Prosinec 2012

Americké Vánoce

26. prosince 2012 v 5:23 | Mišule
Zdravím,

tak už i my máme za sebou Vánoce! :)

24th of Dec 2012 - Ráno jsem se probudila a upřímně mi vůbec nepřišlo, jako kdyby byly nějaké Vánoce. Vstávala jsem až někdy kolem oběda, protože poslední víkend byl více než náročný, takže jsem dospávala co to šlo. Psala jsem si s našima, naprosto v pohodě. Táta mi nabídl SKYPE, což jsem odmítla. Měla jsem strach, že pak to na mě dolehne a budu řvát, protože do té doby jsem byla naprosto v klidu. Samozřejmě chvíli na to mi ukápla slza, žádný potoky slz, jen mě zamrzelo, že prostě nemůžu být s rodinou, jako všichni ostatní. Facebook se plnil aktualizacemi o prožití Štědrého dne. Nakonec jsem teda napsala našim, že si s níma zavolám. V tu dobu už tam byla babi s dědou jako každý rok. Takže jsem si je i vyfotila na SKYPE. Skype naštěstí proběhl naprosto v pohodě. Už jsem si chtěla gratulovat ke statečnosti, když pak to přišlo! Mě naši na začátku měsíce posílali balík. Každý den jsem kontrolovala USPS. NIC. Takže jsem se vzdala naděje na to, že by balík dorazil včas.. A co se nestalo ... Vyběhla jsem z pokoje nahoru pro lepenku, abych zabalila zbytek dárků. Vyletěla jsem ze dveří takovým tryskem, že jsem si nevšimla, že za nimi něco mám. Když jsem šla zpátky dolů, tak ze schodů vidím balík jako kráva (s prominutím). V tu chvíli jsem na celý barák zakřičela " NOOOOOO WAY!!!" A pak už jen bylo slyšet jak letím dolů ze schodů. Myslím, že si můžu pogratulovat, že jsem si nerozbila zdržku, protože jsem letěla jak blázen. Popadla jsem balík a koukám jestli to je ten od našich - A BYL! Takže já měla Vánoce 24. taky! Musela jsem se smát, když jsem trafičně dostala kalhotky a ponožky - byť jsem si je přála a byla jsem zklamaná, když mi mamina řekla, že mi je neposlala. (Za to Péťa, když slyšela moje vztekání, že kalhotky nebudou, tak mi nakoupila 4 pod šaty od Calvin Klein haha) Balík byl plný sladkýho a především CUKROVÍHO! CUKROVÍ OD MAMINKY, YUMMY! No a také jsem tam měla zvoneček se svým jménem, tak to jsem se normálně rozeřvala. Takže já seděla nadšená nad balíkem a řvala jsem jak orangután. V tu chvíli to na mě dolehlo, tak jsem řvala a řvala. Nakonec jsem si pustila Tři Oříšky pro Popelku, takže jsem tála u počítače. :-) Někdy kolem 4té 5té jsme měli rodinnou oslavu, strašně moc fajn. Měli jsme dva druhy polévek, caesar salát a spoustu sladkého. Všichni byli nadšení z cukroví. Během večeře přišli i naši sousedé popřát k Vánocům, to bylo hrozně hezký. (Už vidím, jak náš soused Evžen jde k nám přát, haha)

Mimochodem, projevila se ISSUE mojí maminky, která vždy po večeři (štědrovečerní) myje nádobí. Já po večeři udělala to samý a skoro brečela smíchy, že jsem stejná. Protože jsem na to vždycky nadávala a pak jsem sama dělala to samý.

Takže můj pondělní den byl - DOKONALÝ! :-) HNED kvůli několika lidem!

DEN "D" ..

Už ráno jsem SANTU proklínala. Protože se muselo vstávat. Vstávalo se na půl devátou a šlo se v pyžamu hezky ke stromečku. Spoustu dárků ! Nádhera. Dopadlo to tak, že se vzali dárky od SANTY, všechny a šlo se do obýváku, kde jsme všichni seděli a jeden po druhém rozbalovali. Úžasná atmosféra, zapálený krb, pohoda a klídek. Moje HM mi povídá, že doufám, že si to alespoň trošku užiju a že to budu mít hezký, když už nemůžu být se svou rodinou. (Ví, že tohle jsou mé první Vánoce bez rodiny.) Pak se přinesla další várka dárků a pak se nesla moje várka dárků, co jsem měla pro ně. Já jsem od svojí rodiny dostala nááááádherný a pěkně drahý (ty vado, to jsem myslela, že padnu) obal na IPAD. Pak jsem dostala krabici na výrobu lízátek a dortů. Jsem skoro brečela smíchy, jak mě moje rodina dobře zná. Já totiž pořád jenom peču a furt bych byla v kuchyni a něco tvořila. No a další byla obálka s šekem. Tak mi málem vypadly oči z důlků. Všichni mě pak objímali - dokonce i LAIN s CARTEREM, haha! Měli hroznou radost z dárků. Zrovna u LAINA jsem nečekala, že bude mít takovou radost. A Carter - prostřední, ten se málem potento z tý krabice, co jsem mu dala. Byli v ní hrníčky, marshmellow, čokoláda a tak. A on to miluje, takže měl radost jak malej a povídal Mikejla, u know me so well! :-) To potěší.. Moje host mum mě mačkala, HD měl taky hroznou radost. No nádherný ! :-)
U našeho malého bych řekla nejvícde zabodoval Krteček od mých rodičů --- mám výborné video jeho reakce když rozbalil dárek.

Potom jsem šla volat s našima a dát si šlofík. Vytuhla jsem a spala jsem do 3, akorát mě vzbudila HM někdy v jednu, že jedou k babi a pak přijedu na večeři. Tak jsem pak jela. Bylo to strašně moc úžasný. Měli jsme večeři - krocana - yummy! Výborný jídlo, po jídle každý řekl, za co je vděčný a co nejlepšího se stalo v tomto roce. Pak se šlo dolů na dárky. To je tak hezký, jak moje rodina je vděčná za všechny dárky. I děti .. prostě ne jako ti ostatní smradi tady v Americe, co když rozbalí dárek, tak ho odhodí a nebo pak o něm už neví a stěží poděkují. Moje děti i dospělí, i příbuzenstvo, všichni každýho několikrát objali. Kdykoliv dostali dárek, šli toho dotyčného obejmout a poděkovat a popřát Merry Xmas. Za mnou přišly Robertovo sestřenice, jedna Reagen mi dala přívěšek, popřála mi krásné Vánoce a objala mě. Pak přišla malá Reece a dala mi obrázek, kde byl nakreslený Santa a tam napsáno " Michaela you are the best!" ... Neuvěřitelně mě to zahřálo u srdce. Někdy kolem osmé hodiny jsme šli zpátky do obýváku a připravovali jsme se na odchod. Přišla za mnou babi a povídá, tady máš Santu a podala mi obálku. Povídá, že nevěděla, co mi má koupit, co by se mi tak líbilo, takže mám jít a něco hezkého si koupit a udělat si radost. To jsem skoro řvala ... :-) Babi mě tam pak objímala a přála mi krásné Vánoce. Všichni mi děkovali, že jsem se k ním přidala a bylo vidět, že byli fakt rádi, že jsem tam byla. MOC hezký !

