě byly samé větve, protože nám na backyardu zrovna úřadovali zahradníci. Přišel za mnou zahradník a povídá mi: "Vadilo by Vám Madam, kdybych mohl uklidit ty větve?" ... Tak jsem na něj koukala jak z jara a říkám, že teda samozřejmě a posunula jsem se. Za chvíli přišel znova, že potřebuje "odfouknout" ten nepořádek, co zbyl pod větma. Zase mě oslovoval madam ... Tak říkám, jo jasně a zase jsem zmizela ze scény. Nakonec vše udělal a zmizel. Za chvíli se objevil zpátky, měl v ruce zase nějakou "hračku", která dělala hrozný vyrvál. Já tam seděla, začtená, ani jsem netušila, že tam někdo je a on přišel a povídá: "Madam, nedělá to moc hluku? Nemám to ztlumit?" ... Jsem se otočila, jestli mluví fakt na mě.. Zase se zeptal - Madam? Tak říkám, že to je naprosto v pořádku, že jako mi to nevadí..

Nemusím říkat, že jsem si připadala trošku blbě, protože já si tady sedím jak panička u bazénu, bez starostí a on kolem mě dře jako kůň. Ještě ke všemu bylo horko neuvěřitelný..

Tady prostě lidi jsou slušní, opravdu slušní. Mají vychování, umí se chovat, jsou zdvořilí, vždy vám popřejí dobrý den, zeptají se, jak se máte. Prostě je to completely different, než v České Republice. Prostě jsem na to nebyla zvyklá. Vylezete z baráku a nikdo se nemračí, všichni se usmívají, pozdraví vás, zeptají se na to, jak se máte.

Ať se o Američanech říká cokoliv, tak si myslím, že na druhou stranu se od nich mají Češi pořád hodně co učit. :)

Co se týče bydlení..

LUXUS, jedním slovem luxus. V prvním patře se nachází - laundry room, obrovská kuchyně s barem, jídelní stůl jeden v kuchyni, druhý obrovský vedle kuchyně, obrovský obývák s obrovskou plazmou, dva vstupy na backyard, kde je výřivka a bazén, dále je to toaleta, Robertovo pokoj - obrovská ložnice s king bed, obrovská plazma, šatna, koupelna s bombovou vanou a sprcháčem, toaleta, pak je D. pokoj, opět obrovská koupelna, pokoj s plazmou, šatna, pokoj prarodičů, kde je teda to samé jako v předchozích v pokojích. V prvním patře máme kulečník, odpočinkový prostor. Jeden pokoj, kde je T. C. a L., opět mají vlastní koupelnu a šatnu, další pokoj, kde jsou holky, 4 postele (palandy), koupelna, šatna, telka, všechno a pak je můj pokoj, kde mám obrovskou queen postel, velkou koupelnu a šatní skříň. Rozčilovala jsem se, že nemám telku, ale včera jsem propátrávala skřín a zjistila jsem, že mam telku ve skříni. Haha, takže tu mám pravou ameriku. Vzpomněla jsem si na Přátelé, jak měl Joe tu telku ve skříni. :) Je to tady nádherný !!!Tomu říkám dovolená! LUXUS !!! (foto)

9. července 2012 v 1:26 | Mišule |  Třetí měsíc v USA
Když jsem viděla schedule pro tento týden, tak jsem myslela, že mě čeká srdeční příhoda nebo návštěva psychárny. Zatím to tak nevidá, jelikož ....

V plánu stálo, že budu pracovat každý den. Realita? NEPRACUJI. Rozhodně se nedá nazvat prací to, co se tady předvádí. A věřte nebo ne, válení se u bazénu či na pláži, koupání se v bazénu či v oceánu, válení či koupání se ve výřivce - to je fakt děsná práce! :D
Jelikož je tu 8 dětí vč. malého, tak si hraje většinou s nima, tudíž já tu jen supervizoruji. :)

V plánu stálo, že budu mít večerku. Realita? Můžu kam chci, kdy chci, jak chci, proč chci ... Včera jsem se tu válela ještě "po večerce" na gauči a neřeklo se ani pumpička - díky bohu! :)

