Srpen 2012

Natěšenost, NEJVĚTŠÍ! :)

22. srpna 2012 v 23:02 | Mišule |  Čtvrtý měsíc v USA
Už jenom 10 dní a přijede mi konečně S. !!! :) Už jsem půl blázna a počítám dny do jeho příjezdu. Pokud vše vyjde jak má, tak příští týden bude naprosto úžasný! :-)

Ve středu totiž jdeme na ten koncert, na který se těším jako malá holka. V životě by mě nenapadlo, že je budu moci vidět naživo! Naštěstí koncert začíná tak dobře, že si ani nemusím brát volno (ani nemusím končit dřív). Od čtvrtka pak budu hlídat pejska a kočičku u Péti rodiny až do pondělka. Letí totiž do Bostonu, takže mě požádali, zda-li by mi nevadilo se k nim nastěhovat a hlídat. Což mi samozřejmě nevadí, udělala bych to pro ně tak či onak. Ale extra peníze se hodí taky. Co si budeme vykládat. :)

A v pátek večer nebo v sobotu mi přijde S. :) Už teď jsem celá nervózní a excited, že mi přijede. Přijde mi to už jako celá věčnost, od doby, co jsme se viděli naposled.

Jinak včera mi Péťa udělala radost. Miluji českou pohádku "Ať žijí duchové" ... Včera jsem šla spát a píše mi "Hele bro, rychle na skype, poslala jsem ti video, to si musíš pustit.." Jsem přemýšlela, co je to za bejkárnu, ale pustila jsem si skype i to video. No ačkoliv jsem byla zralá passed out, tak jsem si to prostě musela pustit. A hned po půlnoci jsem psala tatímu, že jsem viděla mou oblíbenou pohádku.. Prý jsem úplně stejná, jako když mi bylo pět.. Koukala jsem na to POŘÁD!!! :) Naši by mohli vyprávět..

Což mi tak připomíná.. Přemýšlela jsem nad tím, jaké asi budou Vánoce. Přece jen jsou to moje první Vánoce, kdy budu mimo domov, bez rodiny. Jsem excited poznat Vánoce tady, ale trošku mám z toho strach ... :))) Asi si budu muset začít stahovat české pohádky, ať mám 24. na co koukat, haha :)))

Řidiči debilové, opekání buřtů, víkend, Američanky na zemi, těžká makačka! :)

20. srpna 2012 v 15:58 | Mišule |  Čtvrtý měsíc v USA
Konečně jsem se dostala k tomu sednout si a napsat v klidu článek! :)

Začala bych tím, že tady jsou řidiči opravdu debilové. Mám dojem, že mě někdo chce zabít nebo minimálně má přání mě nechat zaparkovat ve své prdeli od svého auta! :) (nevím, jak jinak to napsat) .. Protože tady člověk musí být v pozoru každou sekundu. Američani totiž z 90% neznají pojem BLINKR. Takže prostě jedete, jedete a najedou šup, před čumákem máte nějakýho debila, co ani nepoužil blinkry a vy brzdíte a nadáváte. :) Stalo se mi to za posledních 5 dní několikrát, kdy jsem jela v autě a jenom nadávala, co je to za debily. Jeden týpek si vjel do špatnýho pruhu, aniž by dal znamení, že chce jet do mého pruhu, tak mi začal najíždět, ale ten debil mě málem nabral ze strany. Kdyby dal znamení, tak ho pustím, což jsem pak udělala, aby viděli evropskou slušnost, haha! Další dement bez blinkrů mi vjel přímo před čumák, takže jsem to zadupla. Včera (neděle) jsem jela do Walmartu a odbočuju, ale jelikož mi jelo auto, tak jsem nemohla, týpek mě vytroubil. Jsem myslela, že vylezu z auta a něco mu omlátím o hubu debilovi. Se kvůli nějakýmu kreténovi nenechám zabít! Fakt, několikrát jsem tenhle tejden měla chuť vystoupit z auta a nejednoho debila vyřvat. Protože dřív či později někomu v tý prdeli fakt zaparkuju.. DEBILOVÉ! Další věc, že někteří mají blinkry, že byste ani nepoznali, že to je blinkr. No škoda slov ... Jezdí jak prasata!