No, takže můžu říci, že tohle byly jedny z nejhezčích Vánoc. Být tu ještě moje rodina, tak je to dokonalý! :)

Destiny.

24. prosince 2012 v 3:25 | Mišule
VESELÉ VÁNOCE! MERRY XMAS TO Y'ALL !Už mě zase pár lidí uhánělo, tak jsem si konečně sedla k počítači, že sesmolím nějaký rychlý článek.

Vzhledem k tomu, že jsem měla NÁROČNÝ víkend a jsem stále hungover, tak se omlouvám za pravopisné chyby či nesmyslně poskládané věty. Tuhle se mě někdo ptal, jestli jsem už zapomněla psát souvisle. No, nezapomněla, ale bohužel mi to někdy uteče, protože jsem v Americe 8 měsíců a angličtinu využívám 98% - logicky.

Moje narozeninová oslava byla výborná! :) Užila jsem si skvělý večer s kamarádkami a kamarády. Jako třešničku na dortě jsem dostala spoustu krásných dárečků. Poznala jsem nové lidi a celkově to hodnotím jako povedený večer.

Pár věcí se mi maličko zkomplikovalo. Zatím se snažím přijít, jestli ta komplikace je "dobrá" či "špatná. Každopádně průser máme na světě tak jako tak.

Rozhodně nebudu komentovat, co se momentálně děje.

V pátek jsme byly s holkama (Magda, Danielle and já) pozvány k Péti rodině na večeři a že si dáme dárky. Já samozřejmě neměla všechny nakoupené, zabalené a některé dokonce jsou ještě na cestě. TAKŽE jsme s Péťou jely nakoupit dárky, já měla nakonec malého, protože mu končila školka ve středu, takže jsme jely s ním. Samozřejmě pátek 12 hodin, cesta domů, abychom stihly koupit dárky ještě u nás v Dunwoody a my samozřejmě stuck na dálnici a Ashford Dunwoody jsme projížděli déle jak HODINU. Jenže Péťa musela vyzvednout kluky a měla auto u mě, takže to dopadlo tak, že jsme různýma zkratkama na vyhnutí se traffic jely pro kluky mým autem.
Po práci jsem okamžitě zabalená odjížděla k Pétě, kde se na mě čekalo s večeří. Bylo to hrozně fajn. Připomínalo mi to náš ŠTĚDRÝ VEČER. Po večeři jsme si povídali chvíli a pak se šlo rozbalit dárky. Nakonec se rozbalily všechny dárky. Péťa s rodinou bude slavit Vánoce v Kentucky, takže proto si půlku dárků rozbalili v pátek. Dostala jsem nádherné věci od Péti rodiny, Petruš, Danielle i Magdy. Až mě to rozbrečelo. Bylo to fakt hrozně milý, Péti rodina se nám to snažila udělat po "evropsky". A prostě chtěli, abychom si to užili.

No a víkend probíhal v duchu hungover! V pátek byla jedna oslava a včera druhá. Tenhle víkend se vydařil nad očekávání. To, co se událo za poslední dvě noci nemá obdoby a já ještě teď přemýšlím, jestli se mi to zdálo. Asi nejšílenější dvě noci v mým životě.

Noo a neděle, rodina mě vzala do restaurace na rodinný oběd. Jeli jsme do Midtown, kde v jednom z mrakodrapů je restaurace v nejvyšších patrech. http://sundialrestaurant.com/
Seděli jsme u okna a já najednou cítila, že se hýbu. A já říkám, to není možný, že bych ještě byla drunk? A ono opravdu jsme rotovaly. Rotuje to po směru hodinových ručiček, takže jsem si užila výhled na Atlantu a okolí, ze všech směrů a úhlů. Nádhera! A podle mě v noci to musí být ještě větší zážitek. :)

No.. jinak dnes mě čeká vánoční večeře - rodinná, celá rodina se sleze k nám. A v úterý jdeme k babi na oběd. Jsem na ty Vánoce zvědavá, protože mi to nepřijde jako Vánoce at all.

Je teda zvláštní, že je v Čechách už 24. a mě to přijde strašně zláštní, že nejsem doma s rodinou. Těším se novou experience. Fakt jsem na to zvědavá. Jenom doufám, že mě zítra nepopadne řvaní, že nejsem doma. NIkdy jsem zatím nebyla HOMESICK a myslím, že ani nebudu. Ale Vánoce, narozeniny někoho z rodiny a nebo když prostě člověk marodí a tady je odkázán sám na sebe, tak to jsou chvíle, kdy prostě chcete s rodinou a nejbližšími být. A není to o tom, že by jste byli homesick. Prostě tohle je naprosto přirozený...

Uvidíme...

V pátek odjíždíme do New Orleans, takže pokud se už neozvu, tak Vám všem přeji ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK plný zdraví, štěstí a spokojenosti. Doufám, že všichni vkročíme do Nového Roku tou správnou nohou! :-)))))) Ať je rok 2013 jedině lepším ...

foto: AMERICKÁ VÝZDOBA

10. prosince 2012 v 3:18 | Mišuleprvní várka

Stromeček v pracovněŠílenství jménem Vánoce!

9. prosince 2012 v 8:24 | Mišule
wow, wow, wow ! Mám za sebou první vánoční nákup! Přežila jsem.. Hurray

To, co se tady odehrává je hrozný. Lidí všude s prominutím jak sraček. Dneska jsem jela s holkama do outletu, 15 minut jsem hledala místo na parkování. Vzteklá, že není místo u vchodů, měla jsem sto chutí to otočit a jet domů. Dopravu řídili policisté a na hlavní křižovatce navigovali zaměstnanci Tanger outletu. Asi by se Američaně na stopce nedopočítali, počítat do tří je hrozný problém že? :D
Krámy přeplněný, fronty u pokladen jak na banány. Všichni ověšení taškami, každej se vám motal pod nohama. No nákupy za všechny prachy!