Takže můj dnešní den vypadal například takto: Vstala jsem v 9, nasnídala jsem se, vzbudila dítě, dala mu snídani a víc si hrál s dětma. Pak jsme se převlékli a celé dopoledne jsme strávili u bazénu, následně byl oběd a dítě mělo nap time. V tu dobu jsem šla ven, válela jsem se znova u bazénu, opalovala se, četla jsem si, koupala se, užívala si pohody a překvapivě jsem si zdřímla také. Poté jsme se všichni oblékli a šli jsme na pláž, kde byl malej opět s dětma, ne-li s babčou. Já dokonce mohla jít s holkama se koupat, takže jsem malého nehlídala. Po návratu jsme se přesunuli opět k bazénu, kde jsme byli až do večeře. I když jsem měla ještě pracovat, tak babi řekla holkám, ať hlídají malého a mě nachystala královskou večeři a co se nestalo? :D No, babča se mě zeptala, jestli chci víno nebo pivo, že jsem skoro dospělá (v Americe, allowed drink alcohol), tak že si mám říct cokoliv chci. Dopadlo to tak, že jsem se s babčou nalejvala pivkem, haha! :) A hned po večeři mě propustila, takže se vracím ke knížce, relaxu a balení vojáka. HAHA ...

FOTKY pro představu:

NOČNÍ OCEÁN

PLÁŽ

ZAČALA JSEM ČÍST: FIFTY SHADES OF GREY


PRÁCE:No, takže takhle to tady vypadá! :)

Hilton Head Island, South Carolina

8. července 2012 v 0:44 | Mišule |  Třetí měsíc v USA
Dneska jsme dorazili celá rodina do plážového sídla.. 8 dětí, 1 au pair, 2 dospělí - klepne mě pepka! :D

Přidávám fotografie, je to tady NÁDHERNÝ, více napíšu později.

Pyžamová párty, 4th of July, ČECHY, voják ! + foto

5. července 2012 v 20:05 | Mišule |  Druhý měsíc v USA
HAHA, musím ji sem dát jako první! Fotka s mým oblíbeným DJ! :D Nevim proč, mě se ten kluk líbí!
V úterý mě vyzvedly večer holky, měla jsem sleepover u Petruš s Danielle! :) To jsem se zas nasmála.. Holky pro mě přijely až dlouho, kolem půlnoci, protože já jsem do 7mi hlídala a nemohla jsem s nima jít od sedmi na Braves. A zrovna vtipně vyhráli! Zákon schválnosti, myslím, že jim přináším bad luck. Už mě na Turner Field asi nepustí. Samozřejmě jsme všechny byly hladový, takže v půl druhý večer jsme si udělaly nechutně kalorickou bombu k "večeři". Čokoládové waffles, které jsem si ještě namazala nutelou aby toho nebylo málo, Péťa dlabala Buritos a pak si dala waffle taky. Danielle jediná si dala "zdravou stravu", udělala si caesar salát, ale pak to zabila nutelou. Haha.. :D Takže taky nic. Asi hodinu jsme vybíraly movie, který si pustíme. Já jsem se rvala zuby nehty za The Adams Family. No jak myslíte, že to dopadlo? Po hodině a půl jsme se odebraly z obýváku do pokoje a dopadlo to tak, že jsme si pustily Hight School Musical 2. Takže jsme ležely v posteli, desperate au pairs v Americe a čuměly na slaďouše Zaca Efrona haha. Já teda se hned po úvodním songu otočila na bok a usnula jsem, protože jsem byla vyždímaná pořád z víkendu. Ve finále jsme to zalomily asi všechny, minimálně já a Petra. :D

FOTKYHAHA ...

Ve středu jsme se vyhrabaly z postele docela dlouho, dopadlo to tak, že já jsem holkám asi 3 hodiny dělala vlasy.. :D A pak jsme vyrazily na nákupy. :) Slavil se 4th of July, den nezávislosti. Ale my jsme se nějak tomu vyhnuly, na jednu stranu mě to dost mrzí, ale i tak jsem měla fajn den. Po nákupech jsme grilovaly a trošku popily. Haha, já jsem se tu zamilovala do whiskey ... :) Ale i tak to byl super den i večer!


ÚDEREM dnešní půlnoci oslavím 2 měsíce v AMERICE! :) Je to neuvěřitelný, jak ten čas letí. Svůj třetí měsíc začnu balením na dovolenou a následným týdnem stráveným na pláži v jižní Karolíně. No neberte to! A ještě k tomu zadarmo, haha!