V pátek, v pátek se toho nic moc nedělo přes den. Jely jsme s Péťou jen do polského krámu, kde jsme koupily buřty na večer, polskej chleba (byl výbornej, skoro jak náš českej! Jsem se málem štěstím rozplakala.), vincentku, Milku (tu tady jen tak neseženete) a další věci. V sedm se pak jelo k Zuzaně, kam přijela ještě Dani a Jenn, takže nás bylo pět ženských. Rozdělaly jsme venku oheň, udělaly bramboráky, připravily buřty, piva a večer mohl začít! Musím říct, že to bylo něco úžasnýho, chyběla tomu kytara a zpěv a bylo by to naprosto dokonalý! Takže takhle jsme trávily páteční večer ....Jedno auto chybí, haha :D

SOBOTA. V sobotu ráno jsme s Péťou v jedenáct hodin jely do gymu. Šly jsme frajerky spát ve 3 a ráno hurá do gymu. Hned co jsem vlezla na treadmil (pás), tak jsem si říkala, jak to byl blbej nápad. Odběhla jsem si poctivě svou půl hodinu, oddělala si to kolečko strojů, který si mám splnit a že pojedu domů. Péťa jela dříve a já jsem tam zůstávala. No a po gymu si mě odchytl jeden z trenérů. Takže jsem tam zkejsla ještě hodinu, vykládala jsem si, vyfasovala jsem číslo (tady to pro ně není fakt big deal, tady snad dávají číslo na potkání, nechápu a nepochopim) a jela jsem domů. Jely jsme s Péťou nakoupit do Holisteru. Takže jsem si neplánovaně udělala radost. Přece jenom už se tu ochlazuje, takže jsem svůj šatník rozšířila o kalhoty, svetr a triko s košilí. Proč ne. :))) A navíc jsem udělala svůj první U TURN! :D Měla jsem z toho Vánoce. Pak jsme se jely připravit a večer hurá za zábavou. Jely jsme do nového baru, kde je 21+ .. Pustili mě bez problémů, opravdu jsem se bála, já jsem vždycky hrozně nervózní, ale byla jsem propuštěna a ani nevím, jestli se mi na ty dokumenty podíval, nebo ne. Prostě jsem šla. Bylo to tam hrozně super. Obrovský, spousta barů. My nakonec dostaly pásky, protože holky tam znaly kluka, co slavil narozeniny, takže jsme mohly na něj pít etc. My jsme se ale s Péťou zdejchly a celou noc protancovaly. Prostě bavit se po náročném týdnu. A vyloženě jsme se bavily. Protože ty pipinky americký byly opět (klasika) mini šaty odkud se jim draly prsa ani zadky, podpatky co největší.. Chovaly se jako kurvy (pardon), to taky nebylo žádný překvapení. My tam stály a koukaly jak debilové, když nějaká holka se tam válela a nějakej týpek jí tam vytahoval tričko a div si to tam před náma všema nerozdali - i když bůh ví, jestli si to fakt nerozdali, protože to, co jsme viděli k tomu nemělo daleko. A jelikož máme na tohle slabé žaludky, tak jsme se přesunuly. Nejvíc otravní chlapi jsou jižní Amerika a spol. Oni prostě přijdou, tahají vás a vůbec je nezajímá, že prostě vy nemáte zájem. Mě a Péťu tam tahali dva idioti a za mnou stál pracovník baru, regulérně nám dělal security, odtáhl je od nás a za mnou pak přišel a povídá, že to je OK, že to jsou jen fu*king idiots. Takže, co jsme byly u něj, to jsme měly klid a mohly si tancovat. Pak za náma přišel ten "security" jestli nechceme si tancovat ve "VIP" .. tak jsme si šly tancovat do VIP, kde nás díky bohu nikdo neotravoval. Ale měly jsme krásnej výhled na to, jak se Američanky klátí ožralý na podpatkách. To prostě ti kluci security tam byli jen od toho, aby ty holky sbíraly ze země. Protože co šla jedna, to člověk viděl, jak jde ke "dnu jak Titanic".. Furt na zemi. Jedna dokonce šla zřejmě s přítelem, který ji držel za ruku a ona sebou pleskla na zem a ještě ho pak chudáka ztepala. Tak když je blbá a neumí na podpatkách chodit, tak ať jde v žabkách nebo nechodí vůbec, lol ... Fakt bída.
Jinak celej bar samozřejmě v šatech a my s Péťou jako jedny z mála v kalhotech. Já měla ještě sako a černé tílko. A spoustu kluků přišlo a pochválilo nás, že máme vkus a odkud jsme. Že holky Američanky nemají vkus a nebo se oblíkají jak kurvy. Tak to potěší, že jo. :)V neděli jsme šly opět do gymu. Mám pocit, že jsem se zbláznila, jinak si nedokážu představit, co to do mě vjelo. Asi jsem se už zbláznila (obzlášť, když dneska jdu zase, lol :D) Jinak neděle byla taková odpočinková, klidová. Prostě jsme byly u Péti, pak já byla chvíli doma a bylo to. Skypovala jsem s rodičema a pohoda klídek ...