Nakoupila jsem první dárečky. Robertovi jsem koupila 4 trička, bude ještě větší fešák. Sobě žabky Holister a mikiny v GAP. V Dunwoody jsem pak koupila Old Spice sadu - je v ní vše od sprcháče po všechny formy deo - tu mám pro HD, pro nejstaršího sadu Adidas. Prostřední dostane sadu Hershey (kdo nezná, čokoška). Je tam čokoláda, pak hrnečky, marshmellow, taký ty oplatky kdyz opékáte marshamellow. Jsou oplatky a kus čokolády a když se opeče marshmellow, tak ho dáte na tu čokoládu, dáte to do oplatek a máte z toho ňaminu! Robertovi jsem koupila knížky, sadu bagrů - to je u nás teď hit number 2, první jsou delfíni! Plus dalšich x hraček. Jsem z toho hrozně excited. Akorát jsem chodila po krámu a říkala, jee tohle bych koupila tatímu, tohle bráchovi, tohle mami. Škoda, že nemůžu do Čech poslat truck plný dárků.

Ještě si to vánoční nakupování střihnu párkrát. Je to super kupovat někomu dárky.. mam z toho úžasnou radost a ještě lepší náladu.

Moje nálada, potřebovala bych ledovou sprchu a profackovat. Od rána se culím jak měsíček na hnoji a s tím přihlouplým výrazem i usínám. Je naprosto dokonalý se probouzet a první, co si přečíst, tak sms na dobré ráno. Je úplně úžasný usínat a najednou dostat sms "Do you know how gorgeous you are?" "Michaela, do you wanna know something? ... You r gorgeous!" .. "btw do you that you r beautiful?" ... a takových sms mám v telefonu desitky. Někdy ve čtvrtek mi říkal, že už máme propsáno více než 1100 sms! wooow ....

Konečně je neděle, už tak stokrát jsme si přáli, aby byla sobota 7:30 pm ! Touhle dobou budu stepovat u příletů na našem letišti.

Jsem zvědavá, jak dlouho mi tohle vydrží! Doufám, že co nejdéle. :))))))

Na horoskopy sice nevěřím, ale občas z nudy kouknu. Vtipně jsem otevřela první stránku a tam cituji: " Jéje. Láska! Prý střelci, kteří se plácali v jalových vztazích, které neměly smysl a nikam nevedly, mají před sebou nový začátek...." Haha, tak jsem se tak blbě přiusmála.

No nic, jdu spát. Je pretty late a mě čeká ráno budíček <3

Začínáme stavět! :)

8. prosince 2012 v 3:19 | Mišulee
Tak jsem včera přišla domů a zavolal si mě HD, který stál nad obrovským "papírem" ... :) Zeptal se mě, jestli vím, co to je a poukázal na ten "papír". Samozřejmě to byl plán stavby, ale já dělala blbou. Tak říkám .. NE? A on, to je NEW MIKEJLA'S house! :))) Takže za pár dní - přelom Nového Roku - začínáme stavět! :)

Budu mít vlastní barák, garáž, posilovnu a HD bude mít v přízemí kancelář. Nahoře budu mít vlastní ložnici velkou s vestavěnou skříní, kde bude plazma a obrovskou šatnu, kuchyň a vlasní obývák a obrovskou koupelnu. YAY! :) Doufám, že bude postaveno ASAP!

Jinak dneska - pátek - jsem pomáhala celý den stěhovat Pétě, upřímně jí obdivuji, že toho nemá ještě dost - což má, ale tak drží se zuby nehty. Takže já jsem padla do postele a usnula jsem vedle malého, který napoval až do 6ti.

O víkendu se chystáme jít bruslit - FINALLY! Akorát ta zima je tady strašná. Resp. "zima". Je tu snad tisíc stupňů. Američani si přejí HAPPY HOLIDAY and MERRY XMAS, všude vyzdobený baráky - nádherný, dechberoucí! Ale vůbec mi to nepřijde jako Vánoce. Jako fakt jsem v Dec ještě nechodila v žabkách a tričku s kraťasama.

Dneska byl special day! :) Moje rodičovstvo má výročí 22 let! Congrats parents. Prostřední dítě mělo narozeniny... Takže takovej fajnovej den.

Každý ráno vstávám s úsměvem a dobrou náladou, kterou mi NIC nezkazí. Tak nějak mám úsměv od ucha k uchu 24/7 ! Vypadá to, že na cruise nakonec pojedu s Andrew. Chtěl by jet v March na spring break. Což by bylo fajn. Uvidíme. Příští sobotu mi přiletí, pak 26 či 27. DEC a chce, abych přiletěla (nebo on sem) do Ohia 2x v January.
Strašně mě potěšil, když mi dneska napsal, že jsem very welcome v North Carolina v domě jeho rodičů na Vánoce! :) Že kdybych se cítila sama, tak mám přijet a že se u nich budu cítit jako doma, protože mě budou treat jako člena rodiny. To bylo sladký! :) Ale doma je doma, že ...

A TO JE ASI TAK VŠE.. :))))

Užijte si víkend.

Miami, Key West, překvapení!

6. prosince 2012 v 5:44 | Mišule
Takže pokračování..