Co se týče Česka, je to smutný, ale vůbec mi nechybí. Myslela jsem si, že to přijde. (Což klidně může ještě přijít, ale pravděpodobnost mi přijde den ode dne menší..) Obvykle by se mi už dávno stýskalo po domově, ale tady to nějak nepřichází. Musím s naprosto čistým svědomím říci, že jsem nikdy nebyla tak šťastná, jako jsem tady. Dřív jsem bývala taková, že mě vytočila každá maličkost, každou chvílí jsem měla vrásky na čele a věčně nasraná jak nočník! Ale teď? Nepoznávám se. Stal se ze mě naprosto klidný člověk, těším se z každého dalšího dne. Vylezu z baráku a tady se nikdo nemračí, nikdo nenadává, nerozčiluje se. Lidi se na vás ráno usmějou, zeptají se jak se máte a popřejí vám hezký den. V Čechách jsem vylezla z baráku, viděla nasraný xichty a byla jsem nasraná hned taky. Haha :) Hodně lidí mi dokonce i psalo, jak mi to tady prospívá. Myslím, že je to asi na mě trošku vidět, že jsem šťastná.. Amerika mi každý den dává do života mnoho. Troufám si říci, že po dvou měsících je ze mě jiný člověk. Vážím si maličkostí, dřív jsem si jich neuměla vážit, změnila jsem na hodně věcí názor, pochopila jsem spoustu věcí, které jsem dřív nechápala - možná jsem je chápat nechtěla, naučila jsem se hodně věcí. Hlavně, změnila jsem hodnoty a přehodnotila své priority. MILUJU to tu. A ano, samozřejmě, chybí mi rodina a přátelé, doma je doma. Ale i tak jsem šťastná ...

Voják .. haha .. Po hodně dlouhé době jsem zažila to OPRAVDOVÉ ŠIMRÁNÍ V BŘIŠE, ty motýlky a ten vysmátý výraz bez důvodu. :) Jestli jsem si myslela, že mi za poslední 4 roky létali motýlci v břiše, tak jsem se šeredně pletla. Naposled jsem tohle zažila před 4mi lety, trvalo to dlouho, ale nevydrželo. Ale mám hezkou vzpomínku na ty 3 roky. To špatný vem čert ... Každopádně jsem někoho poznala, je to voják. Musela jsem se smát, když mi řekl, že je voják. Protože na školení si ze mě dělala školitelka Joan srandu, že já se tu vdám a zůstanu tu, že si prej vezmu vojáka. HAHA ... Nejradši bych vám sem šoupla fotku, jak je to nádhernej kluk! Roztály mi ledy ... Gentleman, opravdu zdvořilý, slušný kluk. Ale tak, více bych se o tom nezmiňovala ... Až bude co zmínit, možná se pochlubím! :)
Co se týče Američanů, je tu hodně rozdílů mezi klukama tady a v Čechách. V hodně věcech se mi zdají Američani lepší. Možná někdo nebude souhlasit, ale co jsem zatím zažila, tak se vždy pánové k dámám uměli chovat, umí být zdvořilý, umí nějak vystupovat. Prostě oni ví, jak se chovat ... což spousta kluků u nás neví. Ono se to stejně těžko popisuje, to by člověk musel zažít.. :))) Kdo to nezažil, tak to ani nepochopí!

FOTKY; Neuvěřitelně šílený víkend, práce + nadcházející dovolená!

3. července 2012 v 23:39 | Mišule |  Druhý měsíc v USA
Začínám to psaní trošku nestíhat, haha! :)

Víkend

Tenhle víkend byl neuvěřitelně ŠÍLENÝ! V pátek jsem se po práci sbalila a vypadla na celý víkend k Pétě. Balila jsem se jak kdybych letěla na rok! :) Jsem odcházela z baráku ověšená taškami od hlavy až k patě. No jo, ženská ... V pátek byl v plánu FIRKIN, jen tak na začátek. Je to takový náš "local pub". Začaly jsme pít u Péti, já, Péťa, Majda a Danielle.. NA rozjezd dobrý - whiskey (kterou jsem si mimochodem zamilovala) tekla proudem, tequila, víno a další. Takže jsme do Firkina odjížděly ve velice dobré náladě. Dokonce jsem jako NEPLNOLETÁ dostala nalito. :D Haha, ještě si ze mě náš oblíbený barman dělal srandu, že si mám pořídit FAKE ID, že bude dělat, že mě nezná a že neví, že je FAKE. Každopádně ... Tam se k nám přidal jeden náš známej Alex se svýma kámošema, takže jsme ve Firkinovi zkejsly až do 3 ráno, kdy jsme se sebraly a odjely jsme do Waffle House (AGAIN :D)... Domů jsme přišly někdy v pět ráno haha .. A to jsme chtěly přijet dříve, abychom se trošku vyspaly a připravily se na celodenní výlet na LAKE LANIER na pláži a na večerní LOCA LUNA! :)