No a jinak. Můj malej mi začne chodit konečně do školky. Takže 3x týdně budu mít dopoledne volno - hurá! :) Takže 5.9. to vypukne. Danielle se možná bude stěhovat dřív, zatím se to neví, ale vypadá to tak, že je tu možnost toho, že by už se stěhovali v říjnu. Což je teda za dveřma, že... Poslední víkend v srpnu resp. už to bude první víkend septembra mi přijde zřejmě S., takže se nemůžu dočkat. :-))) Příští týden jdeme na ten koncert Enriqueho Iglesiase a Jennifer Lopez, takže se těším jak malá holka! :) No a to je asi tak vše...

Doufám, že se máte skvěle, užili jste si víkend a hurá do nového týdne! :))))))

Přátelství, koncert, nemoc

16. srpna 2012 v 16:51 | Mišule |  Čtvrtý měsíc v USA
Tak už to na mě přišlo taky - nemoc. Poslední dva dny jsem se necítila ve své kůži, bolelo mě v krku, ale říkala jsem si, že to je jen z klimošky. Protože v hotelu, kde jsem trávila víkend byla na plný koule a já se pak ráno probudila zmrzlá jak rampouch. Dopadlo to tak, že jsem do sebe rvala ibalginy - jediné, co jsem měla. Ale večer jsem zalehla, 37.8, bolela mě hlava jak prase, zimnice jak fík, celej člověk mě bolel. Zavolala jsem Pétě a zrušila jsem GYM s tím, že teda přijede. Aniž bych jí o cokoliv požádala, tak Péťa se sebrala a jela do Publixu mi nakoupit léky na chřipku. A okamžitě mi je přivezla.. Tomu říkám pravá kamarádka. :-) Opravdu jsem šťastná, že jsem se s ní našla! :)))

Jinak 29.8. jdeme na koncert - Jennifer Lopez a Enrique Iglesias! :) Huhůůů ... těším se jak malá! :)) No a teď se vracím do postele, abych ze sebe dostala ty bacily a byla ready na víkend! :)

První loučení.

15. srpna 2012 v 21:16 | Mišule |  Čtvrtý měsíc v USA
No, tak máme za sebou loučení s Lucille, která teď sedí v letadle směr Chicago. Ach jo ! Tohle je prostě na prd. Fakt nejhorší a nejtěžší část na téhle práci je, když se musíte rozloučit s někým, kdo tu pro vás byl přítelem, oporou etc. Včera jsem se teprve tak nějak srovnala s tou "úžasnou" novinkou od Dani. Dva dny jsem brečela vkuse jak malá holka, fakt mě to dostalo. Teď už se s tím tak nějak smiřuji a svůj prvnotní šok překovánám. Ale stejně .... Mám z toho hrůzu.


Jednou jsi dole, jednou jsi nahoře.

14. srpna 2012 v 4:54 | Mišule |  Čtvrtý měsíc v USA
Že mi to hned nebylo jasný, že se něco posere. (Pardon)

Lítám hlavou v oblacích, ale teď jsem dostala tvrdej náraz. A výjimečně za to nemůže chlap ... Vlastně, může! Ale ne "můj".

Několikrát jsem zmiňovala ve svých článkách Dani (Danielle), au pair, která je z UK. Týká se to jí.