V sobotu v osm ráno jsme přijeli do Miami, unfortunately. My jsme si šly dát ještě snídani - posh snídani a pak jsme se odebraly ven. Já se přiznám, že jsem všude po očku sledovala, jestli náhodou ještě nezahlédnu Andrew. No nezahlédla jsem, bohužel. Chytnuly jsme taxi a jely jsme směr hotel, kde jsme si nechaly věci a šly na south beach. V tu chvíli psal Pétě HD, jestli jsme obě v pořádku, protože byla na Miami Airport nehoda autobusu a na místě smrťák. (http://www.wptv.com/dpp/news/state/jehovahs-witnesses-miami-international-airport-bus-crash-update-one-still-critical-from-crash) Já v tu chvíli měla skoro osypky, protože jsem věděla, že tam jel Andrew a ten autobus byl od nás z Portu, buď to byli lidi z naší lodi, nebo z té druhé. A nebyl to moc hezký pocit, ale ulevilo se mi, když mi napsal, takže pohoda. Celé odpoledne jsme strávily na pláži a po CHECK-IN jsme se šly projít nákupní zónou a šly jsme na pozdní oběd/brzkou večeři. Potom jsme se připravily a vyrazily na drink. Jen tak z lehka, ráno v 6 vstávačka a odjezd na Key West. Takže jsme to vzaly fakt easy.
Jely jsme v 6:45 od hotelu, 3 a půl hodiny cesty dolů na Key West. My jsme samozřejmě celou cestu tam prospaly. Hlavně já teda. Moje ponocování na lodi a noční/raní romantické procházky po lodi se mi moc nevyplatily. Přijely jsme, autobusák nás vyhodil a my jsme si šli každej jsou cestou. Prošly jsme si to tam a šly jsme pak na pláž.. Docela ironie jít na pláž, horko jako kráva s prominutím a uprostřed beach Santa a Snowman - WTF? A to nemluvě o tý vánoční dekoraci všude. To bylo fakt divný. To samý na cruise.. Ono jako si pak připadáte, že vám asi hráblo, protože se procházet v kraťáskách a tílečku, chcípat horkem a kolem vidět Santu a dekorace všeho druhu?! Péťa postnula na FB fotku z pláže, na kterou se jí ozvala její kamarádka, která žije dlouho na Key West. Dopadlo to tak, že nás do hodiny vyzvedávala na pláži a jelo se na českou párty do jednoho baráku. Bylo tam spousta Čechů. Takže jsme tam strávily odpoledne. Měly jsme chlebíčky, chutnaly fakt jak z domova, výborný maso a steak a pozor CUKROVÍ! TRADIČNÍ ČESKÉ CUKROVÍ, kokosky byly pod palbou.. :)))) No úžasný a jako výborná tečka, namáčely jsme si jahody do horké čokolády a to vám byl doslova orgasmus! :) Nepopsatelně výborný, simply yummy! Potom nás hodili zpátky na místo, odkud odjíždět autobus, vzali to trošku ještě přes "město", abychom viděly ještě něco - mimo jiné i dům Hemingwaye! :) A pak se jelo zpátky na Miami...
Tam jsme si zašly s Peťulí na večeři a tradičně na drink. Zabalily jsme to ve dvanáct a šly jsme spát. Ráno nás čekal Check-out a odlet domů do Atlanty.
Pondělí jsme strávily teda balením, pak na pláži a pak na letišti. :) Zase nás nasrali s váhou. Venku jsme kontrolovaly zavazadlo, mělo asi 46 a povolených je 52. A přišly jsme na check-in a šup 57. Všechny nejtěžší věci a suvenýry jsme přitom měly v příručákách. Moje kabelka praskala ve švech, kufr jsem skoro nezavřela, to samý Péťule. No nasrali nás do běla, nakonec asi pán pochopil a dostaly jsme na palubu zadarmo drink dle výběru. Na palubě letadla jsme si hezky daly vínečko a cestu domů strávily čtením Fifty Shades! :)

Na konec článku přidám pár fotek ještě!

No, jinak novinky. Já si tu momentálně hovím na posteli, zdachmaná po celým dnu, kdy jsem byla požádaná pracovat déle za extra peníze. Válím se tu v tričku, který mi dal Andrew. Trošku v něm plavu, trošku víc teda. Za pár dní mi přijede. Nemůžu tomu uvěřit, že sem letí 15. prosince na pár hodin! :) Jen a jen kvůli mé oslavě. Jakože neřeknu, kdyby bydlel ode mě dvě hodiny, ale chudák ode mě bydlí minimálně 12 hodin - MINIMÁLNĚ. A jen tak si prostě přiletí, aby měl jistotu, že budu mít skvělou oslavu. Nemůžu se dočkat. Když mi napsal, že zabookoval a zaplatil letenku, tak jsem málem vyskočila do nebe samou radostí. Je to hrozně sweet. Ale tak, zůstaneme nohama na zemi. Navíc, chce se mnou jet na další cruise. A už zase plánoval, že přiletím k němu v lednu.

Cruise. Jedna holčina, co je au pair v NY, taky Miška, tak plánuje v únoru cruise. Tentokrát ne carnival, ale jiná a tahle loď si to bere Bahamy - Jamaica - Mexico. VELICE, ale VELICE lákavé. Je to na sedm dní, opět se nalodit v Miami. Takže o tom silně přemýšlím. Ale napsala jsem to Andrew a ten teda, že by rád na další cruise jel se mnou. Takže uvidíme, jak to ještě dopadne. Každopádně určitě bych chtěla jet znovu, bylo to nezapomenutelný a nádherný. :)

Můžu říct, že tak nějak se nemůžu z toho všeho ještě vzpamatovat. Nemůžu uvěřit tomu kde jsem byla, s kým jsem byla, co jsem dělala, že jsem líbala Cosma (delfín) ... Tak nějak mi to přijde jako jeden velkej krásnej sen. A můžu říci splněný sen. DĚKUJI RODIČE - LOVEW YOU SOOO SOOO BAD! :)
Každou chviličku se vracím myšlenkama na loď. Znáte to, vždycky po dovolený si člověk říká .. Ty jo a teď bych dělala tohle, a teď bych šla na večeři a teď by se dělo tohle a touhle dobou tuto. Já si tohle říkám každý den, každou hodinu, minutu, sekundu.. Kdybych mohla, neváhala bych ani mikrosekundu a vrátila čas, chtěla bych si to prožít znova a možná bych pár věci udělala i jinak - lépe. :) Bylo to prostě jednoduše kouzelný ! ..

No a další novinka, NÁŠ NEJSTARŠÍ CHLAPEC z rodiny se chystá k armádě. Mojí HM málem trefil šlak a můj HD je proud jak nikdy. No.. Takže uvidíme. Já se ho ptala kdy a on řekl po HS, což je za pár měsíců.. HAHA .. Takže u Ba... family bude veselo! :)

Mějte se krásně a užívejte! :) Děkuji za všechny krásné vzkazy a komentáře!