PÁTEČNÍ FOTOGRAFIE:


SOBOTA

V sobotu jsme se vyhrabaly z postele, nasedly do auta a jely směr BEACH na Lake Lanier. :) Celý víkend bylo přes 40 stupňů, takže jsme se stejně moc nezchladily, protože voda byla jako kafe.Samozřejmě na pláži jsme začaly diskutovat o slevách, takže to nedopadlo jinak, než že jsme jely do North Point Mall nakoupit na večer. HAHA.. Co si myslíte, Danielle i já jsme odjížděly s novými šaty, já k tomu koupenou novou kabelku, stejně jako Péťa. No zase karta zaplakala. :-) Večer jsme si daly lehce do nosu, připravily se, vyrazily do Firkina na karaoke jako rozjdezd. Tam jsme dostaly všechny panáka, bez ohledu na věk - haha! :D Danielle s Majdou zpívala Call me maybe. Načež dva velice hezcí Američani to vzali jako výzvu a šli pak zpívat to samý. No nasmály jsme se dost. Po půlnoci jsme vyrazily do LOCA LUNA. Kde jsme to rozjely až do půl třetí, kdy se zavíralo. A pak jsme opět pokračovaly do Waffle House a přijely domů ve 4. Musely jsme být ready na nedělní zápas baseballu - The Atlanta Braves. Jinak pro mě přišel na parket DJ, jsem málem roztála na místě. Já tam vždycky po něm tak koukám - DĚSNĚ NENÁPADNĚ, s kýblem plných slin v ruce. :D (pokud o vtip) Takže mě vzal nahoru k němu a já popadla holky. :-) Byl fajn, dokonce jsem se s ním vyfotila. Takže netrpělivě kontroluji FB, kdy se ta fotka tam objeví. Je prostě skvělej .... aaaaa :)

FOTKY ze SOBOTNÍHO večera
NEDĚLE ...

Tak ta byla vtipná, protože jsme se všechny probudily ve dvanáct, kdy už jsme dávno měly vyrážet na Turner Field, protože po jedný začínal baseball. Já budila Péťu, alkohol udělal své, takže jsem mluvila jak 70ti letý chlap, co celý život kalil od rána do večera. Měla jsem fakt odporně antisexuální hlas i angličtinu. :) Bylo zase horko jako kráva, takže jsme se vyloženě pekly na tý tribuně, ale bylo to super! :)


No, v neděli jsem v noci dorazila domů ...

Čekalo na mě (ne)milé překvapení. Dostala jsem plán na dva týdny dopředu. Tento týden mám středu volnou - DÍKY BOHU, ale od čtvrtka pracuji non-stop až do soboty 14.7. To znamená ŽÁDNÝ VOLNÝ VÍKEND.

V sobotu odjíždíme na dovolenou do Jižní Karolíny s prarodiči, takže se docela i těším. Strávím týden na pláži v plážovém domě hned u oceánu a ZADARMO! :) Budu pracovat každý den od 9-1 a od 4-7 ... Co mě potěšilo, tak tu neděli dostanu extra 100 dolarů. :) Takže hned po návratu budeme zřejmě bookovat dovolenou, na oslavu mých narozenin. Jedeme do Karibiku lodí ! :))))

Jinak, včera jsem udělala český večer mojí rodině, tzn. česká večeře. Zůstala tu s náma i Péťa, která udělala bramboráky/vošouchy a já jsem udělala klasickou bramborovou kaši s řízkem, obloženou mísu se zeleninou a upekla jsem čokoládový dort, udělala k tomu vanilkový puding (není to ten klasický, co u nás ztuhne, tady je to jak taková hustá poleva), k tomu máslový krém vymýchaný cukrem a hodně ovoce. Přála bych vám vidět, jak se rodina tvářila, když viděla ten stůl plný jídla. Všechno to do nich padalo, jak kdyby 10 let nejedly. Dostalo se nám neuvěřitelných pochval. Nejvíc asi uspěl ten dort, protože moje rodina miluje sladký! :) Každopádně mi HM děkovala ještě když jsem odcházela k Petře večer na film a HD mi děkoval dneska ráno, jak si toho váží, jak to bylo skvělý ...

No nic, práce volá.. mějte se krásně!