Dneska jsme šly s holkama do Firkina posedět. Lucille nám odjíždí ve středu, takže ačkoliv jsem vyždímaná jak citrónky, jsem ztralá tak na odstřel, nebo minimálně na pořádej spánek, tak jsem naklusala bez keců. Po příchodu jsem se hned bavila s Dani, ptala se mě na S. já jsem se jí ptala, co ona. Dělaly jsme si opět srandičky typu "Hey bro, whatcha doin'" .. a pak si ke mě sedla a mezitím, co mi vyprávěla o jejím objevu mi řekne ... "Jo a mám špatnou zprávu..." ... upřímně, čekala jsem nějaký drama s chlapem, nebo něco takovýho, ale to, co mi oznámila, to mě prostě uzemnilo ... Podívala se na mě a povídá mi ... "Budu se stěhovat.." V tu chvíli jsem si myslela, že si ze mě regulérně dělá prdel (pardon). Seděla jsem jak zařezaná do země, krve by se mě nedořezal. Trošku jsem doufala, že řekne, že se bude stěhovat třeba z Atlanty někam jinam, ale ona mi povídá s naprostou VÁŽNOSTÍ, že se bude s rodinou stěhovat do New Jersey. NEW JERSEY!!!!! Tak to jsem seděla a říkám jí, jako r u kidding me? This is seriously unhappy joke. A ona, že to není vtip. No tak jsem seděla a modlila jsem se, abych nezačala brečet.
Nejhorší na tom je, že jsem s tou holkou v kontaktu už někdy od března, byla jsem s ní na pokoji na školení, letěly jsme spolu do Atlanty, byly jsme spolu, když jsme se poprvé viděly s rodinama a od té doby se vídáme prakticky denně už skoro 4 měsíce! A co je ještě možná horší než nejhorší je, že prostě ona si mě za tu krátkou dobu získala, stejně jako Péťa a můžu o nich s klidem říct, že ony jsou PRAVÉ KAMARÁDKY. Ty, co prostě narovinu řeknou, co si myslí, nemažou vám med kolem huby a nehrajou si na kamarádky a za zády vás drbou. NAOPAK ! Můžu s naprosto čistým svědomím říci, že patří mezi moje NEJLEPŠÍ KAMARÁDY. A těch moc nemám. Sice se stěhuje až v lednu, ale stejně.. Už nic nebude stejný jako s ní. NIC !!! A vědomí, že prostě teď budeme čekat do ledna, než přijde loučení?! To bude o to těžší!
Tohle je na životě au pairs fakt na hovno (pardon). Člověk prostě najde opravdu blízké přátele a pak jim musí říct jednoduše sbohem - a je jedno, jestli jedou domů nebo do jiného státu, nebo cokoliv! Tohle je prostě na prd! Půlka lidí, co jsem znám v Čechách jim nesahá ani po kotníky. Když si vzpomenu jak pro mě bylo těžký, když jsem se loučila se svýma nejbližšíma v Čechách, tak si dokážu živě představit, co mě čeká tentokrát. Já to přežiju, ale nebude už nic stejný. NIKDY nebude nic stejný. Měly jsme tolik plánů na ty dva roky a najednou z toho sešlo...
Navíc, věděla to od soboty.. A MĚ TO ŘEKLA AŽ DNESKA!!!! Protože věděla, že jsem celý víkend se S., tak mi to nechtěla kazit - to moje štěstí. Když mě viděla včera a viděla, jak jsem šťastná, tak mi to nechtěla říkat, aby mi to nezkazila. Jenže dneska už to nevydržela a řekla mi to.. Nevím, co by bylo lepší, jestli mi to říct hned v sobotu nebo až dneska. Ještě když mi tak omluvně řekne "Já jsem ti nechtěla kazit tvůj moment, řekla jsem to Pétě, jenže jsem jí prosila, aby mě nechala ti to říct samotnou.. Nechtěla jsem ti zkazit víkend, když jsi vypadala tak šťastně..." .... Pak mě venku objala a já už to nevydržela a začala jsem brečet. To samý v autě, řvala jsem jak tygr a řvu ještě teď. Sedím na posteli jak opařená a brečim...