Slíbené fotky ... xoxo
Dovolená snů. FOTO

4. prosince 2012 v 7:10 | Mišule
Tak jsem zase zpátky v Atlantě! A můžu Vám říci, řvala bych, protože bych OKAMŽITĚ jela zpět! :) Právě jsem přijela domů a první, co jsem udělala, sedla k počítači, protože Vás nemůžu připravit o moje zážitky - a je mi jedno, jestli Vás to zajímá nebo ne, chci vykřičet do světa, jak to bylo NEZAPOMENUTELNĚ NÁDHERNÁ DOVOLENÁ SNŮ! Popíšu ve zkratce, jak každý den probíhal, přidám fotky a svěřím se vám s tím, koho jsem potkala a s kým jsem zažila něco jako Rose s Jackem na Titanicu. :)))) Výjimečně poruším to, že se o tom nebudu zmiňovat. (Rodiče - Dyžtak to skipněte)

Pondělí:

Odjížděly jsme na letiště někdy v pět ráno, naprosto zmačkaný, unavený a s obavama o nadváhu našich zavazadel. Dvě ženský a jak to vypadalo? Každá obrovskou kabelku narvanou k prasknutí, příruční kufr maximální velikosti a jeden mega obrovský společný kufr. Samozřejmě na letišti byly problémy. Zavazalo vážilo místo 50 (52 tolerují, jinak 90 dolarů za nadváhu), tak naše mělo 62 - ops! Takže jsme vyházely věci a naházely je do našich příručních zavazadel. Daly jsme si na váhu kufr a měl 51. Takže OK. Samozřejmě u tý ženský na váze to ukazovalo opět 54, jenže moje chytrá hlavička si to vyfotila, tak jsme se s ní dohádaly a ona to dala na jinou váhu a najednou mělo zavazadlo 52. No prostě jsou to šmejdi a jsou vychcaní. Letělo se na čas, v Miami jsme byli kolem deváté a jelo se rovnou na PORT na loď. Na loď jsme se dostaly cca v půl jedné, kdy jsme se vrhly na jídlo, že. Vlastně, ještě předtím jsme si od našeho oblíbeného číšníka vzali drink. Vyplouvalo se ve 4 cca. Tancovalo se, oblíbené shuffle dances apod. Prostě zábava v plném proudu. Válely jsme se a chytaly bronz. Pak jsme se odebraly do kajuty a šly jsme se připravit na posh večeři. Předtím jsme se zastavily v Palladiu, kde byla stand-up comedy show. Byl tam Marvin, černoch, kterýmu jsem rozuměla úplný hovno s prominutím. Ale ty jokes, který jsem mu rozuměla, tak to jsem se fakt smála. V polovině jeho představení jsme se odebraly na večeři. (Marvin nás viděl, že jsme drze zdrhly, o tom později ale). Po večeři jsme si prošly loď. Byly se podívat zpět na deck 10, kde byl bazén, obrovská restaurace, bary, pak jsme šly dovnitř, projít shopping, poslechnout si týpka, co hrál na klavír a kytaru - zpíval božsky. To jsem byla melting jak ice-cream. Pak jsme vyrazily do baru. Myslím, že sotva jsem vlezla na loď, tak jsem si na ruku nacákala lepidlo, protože jinak si nedokážu představit, proč jsem měla věčně drink v ruce. :D No a tam jsem poprvé taky potkala někoho. Hned u vchodu jsem na něj narazila. My s sebou neměly ID, takže já běžela dolů do kajuty pro ně a on se mě zeptal, jaký to tam je, chudákovi jsem odcekla, že nevim, že jsem tam ještě nebyla. Strašně hezkej kluk.. ID jsme neměly proto, že jsme dostaly kartu lodi, kde jsme měly každá svoje údaje a tou kartou se i platilo, takže člověk nepotřeboval nic. :) Protančily jsme noc, pařilo se asi do tří do rána. Chvíli jsem tancovala i s těma klukama a Andrewem (Andrew je jméno toho kluka, o kterým se tu pákrát ještě zmíním) Ale pak se šlo, protože jsme ráno vstávaly na delfíny..