Ach jo .....

VŠE HOTOVO! :) Že by to byla láska?

13. srpna 2012 v 18:39 | Mišule |  Čtvrtý měsíc v USA
Ano, konečně mám všechno hotovo. Tímto bych chtěla poděkovat mým MILOVANÝM RODIČŮM, protože díky nim budou moje narozeniny special a díky nim si je užiju!

Konečně mám zabookováno a zaplaceno to nejdůležitější - cruise na Bahamy, hotel na 3 dny na Miami a zpáteční letenku na Miami.

Teď už můžeme vesele šetřit na výlet, abych měla něco s sebou a nejela s holým zadkem.

Jinak tu máme nový pracovní týden, začala škola! Takže v baráku je ticho po pěšině, jsem tu jen já a Robert. A mám klid! Ale je to peklo, po tomhle víkendu jsem vyždímaná jak citrónky. Od pátka jsem spala 8 hodin - JENOM osm HODIN! Ploužím se jak mrtvola za dítětem, na to, abych udržela oči otevřené bych potřebovala nejlépe sirky.
Hlavou stále nepřítomná, stále na růžových oblacích s obavou, abych brzo neslítla zpátky na zem. Něco visí ve vzduchu a je to láska. Něco takovýho jsem V ŽIVOTĚ NEZAŽILA a necítila. Ačkoliv jsem si myslela, že můj dávný vztah - pro mě dávno zapomenutý - nic jen tak nepřebije .. Konečně jsem se dočkala toho, že to někdo přebil s naprostým přehledem. V životě jsem se necítila tak šťastná, spokojená, v bezpečí etc... :)))
Znáte to, když vám ten člověk napíše a vy se debilně uculujete? Nebo prostě si na toho dotyčného vzpomenete, na chvíle s ním a prostě se z ničeho nic se culíte jak měsíček na hnoji? :) Jo, tak přesně tímhle si procházím teď já ...

No nic, mějte se všichni pohádkově, přeji krásný start nového týdne! :))

Vzhůru do oblak ..

12. srpna 2012 v 22:24 | Mišule |  Čtvrtý měsíc v USA
A víkend opět za námi! :( Ale zítra začíná škola, takže se konečně začně něco dít.

Pracovní týden byl dejme tomu v klidu, konečně můžu řídit, takže jsem s malým jezdila pryč, co to jen šlo. Bazén, playdate, etc. :)

Víkend byl ... dechberoucí !

V pátek jsme šly na rozlučku Lucille. Původně měla řídit Danielle, která nemohla, takže jsem řídila já. Což by nebyl průser, s tím nemám problém, vzhledem k tomu, že mě holky vyvážely jak medvěda po celou dobu, co jsem byla bez klíčků od auta, když to tak řeknu. Jelo se do baru The Ivy - vstup 21+ .. Dani prošla bez problémů, ale trošku se nám opila. Dobře, trošku víc ... Byla prostě na hadry. A já byla nasraná s prominutím, protože já jsem neplnoletá a mít v autě vědomě další neplnoletou, ještě k tomu na káry, to by byl NESKUTEČNÝ PRŮSER, kdyby nás někdo zastavil. Byla jsem fakt naštvaná, protože mě postavila do situace, do který se sama nechtěla dostat, když já pila. NA rozdíl od ní bych nadejchala, protože já mohla chodit. Co se nestalo, samozřejmě nás policajt zastavil po cestě do auta, když jsme přešli s pár lidma silnici mimo přechod. Můžu říct, že mě se krve nedořezali v tu dobu. Ale tak, Lucille rozlučka byla skvělá, bude mi ta holka chybět, protože je to jedna z těch normálních holek, se kterýma se dá dobře pokecat a super bavit.

V sobotu jsme jely nakupovat - nuda. Nikde nic neměli, no bída ... Takže jsme pak jely domů. Já jsem pak večer jela do Columbusu, kde jsem byla až do nedělního odpoledne.

S naprosto čistým svědomím říkám, že tohle byl můj NEJLEPŠÍ, NEJKRÁSNĚJŠÍ, NEJÚŽASNĚJŠÍ, prostě NÁDHERNÝ víkend! Možná se dozvíte proč, možná ne. Do teď jsem si dělala tady srandičky, ale tohle je více než vážný. Uvidíme .... :)))))

No a teď razíme do KINA! :))))) Takže doufám, že se máte krásně!!!