FOTO pondělí 11/26/12ÚTERÝ 11/27/12

První zastávka - BAHAMY - NASSAU !
Tak na tohle místo nezapomenu. A hned Vám řeknu proč, protože tady jsem zažila asi nejkrásnější momenty v mém životě - koupání s delfínama. Ale než se dostanu k delfínům tak ...
Ráno jsme vstaly a šly na snídani. Šly jsme normálně na snídani, kde nás obsluhovaly (teď nás napadlo, že jsme mohly jít nahoru na DECK 10, ale to je jedno), samozřejmě v nejméně vhodnou chvíli to trvalo, takže jsme letěli na port za "5 dvanáct", v půl deváté jsme měly být nastoupené venku, kde nás měly nabrat a odvézt na excursion s delfínama. WOW, WOW, WOW! :) Jako to okolí mi silně připomínalo špinavou Afriku, ale tam, kde je ten hotel, WOW! :) V půl desáté jsme měly jít do vody, dostaly jsme surfařský oblek (nevím za boha, jak se tomu říká teď, excuse me then). Šly jsme na prezentaci, kde nám říkali co dělat a nedělat a dávali nám základní informace o delfínech. No a pak se šlo na věc. Šlo se po skupinkách 10ti lidí. Každou skupinku si vzali dva "instruktoři", každý z nich pečuje o svého delfína. Na povel se šlo do vody - studená jako prase! Stáli jsme všichni v řadě a začalo to tím, že nás představil delfínovi. My měli delfína, který se jmenoval COSMO. Takže jsme všichni mávali a on na povel proplul kolem nám a ploutví nám mával - awwwww ! Pak každý šel zlášť na fotku. Jedna fotka byla jak objímáte delfína, další byla KISS! O bože, to se mi málem zastavilo srdce, to bylo něco tak kouzelnýho! :) Nejkrásnější pusa v mém životě (a taky jsem mu jich dala víc než jednu, lol .. sneaky GIRL), fotilo se po jednom a ti, co byli spolu, tak měli ještě skupinkovou fotografii - což uvidíte na fotkách. Potom jsme každý hladili Cosma na "pupínku" ... a další kolo bylo, že jsme ho hladili normálně, jak plul. Potom jsme šli hlouběji do vody, kde jsme stáli na kraji, tam se chodilo po jednom. Naučili nás dávat znamení, takže jsme si mohli s delfínem buď dát High Five nebo tancovat. Já jsem s ním tancovala. Udělala jsem znamení, vyskočil delfín, já ho chytla za ploutve a tancovali jsme. So sweet! :) Pak jsme ho každý krmil. Takže jsme vyfasovali rybu a šli k němu po jednom a krmili ho. Já myslela, že se mi obrátí žaludek naruby z tý ryby, ale nakonec jsem to zvládla. Ryby nesnáším, ale od toho momentu jsem s tím nějak ok, už mi nevadí vzít rybu do ruky (po kayakingu pochopíte proč, lol :D) .. Takže jsem Cosma nakrmila a pak jsme měli všichni show s delfínama. Stáli jsme všichni dohramady a delfíni před náma skákali a tak různě kolem nás plavali. NO boží!!! :)
Po tom jsme si šly s Péťou koupit fotky. A asi jsme se pánovi líbily, protože nám dal dvě zadarmo. Po tomhle jsme se rozhodly jet zpátky do přístavu a na loď. Tam jsme byly nahoře na decku, že si dáme drink. Samozřejmě pak byla klasika, zatancovat si na decku, vysmahnout se připravit, na večeři, do baru a tak. Když jsme odcházely z decku, tak jsme potkali opět kluky, Andrew byl samozřejmě s nima (byli z Ohio). Já ho viděla už když jsem se válela u bazénu, mohla jsem na něm oči nechat. Ono jako někteří borci tam byli fakt slušní. Po cestě do kajuty jsme se stavěly v shopu, kde měli nádherné kabelky, tak mi Péťa jednu koupila, což mi udělala strašnou radost. Koupila mi jí s tím, že pro mě na lodi nemá dárek, že by se jí nevešel - což chápu, že :-D Tak mi udělala radost. Takže po přípravách a po večeři jsme se odebrali do casina - wooot, wooot woot .. No a po casinu do baru a tuhle noc proklínám. Tancovaly jsme, daly jsme si pivečko a čekaly na půlnoc, protože to znamenalo jediné - oficiálně 11/28/12 a to znamená moje narozeniny a 21 let! Takže jsme vystřelily na bar a zatímco jsme čekaly, tak tam přišel černoch za náma. A on se snažil bejt vtipnej, my mu špatně rozuměly, protože měl hroznou angličtinu, fakt typický černoch, takže ho pak odpálila a mě nedalo a furt na něj tak koukám, že mi je povědomej. No hádejte, kdo to byl. Týpek ze stand-up comedy show. Tak když zjistil, že mám narozeniny, tak objednal rundu tequily. Takže jsme si s Péťou daly, on nechtěl. Popřál mi a povídá, jestli to nejsme my dvě, co jsme mu odešly, když měl show. Tak my teda, že jo. A on, že se mu to nikdy nestalo. A my, že jsme měly hlad ne. No tak se smál a dělal si z nás prdel. :-D To jsme se fakt nařechtaly. No a já pak objednala další rundu a tentokrát i pro něj. Ukázaly jsme mu, jak se pije tequila a šup, bylo to tam. Péťa hned na to objednala další, takže šup a bylo. A Marvin pak povídá, ty jo, je normální, že teď vidím mojí mrtvou babičku? :D Asi moc kámoš s alkoholem není. No a pak se zase tancovalo, pilo, tancovalo. A přišel tam Andrew s klukama. Takže s nima jsme se taky tak nějak hodily do řeči. Upřímně? Já si nepamatuju jak. Netuším, jak jsem k němu ten večer přišla. Já to měla jak z praku, fakt že jo. Pamatuju si, že jsme tancovali. A pak jsem najednou nemohla najít Péťu, takže jsem jí šla s Andrew najít. No dopadlo to tak, že jsme šli nahoru na deck. TO byla scéna jak vystřižená s Titanicu. Procházeli jsme se po přídi, po zádi. NÁDHERA. Fakt mi takhle hezky už dlouho nebylo. ani se mi nikdy o takové romantice nesnilo. Andrew se zajímal o to, kde bydlíme, ale v žádným případě jsem mu to nechtěla říct. No, ale to bylo stejně k ničemu. Přišla jsem skoro v pět ráno. Ale stál ten večer za to..