ČTVRT ROKU V AMERICE

6. srpna 2012 v 17:37 | Mišule |  Čtvrtý měsíc v USA
ááááá, dneska mám za sebou PŘESNĚ ČTVRT ROKU na americké půdě! :)

Není možné, jak to neuvěřitelně letí! Dneska začínám 4tý měsíc tady a já se cítím jak kdybych přiletěla před týdnem! Zamilovala jsem si to tu a upřímně doufám, že tu zůstanu co nejdéle to bude možné, klidně i na celý život. Je mi jedno, kdo si o tom co myslí. Tohle je můj život.. Jsem šťastná, jako jsem v Čechách NIKDY NEBYLA! Ano, mám v Čechách rodinu a pár pravých přátel - samozřejmě mi všichni chybí, ALE ... opravdu jsem nikdy nebyla takhle šťastná. Jsem tu spokojená, nic mi tu kromě nich nechybí. Takže uvidíme, co mi následující měsíce přinesou ....

Řízení - KONEČNĚ jsem hrdá "majitelka" mojí Hondy, co stojí před barákem. To je taková pohoda, když prostě chci vypadnout, tak sednu do auta a JEDU!!!! :))) Není nic lepšího. Dřív jsem měla řízení ráda, ale teď ho miluju. Baví mě to a nemůžu se dočkat, až mi Robert bude chodit do školky (nastupuje 4. Septembra) ... Budu ho vyvážet jak medvěda, haha ! :)

Co se týče víkendu, v sobotu jsem byla posedět s holkama ve Firkinu a poté v Eclipse. Já jsem řídila, takže jsem nepila a cítila jsem se hrozně důležitě. :) Večer jsme strávily s Lucille, která nám příští týden odjíždí do Chicaga, kde prodlužuje. :( Bude nám chybět, protože je to fakt skvělá holka! Měly jsme fakt pohodový večer.


V neděli jsem byla s Lucille v gymu, dala jsem si hezky do těla. Dvě hodiny makačky v posilce, to se pak člověk cítí hned líp. :) Jelikož jsem byla naprosto vyždímaná, tak se mi tam nechtělo, ale věděla jsem, že MUSÍM! Teď budu chodit minimálně 4x týdně .. Můj osobní trenér říkal, že pokud chci, aby byly výsledky vidět co nejdřív, tak ať si přidám více cardia. Já jsem žila v dojmu, že to co si zaběhnu 3x týdně stačí, ale omyl. Aby byly vidět nějaké výsledky, tak mám týdně odběhat 120 minut cardio, je jedno jestli budu plavat nebo běhat, prostě 120 minut záhulu týdně. OK, takže místo 20ti minut běhám 30 a místo 3x týdně tak 4x. Což je fajn, cítím se hrozně dobře, když si zaběhnu ty tři míle. Dokonce jsem upravila stravu, protože tady to je jedno velký lákadlo. Člověk prostě to tu nezná, tak zkouší, zkouší, zkouší. Já si naštěstí postavu relativně držím, přibrala jsem 3 kila, což je na mě okamžitě vidět ... Takže se snažím vrátit na svých 50 kilo max. :) Nejlepší je, když běhám, lapu po dechu a přijde mi sms "Hey, what r u up to?" ... Tak hrdě odepisuju "Umírám na treadmilu, co ty" a zpátky mi přijde "Tak se neuběhej k smrti, já jsem v mexický restauraci na jídle a piju pivo.." To mě dokáže nas... :D:D:D Pánové jsou zřejmě provokatéři už od nepaměti.

Jinak, včera jsem poslouchala rádio, můj kamarád (je DJ v Loca Luně) tam má vlastní program, nebo jak to říct. Tak mi poslal odkaz, tak si poslouchám, že jo ... A najednou slyším moje celé jméno a říkám coooo? Tak že jsem dostala pozdrav do rádia. Na to, jak jsem včera večer měla blbou náladu (trošku se nedařilo), tak mi to udělalo obravskou radost. Potěší to .. Vždycky jsem si přála, abych mi někdo nechal pozdrav v rádiu.. Haha :))))) Navíc v pátek slaví Rony narozeniny, tak jsem pozvaná, tak se tam půjdu podívat. :) Mohlo by to být fajn ...