FOTO


STŘEDA - 11/28/12 - moje 21 NAROZENINY - Half Moon Cay - Bahamas

TAKŽE, středa začala brutální kocovinou, že jsem myslela, že umřu v posteli. Ještě to s náma houpalo, tak jsem myslela, že si skočím z paluby, fakt mi bylo zle. Ale za hodinu mi bylo asi zase dobře ... :D Čekala se hrozná fronta na to, dostat se z cruise ven. Stály jsme asi PŮL HODINY v šílený frontě v našem - prvním - patře. Nakonec se pochopilo proč. Na Half Moon Cay není samozřejmě přístav - nic, takže loď zůstává dál od ostrova a nás jezdili nabírat lodě, které jsou na ostrově. Takže jsme se nalodily s Péťou na jinou loď. No do háje, NEJKRÁSNĚJŠÍ PLÁŽ/OSTROV/WHATEVER co jsem kdy viděla. I really wish I could stay FOREVER! So damn cool! :) Awesome! První co bylo, jakmile jsme odhodily věci, šup do vody. Bože, to bylo skvělý. V životě jsem nebyla rychleji ve vodě. Nádherná, čistá, pláž. A já měla narozeniny, takže bez toho, aniž bych se najedla jsem si rovnou s Péťou objednala drink, takže jsem to zas měla jak z praku na sluníčku. Válely jsme se a připravovaly se na potápění. K tomu nedošlo, protože jsme přišly pozdě. Byly jsme na tom, že to je v 1:30 pm a my tam přišly a povídaj, holky, ale všechny boats r gone. Lol .. (naštěstí nám pak na cruise vrátili peníze), takže jsme se vrátili na pláž. Potkali jsme kluky. Já je viděla, když jsem se válela ve vodě a Péťa spala. No a já pak šla projít ostrov a nafotit pláž, tak jsem je potkala znova a tentokrát i s Andrew. No a pak se najednou procházel Andrew, lol.. No já dělala, že ho nevidím samozřejmě. Na ostrově jsme měli jídlo, jako kdybychom byli na cruise, takže se všichni šli naprat žrádlem. :D No a pak někdy v půl třetí se šlo čekat do mega-obrovské-fronty na loď, která nás vzala back on cruise. :) No takže jsme hezky postavily do řady a kdo nepřišel hned po nás? No Andrew s klukama a rodičema jednoho z kluků. Jsem byla rudá až na zadku. Samozřejmě všem řekl, že mám narozeniny, za mnou se tam rodiče vyptávali, kdo jsem, odkud jsem, co dělám, já tam stála a modlila se, abych mohla pryč. :D Andrew se několikrát pokusil navázat kontakt, ale já prostě to měla na háku a ignorace. Na lodi jsme šly s Péťou nahoru na deck. Když hráli ty songy, na který se hromadně tancuje, tak jsem vystřelila a šla se kroutit mezi ně. Samozřejmě tancoval i Andrew s Kylem. Ale jen chvíli. Pak jsem se viděla, jak se baví s naším číšníkem, což mi přišlo podezřelý a taky jsem pak večer zjistila, že podezření bylo správný. Při odchodu nás kluci doběhli, resp. my vzlezly do výtahu a mě ten výtah skoro zavřel ne. Jenže tady když tam strčíte ruku, nohu, sebe, cokoliv, tak se otevře. Ale stejně, zavíral se. A jak se zavíral,tak se pak znova otevřel a tam stál Andrew a přál mi opět k narozeninám. Cituji: Happy Bday babe! A pak dodal, abych si dávala pozor a nezavírala se do těch dvěří. :D :D :D (Příhody s dvěřma ještě budou :D :D) Opět se šlo připravit a na večeři. Tam už mi všichni přáli k narozeninám. A jaké bylo překvapení, když mi donesli desert se svíčkou a číšníci mi zpívali k narozeninám. Všichni lidi kolem mě mi tleskali. Dokonce jeden stůl mi zazpíval španělsky, což bylo naprosto úžasný. A pak byla naprosto LUXUSNÍ show v jídelně. Tancovali jsme, šli jsme hada všichni kolem stolů, kapitán tancoval na stole, číšníci převlečení na stole. No taková prdel, fakt masakr! :) No a pak jsme šli s Péťou opět poslouchat, jak ten týpek hraje na piano a tak. LUXUS. No, jenže Péťa byla unavená a já chtěla jít do baru, dát si kokteil nebo prostě nějaký drink. Nakonec ona šla spát a já šla do baru. Tam jsem byla chvíli s Marvinem a pak jsem seděla chvíli sama a dopíjela drink s tím, že se pomalu odeberu dolů. No a v tu chvíli se u mě objevil Andrew. Tak jsme si vykládali, on byl hrozně milej, strašně hezky se ke mě choval. A pak mi podal ruku a tam měl napsané číslo. A povídá: Můžeš mi přečíst to číslo? Tak na to koukám ... Tak vidím číslo, přemýšlím, podívám se zpátky, přemýšlím, dojde mi to - číslo našeho pokoje - šok - pohled zpátky na něj. V tu chvílí se už svíjel smíchy. Komentoval to tím, že přesně tuhle reakci čekal. :-D Mě než to seplo, tak to trvalo věčnost. Ani ve snu by mě nenapadlo, že by si zjistil moje číslo pokoje, protože NIKDO z personálu NESMÍ sdělovat žádné informace o nikom! No, takže z něj pak vylezlo, že má mezi "staff" velice dobré kamarády a že teda někdo mu tuto informaci poskytnul. V tu chvíli já vylítla, že to byl Csaba! PROTOŽE to je jediný číšník, který nás obsluhoval a já ho viděla odpoledne s ním mluvit. No, takže asi tak. Dopadlo to tak, že jsme celý večer byli spolu. Tancovali jsme, pili jsme, bavili jsme se. Jakmile diskotéka skončila, tak jsme šli nahoru na deck 10. Prošli jsme se zase po lodi, příď, záď. ÚŽASNÝ. Pak jsme leželi na lehátkách, povídali jsme si, koukali jsme spolu na noční oblohu, měsíc, hvězdy, no romantika jak z filmu. A tak ten večer plynul, plynul až se nám začalo rozednívat. Takže jsme spolu šli na příď a sledovali jsme spolu východ slunce. A když teď na to tak vzpomínám, tak si asi nedokážete ani představit, jak bych byla ráda, kdybych mohla být zpátky na Carnival Destiny, plout caribicem, být s ním a prostě si užívat každou chvíli .... :-))))))))) Jeden nezapomenutelných večerů vůbec. :)


ČTVRTEK 11/29/12 - Grand Turk, Turk

No, tak odkud bych to vzala. Ráno opět stejný proces, vylodily jsme se s Péťou, vyrazily směr ostrov, kde jsme si to prošly, nafotily a pak jsme jely na naší excursion. Měly jsme zaplacený kayaking. Tam jsme dojely, bylo horko jako kráva, ale fakt nechutný, já měla už ze středy smahnutý obličej, ale teď jsem teda byla jak červená karkulka a nos jsem měla jsem Rudolf, ten Santův sob. Docela jsme si to dávaly s Péťou, ale asi po 15ti minutách nám začalo pršet. Takže jsme byly promočený a na sluneční brýle by se hodily stěrače. Vylezly jsme na ostrov, kde jsme měly safari s tím týpkem, co nám "šéfíkoval" - hrozná prdel s ním byla! Fakt jsem se smála celou dobu. Udělal nám takovou přednášku o historii, co tam žije, nežije, jaký rostliny, zvířata a prostě všechno. No a pak jsme šli a on nám ukazoval mořský potvory. Měla jsem v ruce mořský hovno, který nás všechny počůralo, měla jsem na ruce mořskýho ježka, měla jsem nějakou mušli ve který byl mořský rak a pak mi dal na ruku něco jako chobotnici/medúzu nebo nějakou takovou pakáž. No a pak nám ukázal, jak se vytahují ti raci z mušlí a jak se jí a co se z nich jí. Protože to jsou jediní, kteří se můžou jít siroví. Takže rozmlátil tu mušli - ne rozmlátil, ale vybouchal tam díru a pak tu potvoru dostal ven. No, nakonec jsme to všichni ochutnali.. I JÁ .. potlesk! :) Nemůžu uvěřit, že jsem to strčila do huby, yucky! Po návratu na loď jsme šly na večeři, tentokrát ne na tu posh, protože jsme měly hroznej hlad. Pak se šlo připravit a šlo se pařit opět. Ale před clubem jsme šly na karaoke. Což bylo děsně super. Zpíval Kyle a Andrew. ŠIKOVNÍ.. A pak sám Kyle - wow! :) A bylo tam pár lidí co jako fakt váleli. A Andrew pak přišel za mnou a seděl se mnou tam. A pak jsme zase byli s klukama a já celý večer s Andrew. Vtipně jsme pak večer šli nahoru se najíst, měli jsme hlad a další věc byla, že já měla chuť na zmrzlinu. A Kyle, že se mnou teda půjde. No, a teď přijde další příhoda s dveřma. Protože jsme si dělali srandu a já se rozběhla, jak jsem byla excited. A běžela, běžela a čekala, že se otevřou ty dveře, které se neotevřely, takže jsem to plnou parou do nich naprala.. :D Kyle se mohl počůrat smíchy! A já taky .. Takže to pak nadšeně vyprávěl všem, Péťa se málem počůrala, Andrew se smál a komentoval to tak, že by to chtěl vidět. :-D Se divím, že jsem ty dveře nevysklila. No a pak se šlo na deck zpátky ležet na lehátka. Kecali jsme, smáli jsme se, nakonec Péťa šla spát, Kyle taky a já zůstala sama s Andrew. Chtěli jsme zase vydržet do východu, ale neklaplo to. Já tam vytuhla v županu.. on mě nakonec vzbudil, tak jsme šli spát k nám na pokoj, protože chudák se nemohl dostat k němu, jelikož na pokoji bylo asi 5 kluků a on se nemohl dostat do postele a nahoře byla fakt kosa. Takže přespal u mě a Péti. :) Vstávali jsme asi v JEDNU! to naše ponocování no .... Já jsem propásla oběd s jednou Češkou a Kanaďankou. (Byly jsme na tom karaoke a potkaly tam Kanaďanku, která má za manžela Čecha, pilota a je tam s jeho maminkou, chudák si nerozuměly, protože maminka anglicky moc neumí a ona česky taky moc ne, ale asi si poradily) ...

FOTO:No a PÁTEK + SOBOTA ...

Pátek jsme celý strávily na moři, takže jsme jen pluli back to Miami. Unfortunately. Já jsem vstávala až někdy v jednu, pak jsem byla nahoře na deck, kde mě pak našla Péťa, chvíli jsem napovala, chvíli četla. Pak přišel na chvíli Andrew. No a potom se šlo zabalit, protože to byl poslední den a my ráno v osm se vraceli do Miami. Takže se šlo zabalit a naposledy na posh večeři. Přišli kluci, jestli s nima dáme pití, že koupí flašku. Nakonec to neklaplo, resp. ne tak docela. Měli jít na karaoke a my tam na ně čekaly a oni nepřišli. Tak jsme šly na Stand-up comedy show, kde jsme se s nima mihly, šly jsme do baru, kde bylo mrtvo v tu chvíli a pak se šlo zase na karaoke. Nakonec jsem kluky potkala, takže jsem je vzala s sebou. Vyzvedli jsme Péťu, popili, šli tancovat a pak zase nahoru na deck. Byli jsme za tím naším číšníkem. Bylo mi ho líto, bylo něco kolem druhé ráno a on furt makal, uklízel. Celý večer nejedl a kluci šli mu pro jídlo, ale on měl strach, aby se nedostal do problémů, tak si nedal a pak už s náma nebyl, protože ho někdo zavolal. Snad se nedostal do problémů, protože si s náma povídal.. Chudák ....
No, nakonec jsme zase seděli na lehátkách a kecali. A pak nám byla zima, tak jsme se přesunuli. Šli jsme k nám na pokoj, resp. kluci nás šli doprovodit, ale dopadlo to tak, že se ještě kecalo u nás. Já pak byla s Andrew venku na chodbě. A on mi povídá, jestli bych s ním nemohla nahoru do jeho pokoje, že mi něco chce dát. Měla jsem trošku strach, ale jela jsem. Dal mi jeho tričko.. Jemu je totiž 22, studuje, je z Ohio, kousek od Columbusu (ten je mi asi souzenej, lol :D) a má vlastní firmu, žije sám, bráchu má v afghánistánu, druhej brácha je trošku potížista, táta se mu odstěhoval do North Carolina etc. A on měl na tom tričku svoje číslo (já mu to nevěřila, když ho měl to triko na sobě, že je jeho).. Dopadlo to tak, že jsme seděli na schodech u nás na patře a povídali si ... (předtím jsme si dali tradičně procházku po přídi a zádi) .. Bylo to hrozně fajn, nechtělo se mi jít spát. Odcházela jsem někdy v 6 hodin na pokoj a vstávala v sedm ráno. Tak těžko se mi odcházelo a o to hůř se mi loučilo... Vážně bych si přála, aby ta dovolená nikdy neskončila..

Abych byla upřímná, myslela jsem si, že toho kluka už nikdy neuvidím. A ani jsem si nemyslela, že spolu budeme v nějakým kontaktu. Napsala jsem mu schválně v sobotu ráno a od tý doby si píšeme bez přestání. Teď vidím, že jsem se šeredně pletla. Díky tomu, jak se choval a chová, vidím, že pro něj ten čas strávený se mnou něco znamenal. Je na mě hrozně hodný a strašně nádherně se chová. Když jsem odjížděla na loď, tak jsem neměla ponětí, co přijde. Dokonce jsem se dozvěděla, že se ke mě vrátil na pokoj v sobotu ráno, chtěl mě vzbudit a vzít mě nahoru na deck, ale já padla do postele a spala.. Uvidíme, jak to dopadne a jak se to s náma vyvine. Teď to vypadá asi tak, že máme skype, máme fb, máme vyměněná čísla, on si zabookoval letenku a přiletí příští týden za mnou, na mojí oslavu narozeniny, pak ještě po Vánocích, než odejdu do New Orleans a plánuje mi koupit letenku na leden, abych mohla na víkend za ním. Což jsem řekla, že si jí zaplatím sama a zřejmě to nepřipadá v úvahu..

FOTO

páteční večerMIAMI + KEY WEST, PŘIDÁM SAMOSTATNÝ ČLÁNEK S FOTOGRAFIEMI, JSEM UNAVENÁ A CHCI JÍT SPÁT..

SHRNUTÍ

Tohle byla def nejlepší dovolená, jakou jsem kdy zažila. Zažila jsem naprosto úžasný týden s Péťou, spoustu srandy, oslavila jsem narozeniny jak se sluší a patří, alkohol tekl proudem a to k tomu asi patří, podívala jsem se na místa, kam jsem si myslela, že se nikdy nepodívám. Poznala jsem člověka, který mi vzal trošku vítr z plachet, ale samozřejmě stále nohama na zemi. Někoho, s kým jsem tu dovolenou měla o to hezčí. A já nezapomenu na jediný moment, který jsem tam zažila. :-) Vzpomínám každou sekundu! Každou chvílí jsem myšlenkama zpět on a cruise. A přála bych si strašně moc se vrátit ....

Goodnight y'all ! xoxo