Doufám, že se máte všichni skvěle a přeji krásný start nového týdne!

ŘIDIČÁK, hotovo!

4. srpna 2012 v 17:53 | Mišule |  Třetí měsíc v USA
Tak, dneska jsem měla road test! Musím říct, že jsem z toho měla docela respekt, ale co, zvládla jsem to. Měla jsem schůzku objednanou na 8:20, ale hodinu jsem stála ve frontě, abych ZNOVA vyplnila papíry, které už jsem jednou vyplňovala. DEMENCE! Pak jsem si vystála další frontu k dalšímu okýnku a pak jsem konečně mohla jít jezdit. Nebylo to nic těžkého, ale stejně ... Mám pocit, že mi strhla body za parkování, ačkoliv jsem parkovala paralérně i normálně bez problémů. Ale to udělala i holkám, což nechápu ... :)) Ale tak kdo ví, co se jim nelíbilo. Každopádně řidičák konečně mám, takže můžu konečně oficiálně mít klíčky od auta u sebe, huhůůů !!!

Včera jsme byly v kině - takový to kino, kde si sednete, máte před sebou stoleček, tlačíko a objednáváte si jídlo, pití .. Byly jsme na Step up 4, výýýýýborný! :) Jako já jsem z toho byla unešená. Bylo poznat, kdo byl v kině na stejném filmu, protože všichni lidi tancovali při odchodu z kina. Samozřejmě i my. Kroutily jsme se jak žížaly na parkovišti a pánové se vyloženě bavili! Bylo to fajn! :)))

To jen tak ve zkratce, přeji krásný víkend!!! :))))

UPOZORNĚNÍ + Bahamy, Karibik, potápění se žraloky ...

1. srpna 2012 v 15:57 | Mišule |  Třetí měsíc v USA
Poznámka: Byla bych ráda, kdyby jste mé poznámky o mužském pohlaví v Americe, případně o mém "party time in the USA" brali S REZERVOU. 99% z vás mě nezná, tudíž zřejmě nepochopí, jak jsou tyto "poznámky" myšleny. Sama si z toho dělám srandu a beru to easy. To, že, to něktěří z Vás vnímají jinak, není můj problém. Blog píšu především pro sebe, mojí rodinu a přátele. Takže vás, které to rozčiluje, tak to fakt nečtěte. :) Ušetříte si vrásky a ZBYTEČNÉ KOMENTÁŘE.


Tak je to tady, konečně jsme zabookovaly výlet na cruise ! :) A kam že poplujeme? Poplujeme na BAHAMY! :)

-
4:00 PM
8:00 AM
5:00 PM
7:30 AM
3:30 PM
12:30 PM
6:00 PM
Day 5 At Sea
-
-
8:00 AM
-

Takže to bude vypadat následovně, 26. 11. odletíme z Atlanty na Floridu do Miami, kde se přesuneme rovnou do přístavu a nalodíme se. Návrat je 1.12., kdy se vracíme zpět na Miami, tam budeme mít zabookovaný hotel na dvě noci a 3.12. poletíme zpět do Atlanty. :)

Na lodi je možnost zaplatit si exkurze. Já jsem původně chtěla jít plavat s delfíny, ale nechala jsem se ukecat Petrou, že když půjdu s ní na žraloky, tak ona se mnou pak pojede na delfíny někdy jindy. Takže DEAL. Zaplatíme si potápění se žraloky. Trošku vzrůša musí být.

Když jsme bookovaly loď, tak tam se ptají, jestli je nějaká event na lodi v tu dobu. Takže jsme tam zadaly moje narozeniny. :) Protože já budu slavit narozeniny 28.11., není to cool? Oslavit svojí americkou plnoletost takto? Aaa, nemůžu se dočkat! Navíc pak dva dny afterparty na Miami? To bude stát za to.

Jinak plánujeme na Silvestr Chicago, uvidíme. Máme spoustu plánu, takže jsem na to zvědavá ... :)))))